logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PIAP po raz czwarty bada skuteczność gadżetów

  PR 20.04.2015, przeczytano 1151 razy

Polska Izba Artykułów Promocyjnych po raz czwarty bada postrzeganie artykułów promocyjnych przez klienta końcowego. Ostatnia edycja badania miała miejsce w ubiegłym roku. Wyniki ankiety potwierdziły skuteczność upominków reklamowych - w 2014 roku aż 81,25% marketerów uważało artykuły promocyjne za skuteczny nośnik reklamy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/piap-po-raz-czwarty-bada-skutecznosc-gadzetow,24588,artykul.html

Czwarta edycja badania ruszyła w kwietniu br. i zakończy się w czerwcu. Wzorem ubiegłych lat ankieta on-line będzie dystrybuowana do klientów końcowych za pośrednictwem serwisu paxonta.com, w formie linków do bazy kontaktów PIAP oraz pośrednictwem agencji reklamowych zrzeszonych w Izbie. Adresatami badania jest kadra zarządzająca budżetami marketingowymi w polskich przedsiębiorstwach i instytucjach.

Celem kolejnego badania Polskie Izby Artykułów Promocyjnych jest sprawdzenie w jaki sposób zmieniła się pozycja gadżetów w tegorocznych planach marketingowych i jak artykuły promocyjne są postrzegane przez klienta końcowego

Chcemy po raz kolejny zweryfikować wizerunek gadżetu reklamowego jako środka promocji i jego status w wyborach klientów finalnych. Badanie pokazuje m.in. czy klienci doceniają efektywność artykułów promocyjnych, jakie gadżety wybierają i dlaczego, jakie kryteria przesądzają o ich wyborach. Badanie wyznacza więc pewien kierunek, w jakim powinny się rozwijać oferty artykułów promocyjnych – mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych po zakończeniu badania rozlosuje atrakcyjne zestawy upominków reklamowych dla 10 osób, które wezmą udział w badaniu, polubią fun page PIAP w serwisie facebook.com, pozostawią swój adres e-mail w formularzu ankiety. Upominki zostaną wysłane zwycięzcom w czerwcu/lipcu br.

Wyniki badania PIAP zostaną przedstawione w drugiej połowie bieżącego roku.

Ankieta

Źródło: PIAP

www.piap-org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Fundacja Bądź rozpoczęła kampanię 1,5 proc. podatku
W tym tygodniu rozpoczęła się kampania Fundacji Małgosi Braunek Bądź zachęcająca do przekazywania 1,5 proc. podatku na jej działania statutowe. Kampanię wspiera seria spotów reklamowych w których udział wzięli m. in. Jakub Żulczyk oraz Wojciech Eichelberger.
Streetcom z kampanią influencer marketingową dla Philips
Agencja Streetcom wygrała przetarg i zrealizuje kampanię influencer marketingową dla urządzeń z linii Philips OVI. Głównym celem realizowanych działań jest poszerzanie świadomości i budowanie zaufania do nowej kategorii produktów oraz wygenerowanie pozytywnego buzz w sieci. Działania potrwają do końca kwietnia br.
Sama Wybierz Samorząd: kampania profrekwencyjna
Kobiety już raz osiągnęły duży sukces. Pokazały, jaką mają moc – tłumnie poszły głosować w wyborach 15 października, podnosząc znacznie ogólną frekwencję. To wciąż za mało, żeby zmienić świat – każdymi wyborami możemy i powinnyśmy decydować o kluczowych dla nas sprawach. Ważne jest, by istotne dla nas kwestie wreszcie miały wystarczający priorytet w...
Inglot klientem agencji Lepont
Polska marka kosmetyczna Inglot, istniejąca na rynku od 1983 roku, dołączyła do grona klientów Lepont, powierzając agencji adaptację strategii komunikacji PR i influencer marketingową, działania media relations, prowadzenie biura prasowego, wysyłki kreatywne oraz projekty specjalne.
Endorfina Events świętuje 15 urodziny
21 marca w warszawskim klubie Moon odbył się jubileusz agencji endorfina events. Przyjaciele, rodzina, partnerzy biznesowi, klienci, obecni oraz byli pracownicy, celebrowali ten wyjątkowy moment w historii firmy. 200 gości miało okazję wspólnie wspominać kluczowe momenty w historii firmy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764