poniedziałek 21.05.2012, 203 gości
Portal polskiej reklamy wizualnej

Agencja JWT Warszawa dla Sygma Banku

redakcja  PR - bezpłatny materiał PR | 18.02.2012, przeczytano 194 razy
Sygma Bank wyłonił zwycięzcę przetargu na obsługę strategiczną oraz kreatywną.
Sygma Bank wyłonił zwycięzcę przetargu na obsługę strategiczną oraz kreatywną. Została nim agencja JWT Warszawa. Za zakup mediów w dalszym ciągu odpowiadać będzie dom mediowy Easy Media. Kontrakt z JWT Warszawa zostanie zawarty na okres jednego roku. W przetargu startowały cztery agencje – Clos Brothers; Work Room, G7 i JWT Warszawa, zaś do ścisłego grona weszły G7 i JWT Warszawa, która wygrała przetarg.


Źródło: Sygma Bank
PR - Niniejszy tekst został opublikowany bezpłatnie na podstawie materiałów promocyjnych dostarczonych przez firmę wskazaną jako źródło. Redakcja nie odpowiada za jego treść, w szczególności za zawarte w nim oceny wartościujące.

Komentarze


Przewiń do góry
Zaloguj się i dodaj komentarz

Signs.pl nie odpowiada za treść zamieszczanych przez użytkowników wpisów i komentarzy. Publikowanie treści naruszających przepisy prawa skutkuje odpowiedzialnością karną i cywilną autora.
Kurier e-mail
  • Najważniejsze wiadomości z branży! Przykłady
  • Bezcenne porady warsztatowe na forum!
  • Nowości Signs.pl, ważne komunkaty...
  
Jesteśmy też na: