GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Wrocław: Drukarz - druk wielkoformatowy

29.06.2015
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 1124

Miejsce pracy:

Wrocław

Poszukujemy:

Doświadczonych operatorów drukarek wielkoformatowych.

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku drukarza cyfrowego/wielkoformatowego (minimum 3 lata)
- znajomość podstawowych mediów przeznaczonych do druku cyfrowego
- dobra organizacja pracy
- dokładność
- motywacja do pracy
- bardzo dobra znajomość programów RIP: Caldera, Wasatch
- podstawowa znajomość języka angielskiego
- gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00 oraz 14:00-22:00) od poniedziałku do piątku.

Zadania:

- obsługa wielkoformatowych maszyn drukujących – UV, Latex, Solvent, Dyspersja
- rozdział prac na poszczególne maszyny
- kontrola jakości realizowanych prac
- nadzór nad procesem drukowania
- administracja zleceń oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem ich realizacji
- utrzymanie czystości parku maszynowego oraz ich otoczenia

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na ryku
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
- możliwość rozwoju zawodowego, pogłębiania wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii druku cyfrowego
- umowę o pracę
- udział w projektach dla wiodących światowych marek

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego drogą mailową, wpisując w tytule „Drukarz”, na adres bartosz.lukaszewicz@ arwfocus.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W ofercie należy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarz---druk-wielkoformatowy%2C-wroclaw,59957,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
brak ikonki
Ofertę złożył: ARW_Focus
A.R.W. Focus
Kontakt: Bartosz Łukaszewicz

Konto ARW_Focus nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

Wrocław: Drukarz - druk wielkoformatowy (Dam pracę)
termin:  ?

Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764