logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wars się zmienia… rebranding na 60. urodziny

  PR 29.12.2007, przeczytano 2527 razy

Spółkę Wars czekają zmiany. Nowe wnętrza wagonów, nowe menu, nowe stroje pracowników, zmiana zastawy stołowej, czy w końcu nowy logotyp to tylko niektóre elementy wieloetapowego rebrandingu 60.cio letniej już firmy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wars-sie-zmienia-rebranding-na-60.-urodziny,6591,artykul.html

Wars to jedna z najstarszych polskich marek. Wars to firma z długoletnią tradycją na rynku usług gastronomicznych świadczonych podróżnym w pociągach oraz w wagonach specjalnych. Obserwując zmiany na rynku podróży Zarząd Spółki dostrzegł potrzebę unowocześnienia marki i dostosowana jej do rosnących wymagań klientów. 30 listopada br. Wars wygrał przetarg na prowadzenie obsługi wagonów restauracyjnych PKP IC. Oferta Spółki wybrana została m. in. dzięki zaproponowanym zmianom i deklaracji podniesienia jakości oferowanych usług.

„Celem rebrandingu jest odświeżenie i poprawienie odbioru marki wśród podróżnych oraz podniesienie jakości oferowanych usług i poziomu obsługi. Moim marzeniem jest by w przyszłości 1% podróżujących wybierało kolej jakoś środek transportu ze względu na usługi jakie proponuje Wars” – powiedział Prezes spółki Zbigniew Terek.

Projekt zmian jest obecnie w fazie przygotowawczej i będzie wprowadzany etapami. W pierwszej fazie rozpoczęto szkolenie personelu. Szkolenia trwają od listopada i mają na celu podniesienie jakości obsługi w firmie. Podczas zajęć analizowane są m.in. obecne standardy usług firmy i dostosowywane do wymogów nowoczesnej gastronomii. Jednym z elementów szkoleń są sesje treningowe w miejscu pracy (coaching), podczas których pracownik wykonuje swoje obowiązki w pracy, a trener obserwuje jego zachowania. Trener przekazuje pracownikowi swoje uwagi i wspólnie ustalają plan poprawy. Zajęcia kończą się specjalnym egzaminem i uzyskaniem dyplomu. Szkolenia prowadzone są przez firmę MOJA Consulting. Oprócz szkoleń poświęconych wdrażaniu standardów przewidziane są również szkolenia dodatkowe z umiejętności ogólnych (kursy językowe), stanowiskowych (np. kurs baristy, kucharski), wiedzy zarządczej dla franczyzobiorców (np. controlling) oraz aspektów behawioralnych (odporność na stres, asertywność, praca zespołowa, itp.).

Kolejnym etapem rebrandingu będzie zmiana wystroju wagonów i wprowadzenie nowego menu. Nowe potrawy zostały opracowane przez specjalistów ds. żywienia ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, co z pewnością spotka się z dużym uznaniem klientów. W dalszych etapach zmienione zostaną m. in. zastawa stołowa, stroje pracowników etc.

Źródło: Wars

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Satysfakcja w kampanii sklepów Komfort
W połowie czerwca br. wystartowała kampania reklamowa sieci sklepów Komfort oparta o nową platformę komunikacyjną “Satysfakcja”. Jest to pierwsza na świecie kampania reklamowa wyprodukowana przy użyciu nowatorskiej technologii 3D i sztucznej inteligencji (AI). Kampania obejmuje TV, digital, OOH oraz działania z zakresu advocacy i ma potrwać do marca 2025 roku.
Agencja Good One PR nowym członkiem ZFPR
Do Związku Firm Public Relations dołączyła nowa agencja – Good One PR. To kolejna firma, która zdecydowała się współpracować z ZFPR na rzecz kształtowania profesjonalnego środowiska public relations w Polsce.
Tyle dobra - w kampanii Maślanki Mrągowskiej
Maślanka Mrągowska powraca z nową kampanią pod ideą kreatywną “Tyle dobra”, w nowej, odświeżonej formule. Działania przygotowane przez należącą do Group One agencję Change Serviceplan obejmują kampanię telewizyjną, digitalową, akcje konsumenckie i współpracę z influencerami.
To się nie kruszy - kampania Bułeczek Mlecznych Dan Cake
Wystartowała kampania Bułeczek Mlecznych Dan Cake. Tym razem marka postawiła na nowe grupy docelowe i konteksty spożywania swoich produktów. Oprócz konkursowej aktywacji konsumenckiej zaplanowane są m.in. aktywności w środowiskach gamingowych, współprace z influencerami, kampania DOOH oraz działania w digitalu.
500 głosów Tomasza Jakubiaka w kampanii addressable TV dla Zrzeszenia BPS
Sztuczna inteligencja wsparła przygotowanie ponad 500 wersji spotów wykorzystywanych w nowej kampanii addressable Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS. Tę szeroko zakrojoną geotargetowaną akcję zaplanowały Wavemaker i GroupM.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764