środa 30.07.2014, 192 gości [ lista ]
Portal polskiej reklamy wizualnej

Nowość w Ofercie Cezexu - Sirio Stardust Nero

redakcja  PR - bezpłatny materiał PR | 22.10.2007, przeczytano 603 razy
Nowość w Ofercie Cezexu - Sirio Stardust Nero  kadr - kliknij aby zobaczyć całośćPokaż pełny kadr
Nowość w Ofercie Cezexu - Sirio Stardust Nero
Sirio Stardust Nero to luksusowy, barwiony w masie światłotrwałymi substancjami, niepowlekany, matowy wyrób papierowy o gramaturze 290 g/m2 i formacie 70x100 cm. Dodatek do masy papierniczej małych strzępków różnobarwnej makulatury widocznej gołym okiem jako niewielkie punkciki, kropki nadaje wyrobom niepowtarzalny, najbardziej wyszukany wygląd przypominający rozgwieżdżone niebo.
REKLAMA
Dzięki zlaminowaniu dwóch warstw wyrób charakteryzuje się dużą sztywnością co pozwala na wykorzystanie go do produkcji artystycznych druków, tłoczeń, luksusowych zastosowań – prestiżowych zaproszeń, eleganckich kart okolicznościowych, dyplomów, wizytówek, teczek firmowych, okładek, kart menu.

Wyroby papierowe Sirio Stardust Nero przydatne są do drukowania offsetowego, sitowego, termicznego pośredniego, tłoczenia bezbarwnego i z folią oraz do procesów introligatorskich: krojenia, wykrawania, przegniatania (bigowania), zszywania, klejenia itp.

W ofercie stałej Cezex oferuje tekturę ozdobną Siro Stardust Nero o gramaturze 290g/m2 i formacie 70x100cm.

Źródło: Cezex
PR - Niniejszy tekst został opublikowany bezpłatnie na podstawie materiałów prasowych dostarczonych przez podmiot wskazany jako źródło. Redakcja nie odpowiada za jego treść, w szczególności za zawarte w nim oceny wartościujące. Rola redakcji Signs.pl polega w tym wypadku na zdaniu relacji przedstawiającej punkt widzenia zawarty w udostępnionych nam materiałach. Opublikowanie tej relacji nie oznacza, że przedstawiony w niej punkt widzenia oraz/lub zaprezentowane w tekście działania bądź fakty uzyskały akceptację lub wsparcie medialne ze strony redakcji Signs.pl.

Komentarze


Przewiń do góry
Zaloguj się i dodaj komentarz

Signs.pl nie odpowiada za treść zamieszczanych przez użytkowników wpisów i komentarzy. Publikowanie treści naruszających przepisy prawa skutkuje odpowiedzialnością karną i cywilną autora.
Kurier e-mail
  • Najważniejsze wiadomości z branży! Przykłady
  • Bezcenne porady warsztatowe na forum!
  • Nowości Signs.pl, ważne komunkaty...
  
REKLAMA:
      
Jesteśmy też na:  
Certyfikat NazwaSSL