logo
WIADOMOŚCI

„Odkryj potencjał druku” - Roadshow DKS i Canon w Gdańsku

  PR 06.11.2017, przeczytano 562 razy
ilustracjastrzałka

Już 15 listopada w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiego Roadshow Canon i DKS dla przedstawicieli branży poligraficznej i reklamowej. Całodniowa konferencja pt. „Odkryj potencjał druku – nowe technologie Canon” to cykl spotkań w formie warsztatów i prezentacji specjalistów od rozwiązań cyfrowego druku, zarządzania kolorem i proofingu. Do tej pory spotkania odbyły się w Bydgoszczy i Katowicach. Kolejne spotkania odbędą się we Wrocławiu (22.11) i Warszawie (6.12).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/-_odkryj-potencjal-druku_---roadshow-dks-i-canon-w-gdansku,34369,artykul.html

Roadshow to wydarzenie skierowane w szczególności do przedstawicieli branży poligraficznej oraz firm i agencji kreatywnych, które na potrzeby swojej działalności wykorzystują wysokiej jakości materiały drukowane. Spotkanie jest więc doskonałą okazją do znalezienia inspiracji do rozwoju swojego biznesu. Spośród technologicznych nowości, uczestnicy gdańskiego spotkania będą mieli okazję zobaczyć w działaniu m.in. najnowszy ploter Oce Colorado 1640 z rewolucyjną technologią UVgel – laureata Złotego Medalu tegorocznych targów FestiwalDruku.pl.

Najnowsze rozwiązania w zasięgu ręki

- Formuła Roadshow jest bardzo atrakcyjna dla uczestników. To spotkania z najnowszą technologią i ekspertami, którzy na żywo prezentują jej możliwości, zarówno produkcyjne jak i biznesowe – przyznaje Wiktor Różański, Document Solutions Country Director, Canon Polska. - Rozwój technologii cyfrowego druku postępuje dziś niezwykle szybko. Nawet będąc na bieżąco z nowościami rynkowymi, dostawcy usług druku czy właściciele firm kreatywnych nie zawsze nadążają za wszystkimi nowościami. Dlatego wspólnie z DKS uznaliśmy, że bezpośrednie spotkania w największych miastach w Polsce pozwolą najlepiej zapoznać się z ofertą najnowszych rozwiązań sprzętowych czy oprogramowania. Dodatkowo prelekcje specjalistów, m.in. od zarządzania kolorem, dadzą możliwość aktywnego uczestniczenia w procesie przygotowania prac do druku, a także merytorycznej dyskusji z ekspertami – dodaje Wiktor Różański.

Przełomowa technologia UVgel

Z pewnością duże zainteresowanie podczas gdańskiego spotkania wzbudzi prezentacja najnowszego plotera z oferty Canon Oce Colorado 1640. To gwiazda tegorocznych targów FestiwalDruku.pl, na których urządzenie miało swoją polską premierę i od razu zostało wyróżnione Złotym Medalem przez niezależne jury. To najszybsze w segmencie wysokonakładowych ploterów graficznych do 64” urządzenie (osiąga prędkość do 159 m2/h), które wykorzystuje najnowocześniejszą technologię Canon UVgel.

Pozostałe prezentacje i dyskusje będą koncentrować się wokół najnowszych rozwiązań druku cyfrowego Canon oraz oprogramowania EFI:

  • Ploter graficzny Canon imagePROGRAF PRO-2000, który zapewnia najwyższą fotograficzną jakość druku na nośnikach o maksymalnym rozmiarze 24” cali, z zachowaniem wyjątkowej szybkości i niezawodności. Wtyczka Print Studio Pro pozwala na bezproblemowe drukowanie z profesjonalnego oprogramowania do edycji, takiego jak Adobe Lightroom, Adobe Photoshop i Digital Photo Professional.
  • Urządzenie Canon varioPRINT z serii 140, które zapewnia niezawodność, imponującą jakość i znaczącą szybkość druku, a dzięki cechom proekologicznym wyznacza nowy standard w zakresie monochromatycznej produkcji personalizowanych materiałów.
  • Wielokrotnie nagradzany system druku produkcyjnego Canon imagePRESS C650, który dzięki połączeniu innowacyjnych technologii i niewielkich rozmiarów przeznaczony jest do różnych zastosowań produkcyjnych, w tym doskonałej jakości druku na różnorodnych nośnikach.
  • Oprogramowanie przetwarzające prace graficzne EFI Fiery XF, które umożliwia produkcję na ploterach średnio- i wielkoformatowych. Zawiera w sobie wyjątkowo precyzyjny i wszechstronny system zarządzania kolorem, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie doskonałych rezultatów kolorystycznych na wielu różnych podłożach.
  • Oprogramowanie DirectSmile VDP Studio, będące profesjonalnym rozwiązaniem do produkcji wszechstronnie spersonalizowanego druku. Dzięki ukierunkowanej treści firmy mogą pomóc swoim klientom osiągnąć wyższą skuteczność drukowanej komunikacji. Oprogramowanie umożliwia tworzenie własnych obrazów spersonalizowanych lub wykorzystanie gotowych projektów dostępnych w sklepie internetowym.
  • Serwery druku Fiery DFE, które umożliwiają obsługę pełnej gamy cyfrowych systemów druku w kolorze i czarno-białego. Charakteryzują się wiodącą w branży wydajnością, dokładnością odwzorowania kolorów, łatwością obsługi i integracją, które zwiększają jakość i efektywność druku cyfrowego, umożliwiając świadczenie szerszej gamy usług druku przy większych zyskach.


Na wszystkie spotkania obowiązuje rejestracja. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę www.odkryjdruk.pl i wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy.

Źródło: Canon

www.canon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie: E- Święta Polaków [INFOGRAFIKA]
Firma Selectivv, specjalizująca się w realizacji kampanii mobile marketingowych i analizach zachowań użytkowników na podstawie danych z kanału mobile zbadała przedświąteczne zwyczaje zakupowe Polaków. W badaniu wykorzystano sprofilowane dane Selectivv obejmujące 14 mln użytkowników urządzeń przenośnych w kraju. Analizie poddano użytkowników 4 aplikacji...
Galeria Krakowska z rozszerzoną rzeczywistością
Rozszerzona rzeczywistość (Augmented Reality) to technologia, która pozwala łączyć świat rzeczywisty z generowanym komputerowo. Elementy obu tych światów przenikają się, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie efektów znanych z filmów science-fiction. Z tego typu technologii korzysta Galeria Krakowska  i – jako jedna z nielicznych galerii handlowych – oferuje klientom...
Lubelska ze świąteczną aktywacją konsumencką
Działania prowadzone są na Facebooku z wykorzystaniem bota i potrwają do 18 grudnia. Za komunikację Lubelskiej w internecie i obsługę konkursu odpowiada agencja Schulz brand friendly.
Kirill Umrikhin, ambasador marki Nikon, odkrywa zapomniany świat Wysp Komandorskich
Niesamowita fotograficzna wyprawa odkrywa przed nami nieznane krajobrazy, dziką przyrodę i nowe miejsca do surfowania.
„NADAJEMY KULTURĘ” pod takim hasłem realizowana jest pierwsza wspólna, wizerunkowa kampania Domów Kultury z Warszawy. Już 16 grudnia br. na kilkudziesięciu nośnikach outdoorowych w Warszawie oraz w środkach komunikacji miejskiej będzie można zobaczyć layout stworzony wraz z Antonim Wajdą, promujący nowy wizerunek Domów Kultury.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone