poniedziałek 21.05.2012, 199 gości
Portal polskiej reklamy wizualnej

Akcja konkursowa Lech Poznań

tomekrzeznik  PR - bezpłatny materiał PR | 20.02.2012, przeczytano 176 razy
Przed fanami drużyny piłkarskiej KKS LECH Poznań postawiono niebanalne zadanie. Od teraz każdy może publicznie pokazać, że też jest kibicem Kolejorza! Sympatycy poznańskiego klubu muszą stworzyć największą drużynę piłkarską w Polsce! W jaki sposób? Dzięki specjalnej aplikacji umieszczonej na Facebooku.
Akcja promocyjna została zainicjowana przez jednego ze sponsorów piłkarskiej drużyny. Ma ona na celu zwiększenie świadomości marki TRUST wśród poznańskich kibiców. Wykorzystując trend społecznościowy pomysłodawcy akcji umożliwili kibicom zamanifestowanie przynależności do ulubionej drużyny piłkarskiej. Dodatkowo akcja została wsparta mechanizmem konkursowym. W dniu startu do zabawy przyłączyło się już ponad 100 osób.

Aby pomóc w tworzeniu największej drużyny piłkarskiej w Polsce, należy wykonać własną, niepowtarzalną Fan Kartę KKS Lech Poznań uruchamiając aplikację dostępną na profilu TRUST S.A. na Facebooku, a następnie w szablonie Fan Karty umieścić własne zdjęcie – z dysku lub za pomocą kamery internetowej. Aplikacja pozwala na dopasowanie fotografii do karty – zmianę rozmiaru, przesuwanie, obracanie, wybór koszulki piłkarskiej i numeru.

Na 41 uczestników konkursu, których karty uzyskają największą ilość „lajków” czekają nagrody. Na Fan Karty można głosować na stronie www.lech.trust.pl. Aplikacja konkursowa jest dostępna pod adresem: www.facebook.com/trust.sa

Za kreację odpowiedzialna jest agencja VMR New Media Agency.


Źródło: VMR New Media Agency

Dodatkowe informacje:
VMR New Media Agency działa na rynku od 2004 roku. Agencja realizuje kampanie marketingowe dla takich klientów, jak: Platforma Obywatelska, BMW, Spółdzielcza Grupa Bankowa, Discovery Channel Polska, YES czy Ministerstwo Skarbu Państwa.

+
Tekst opublikował użytkownik: tomekrzeznik
Więcej informacji o użytkowniku
PR - Niniejszy tekst został opublikowany bezpłatnie na podstawie materiałów promocyjnych dostarczonych przez firmę wskazaną jako źródło. Redakcja nie odpowiada za jego treść, w szczególności za zawarte w nim oceny wartościujące.

Komentarze


Przewiń do góry
Zaloguj się i dodaj komentarz

Signs.pl nie odpowiada za treść zamieszczanych przez użytkowników wpisów i komentarzy. Publikowanie treści naruszających przepisy prawa skutkuje odpowiedzialnością karną i cywilną autora.
Kurier e-mail
  • Najważniejsze wiadomości z branży! Przykłady
  • Bezcenne porady warsztatowe na forum!
  • Nowości Signs.pl, ważne komunkaty...
  
Jesteśmy też na: