piątek 01.08.2014, 51 gości [ lista ]
Portal polskiej reklamy wizualnej

Nowe płótno do druku wielkoformatowego Ikonos Canvas

PiotrSulkowski  PR - bezpłatny materiał PR | 04.09.2012, przeczytano 1023 razy
Nowe płótno do druku wielkoformatowego Ikonos Canvas
Nowe płótno do druku wielkoformatowego Ikonos Canvas
Rodzina canvasów Ikonos poszerzyła się o amerykańskiej produkcji, ekskluzywne płótno do zadruku wielkoformatowego w technologii solwentowej oraz UV.
REKLAMA
Płótna to specjalistyczny rodzaj materiał do druku. W druku wielkoformatowym przyjęła się nazwa z języka angielskiego – Canvas. Płótna służą najczęściej do druku reprodukcji obrazów, fotografii ślubnej i rodzinnej, elementów wyposażenia wnętrz, aplikacji wystawienniczych i dekoracyjnych. Struktura imitująca naturalne płótno malarskie dodaje takiej pracy charakteru ręcznie malowanego obrazu. Z uwagi na materiał z którego są wykonane, możemy wyróżnić płótna poliestrowe oraz bawełniane.

Ikonos Canvas 300 to bawełniano-poliestrowe, bardzo wysokiej jakości płótno do druku wielkoformatowego. Gwarantuje ona bardzo wysoką jakość i dokładność druku oraz bardzo żywe kolory. Intensywna kolorystyka to niewątpliwy atut nowej płótna Ikonos Canvas 300. Powłoka materiału jest pół-błyszcząca.

Canvas ten proponowany jest w kilku szerokościach od 1.06 przez 1.27, 1.37 do 1.52 metra. Długość nawoju na gilzie wynosi 22.85 metra. Płótno Ikonos Canvas 300 jak nazwa sugeruje to materiał o gramaturze 300 g/m2 i grubości 400 mikronów. Płótno to może być zadrukowane dowolnym atramentem eko-, mild- i twardo-solwentowym a także w technologi UV!


Źródło: Atrium
media.atrium.com.pl

Dodatkowe informacje:
Wyłącznym dystrybutorem materiałów Ikonos w Polsce jest Atrium Centrum Ploterowe.
PR - Niniejszy tekst został opublikowany bezpłatnie na podstawie materiałów prasowych dostarczonych przez podmiot wskazany jako źródło. Redakcja nie odpowiada za jego treść, w szczególności za zawarte w nim oceny wartościujące. Rola redakcji Signs.pl polega w tym wypadku na zdaniu relacji przedstawiającej punkt widzenia zawarty w udostępnionych nam materiałach. Opublikowanie tej relacji nie oznacza, że przedstawiony w niej punkt widzenia oraz/lub zaprezentowane w tekście działania bądź fakty uzyskały akceptację lub wsparcie medialne ze strony redakcji Signs.pl.

Komentarze


Przewiń do góry
Zaloguj się i dodaj komentarz

Signs.pl nie odpowiada za treść zamieszczanych przez użytkowników wpisów i komentarzy. Publikowanie treści naruszających przepisy prawa skutkuje odpowiedzialnością karną i cywilną autora.
Kurier e-mail
  • Najważniejsze wiadomości z branży! Przykłady
  • Bezcenne porady warsztatowe na forum!
  • Nowości Signs.pl, ważne komunkaty...
  
REKLAMA:
      
Jesteśmy też na:  
Certyfikat NazwaSSL