logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

­­AMS stawia na autorski kontent i odświeża markę Cityinfo

  PR 25.11.2020, przeczytano 487 razy
ilustracjastrzałka

Cityinfo – marka kontentowa AMS otrzymała nowe autorskie treści i czytelniejszy wygląd oraz wprowadziła nowoczesną ramówkę. W nowej odsłonie można ją zobaczyć na cyfrowych nośnikach AMS – Digital Citylightach w wiatach przystankowych i Digital Cityscreenach przy kluczowych skrzyżowaniach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/%C2%AD%C2%ADams-stawia-na-autorski-kontent-i-odswieza-marke-cityinfo,389323,artykul.html

Cityinfo prezentuje wyróżniający się w przestrzeni miasta kontent – dominują w nim treści lokalne i rozrywka podane w lekkiej i zwracającej uwagę formie. Uczy poprzez zabawę i zachęca do interakcji.

Ramówkę Cityinfo tworzą treści pogrupowane w kilkunastu kategoriach. Są to m.in.: „Moje miasto” – zdjęcia miast, często pokazywane z nieoczywistej perspektywy, „Poczuj historię”  – czarno-białe fotografie miejsc zatrzymanych w kadrze historii na tle miasta, "Do ZOObaczenia w ZOO" – ciekawostki o klimacie i zwierzętach z okolicznych ogrodów zoologicznych, „Szukam domu" – informacje o pupilach do adopcji z lokalnych schronisk.

Ramówka zmieniana jest codziennie, a treści dopasowane są do nośnika i do miejsca ich wyświetlania - będąc na przystanku w Krakowie, zobaczymy inną ramówkę niż we Wrocławiu, a także inną niż na nośniku Digital Cityscreen. Dla kierowców powstała specjalna kategoria „Czas dojazdu”, która pokazuje realny czas dotarcia do najbardziej charakterystycznych punktów w mieście przy aktualnym natężeniu ruchu. Jeżeli na drodze dojazdu tworzą się korki, nośnik na bieżąco przelicza czas i pokazuje go w odpowiednim kolorze – podobnie jak w aplikacjach z nawigacją.

ilustracjastrzałka

Cityinfo powstał na bazie badań preferencji i oczekiwań mieszkańców miast. W nowej odsłonie można go zobaczyć na cyfrowych nośnikach AMS w Gdyni, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sosnowcu, Warszawie i we Wrocławiu.

Oprócz Cityinfo AMS posiada jeszcze dwa kanały kontentowe dostępne w wyodrębnionej z segmentu DOOH kategorii Video Out-of-Home, którą charakteryzuje dłuższy kontakt widza z komunikatem i tym samym możliwość przykucia uwagi bardziej złożonymi treściami. Są to Traffic TV (dla pasażerów warszawskiej komunikacji miejskiej) i Move TV (dla odwiedzających kluby fitness w największych polskich miastach).

ilustracjastrzałka

Źródło: AMS

www.ams.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Najpopularniejsze reklamy w grudniu
Specjalne oferty, rabaty i świąteczne promocje – „magia świąt” zdominowała w grudniu przekaz reklamowy w telewizji, radiu i internecie. Gemius sprawdził, które marki reklamowały się w ubiegłym miesiącu najaktywniej i do jak dużej grupy odbiorców udało im się dotrzeć.
Sześć dziennikarek Medonetu zostało laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarz Medyczny Roku 2020 w kategorii Internet. Portal Medonet.pl dostał również nagrodę honorową – tytuł Mistrza Internetowego Przekazu.
18 stycznia 2021 r. na konferencji prasowej Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy i Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, we współpracy ze Związkiem Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska oraz Polską Federacją Producentów Żywności ZP, zostały zaprezentowane wyniki monitoringu w zakresie ochrony dzieci przed szkodliwymi treściami rozpowszechnianymi w telewizji i w Internecie....
Transmisje i wideo od TVP Sport na platformie hybrydowej TVP
TVP Sport udostępnił wszystkie transmisje, a także inne treści VOD w Naziemnej Telewizji Cyfrowej poprzez platformę hybrydową HbbTV. Po raz kolejny kanał sportowy Telewizji Polskiej wyszedł naprzeciw oczekiwaniom widzów. Od 14 stycznia br. mogą oni wybierać, czy chcą oglądać to, co jest emitowane w kanale linearnie czy też wybrać treści na żądanie.
22 stycznia o godz. 10.30 na Newsweek.pl oraz na stronie głównej Onetu zadebiutuje pierwszy odcinek podcastu „Świat_pl”. Nowy projekt podcastowy Tomasza Lisa oferuje słuchaczom szersze spojrzenie – nie tylko na bieżące sprawy w Polsce, ale przede wszystkim na świecie. Premierowe odcinki „Świat_pl” będą dostępne w każdy piątek dla...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764