logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ostatnie wolne miejsca na Dzień Otwarty Atrium

  PR 18.11.2020, przeczytano 535 razy
ilustracja

Firma Atrium Centrum Ploterowe zaprasza na Dzień Otwarty. Wydarzenie daje możliwość przetestowania profesjonalnych narzędzi roboczych. Nie zabraknie premierowych maszyn do druku wielkoformatowego takich marek jak Mutoh, Summa, Neolt oraz EFI. Wydarzenie adresowane jest zarówno do doświadczonych właścicieli parku maszynowego, jak i zaczynających dopiero przygodę w branży drukarskiej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/--ostatnie-wolne-miejsca-na-dzien-otwarty-atrium,389232,artykul.html

Dniom Otwartym Atrium towarzyszyć będą promocje:

  • super-atrakcyjne ceny ploterów wielkoformatowych oraz drukarek do gadżetów. Wśród, oferowanych maszyn zaprezentowane zostaną nowe serie drukarek Xpertjet Mutoh 1641SR i 461UF.
  • najnowsze Sony PlayStation 5 w prezencie do wybranych ploterów (lista objętych promocją maszyn: https://atrium.com.pl/blog/kup-ploter-w-prezencie-otrzymasz-playstation-5)
  • uczestnicy otrzymają profesjonalne media do druku wielkoformatowego Ikonos

Eksperci Atrium będą do dyspozycji, by udzielić porady i precyzyjnie dobrać sprzęt dla potrzeb firmy.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy 

Źródło: Atrium Centrum Ploterowe

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Świąteczna kampania Majonezu Kieleckiego
Kultowa polska marka rusza z kampanią reklamową na Święta oraz organizuje konkurs dla konsumentów. Za realizację spotu odpowiada Optima Marketing Group.
Kaufland z nową odsłoną bożonarodzeniowej kampanii 360
Hasłem „Gdzie wielki wybór na święta mam?” Kaufland zachęca do przedświątecznych zakupów w sklepach sieci. W najnowszej kampanii podkreśla nie tylko szeroki asortyment, ale również przywołuje atmosferę towarzyszącą przygotowaniom do świąt. W specjalnym filmie „Bez Przeszkód” porusza także emocje, pokazując, jak piękne są...
Przed Wola Parkiem rozbłysła magiczna zimowa iluminacja
Świąteczną atmosferę tworzą nie tylko rodzinne spotkania czy prezenty pod choinką, ale również ozdoby, które wprowadzają nas w radosny nastrój. W tym roku klienci Wola Parku mogą poczuć magię Świąt dzięki największej dotychczas odsłonie zimowej iluminacji, która rozbłysła przed centrum handlowym w drugiej połowie listopada. Motywem przewodnim...
Komunikacja wizualna a decyzje zakupowe Polaków
Jedzenie jest przyjemnością, „regulatorem” nastroju i zaspokojeniem potrzeb psychospołecznych, a blisko co czwarty z nas poszukuje przyjemności z wyglądu jedzenia. Między innymi takie odpowiedzi wskazali Polacy w badaniu konsumenckim „Komunikacja wizualna w branży spożywczej i HoReCa a decyzje zakupowe Polaków“ zrealizowanym we wrześniu przez ARC Rynek i...
Dialogi z przyszłością. Dotknij mnie na odległość. Jeśli potrafisz
Już 8 grudnia w PPNT Gdynia odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Dialogi z przyszłością. Joanna Murzyn (Instytut Ekologii Cyfrowej) porozmawia z Marcinem Maciejewskim (Ergodesign) o możliwych sposobach postrzegania oraz odczuwania świata w przenikającej się przestrzeni realnej i wirtualnej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764