Ruda Śląska: Operator CtP

21.08.2014
Oferta ważna do:31.10.2014 godz. 07:30
Odsłon: 840

Opis stanowiska:

- przyjęcie materiałów graficznych od klienta, weryfikacja oraz przygotowanie montażu;
- współpraca z klientami;
- ocena techniczna dostarczonych materiałów;
- obsługa naświetlarki CtP;
- obsługa proofera;

Wymagania:

- obsługa programów graficznych;
- doświadczenie w branży poligraficznej (mile widziana praca przy CtP);
- umiejętność planowania i organizacji pracy;
- prawo jazdy kat. B;

Warunki pracy:

- umowa o pracę + umowa premiowa

Jak aplikować:
Aplikacje zawierające CV prosimy przesłać na adres rekrutacja@avalonctp.pl z dopiskiem w tytule "Operator CtP/Ruda Śląska".

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/operator-ctp%2C-ruda-slaska,55111,ogloszenie.html

Ofertę złożył: MaciejFabryga
Kontakt: Romana Zielecka, Maciej Fabryga

Konto MaciejFabryga nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.