Pobierz obrazki
WEJDŹ W NOWY, WYSOKOMARŻOWY BIZNES OKLEJANIA SAMOCHODÓW
Serdecznie zapraszamy na ekskluzywną imprezę połączoną z prezentacją rewolucyjnych materiałów Omega Skinz do oklejania samochodów wraz z Warsztatami. Impreza odbędzie się w dniach 13 - 14.06.2024 w siedzibie firmy Atrium i IKONOS w Opolu.

Oklejanie pojazdów, to rozwijający się segment branży reklamowej i tuningowej, wymagający specjalistycznej wiedzy i praktyki. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z nowymi technikami i narzędziami używanymi do oklejania pojazdów, a także skorzystania z doradztwa w zakresie wykonawstwa oraz w doborze odpowiednich materiałów. Część praktyczną i teoretyczną wydarzenia poprowadzi doświadczony ekspert firmy Grafityp z Belgii – Rudi Zoonst.

Na warsztatach pokazany zostanie kompletny proces oklejania samochodów, rozpoczynając od druku grafiki na folii wylewanej z wykorzystaniem plotera eko-żywicznego Mutoh XPJ 1682SR Pro, następnie laminacji w celu zapewnienia jej wysokiej trwałości. Kolejnym etapem będzie cięcie grafik przy użyciu plotera tnącego Summa. Cały proces zakończy oklejanie samochodu gotowymi foliami: drukowanymi lub barwionymi w masie.

Udział w warsztatach łączy się z symboliczna opłatą, która wynosi 100zł netto od osoby, która obejmuje szkolenie, nocleg oraz uroczystą kolację.
IMPREZA POD PATRONATEM
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Tel: 77 458 16 81
Wiadomość wysłana przez: Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.,
ul. Gosławicka 2D, 45-446, Opole, Polska, PL7541247187