logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Odkryj potencjał druku” - Roadshow DKS i Canon w Gdańsku

  PR 06.11.2017, przeczytano 655 razy
ilustracjastrzałka

Już 15 listopada w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiego Roadshow Canon i DKS dla przedstawicieli branży poligraficznej i reklamowej. Całodniowa konferencja pt. „Odkryj potencjał druku – nowe technologie Canon” to cykl spotkań w formie warsztatów i prezentacji specjalistów od rozwiązań cyfrowego druku, zarządzania kolorem i proofingu. Do tej pory spotkania odbyły się w Bydgoszczy i Katowicach. Kolejne spotkania odbędą się we Wrocławiu (22.11) i Warszawie (6.12).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/-_odkryj-potencjal-druku_---roadshow-dks-i-canon-w-gdansku,34369,artykul.html

Roadshow to wydarzenie skierowane w szczególności do przedstawicieli branży poligraficznej oraz firm i agencji kreatywnych, które na potrzeby swojej działalności wykorzystują wysokiej jakości materiały drukowane. Spotkanie jest więc doskonałą okazją do znalezienia inspiracji do rozwoju swojego biznesu. Spośród technologicznych nowości, uczestnicy gdańskiego spotkania będą mieli okazję zobaczyć w działaniu m.in. najnowszy ploter Oce Colorado 1640 z rewolucyjną technologią UVgel – laureata Złotego Medalu tegorocznych targów FestiwalDruku.pl.

Najnowsze rozwiązania w zasięgu ręki

- Formuła Roadshow jest bardzo atrakcyjna dla uczestników. To spotkania z najnowszą technologią i ekspertami, którzy na żywo prezentują jej możliwości, zarówno produkcyjne jak i biznesowe – przyznaje Wiktor Różański, Document Solutions Country Director, Canon Polska. - Rozwój technologii cyfrowego druku postępuje dziś niezwykle szybko. Nawet będąc na bieżąco z nowościami rynkowymi, dostawcy usług druku czy właściciele firm kreatywnych nie zawsze nadążają za wszystkimi nowościami. Dlatego wspólnie z DKS uznaliśmy, że bezpośrednie spotkania w największych miastach w Polsce pozwolą najlepiej zapoznać się z ofertą najnowszych rozwiązań sprzętowych czy oprogramowania. Dodatkowo prelekcje specjalistów, m.in. od zarządzania kolorem, dadzą możliwość aktywnego uczestniczenia w procesie przygotowania prac do druku, a także merytorycznej dyskusji z ekspertami – dodaje Wiktor Różański.

Przełomowa technologia UVgel

Z pewnością duże zainteresowanie podczas gdańskiego spotkania wzbudzi prezentacja najnowszego plotera z oferty Canon Oce Colorado 1640. To gwiazda tegorocznych targów FestiwalDruku.pl, na których urządzenie miało swoją polską premierę i od razu zostało wyróżnione Złotym Medalem przez niezależne jury. To najszybsze w segmencie wysokonakładowych ploterów graficznych do 64” urządzenie (osiąga prędkość do 159 m2/h), które wykorzystuje najnowocześniejszą technologię Canon UVgel.

Pozostałe prezentacje i dyskusje będą koncentrować się wokół najnowszych rozwiązań druku cyfrowego Canon oraz oprogramowania EFI:

  • Ploter graficzny Canon imagePROGRAF PRO-2000, który zapewnia najwyższą fotograficzną jakość druku na nośnikach o maksymalnym rozmiarze 24” cali, z zachowaniem wyjątkowej szybkości i niezawodności. Wtyczka Print Studio Pro pozwala na bezproblemowe drukowanie z profesjonalnego oprogramowania do edycji, takiego jak Adobe Lightroom, Adobe Photoshop i Digital Photo Professional.
  • Urządzenie Canon varioPRINT z serii 140, które zapewnia niezawodność, imponującą jakość i znaczącą szybkość druku, a dzięki cechom proekologicznym wyznacza nowy standard w zakresie monochromatycznej produkcji personalizowanych materiałów.
  • Wielokrotnie nagradzany system druku produkcyjnego Canon imagePRESS C650, który dzięki połączeniu innowacyjnych technologii i niewielkich rozmiarów przeznaczony jest do różnych zastosowań produkcyjnych, w tym doskonałej jakości druku na różnorodnych nośnikach.
  • Oprogramowanie przetwarzające prace graficzne EFI Fiery XF, które umożliwia produkcję na ploterach średnio- i wielkoformatowych. Zawiera w sobie wyjątkowo precyzyjny i wszechstronny system zarządzania kolorem, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie doskonałych rezultatów kolorystycznych na wielu różnych podłożach.
  • Oprogramowanie DirectSmile VDP Studio, będące profesjonalnym rozwiązaniem do produkcji wszechstronnie spersonalizowanego druku. Dzięki ukierunkowanej treści firmy mogą pomóc swoim klientom osiągnąć wyższą skuteczność drukowanej komunikacji. Oprogramowanie umożliwia tworzenie własnych obrazów spersonalizowanych lub wykorzystanie gotowych projektów dostępnych w sklepie internetowym.
  • Serwery druku Fiery DFE, które umożliwiają obsługę pełnej gamy cyfrowych systemów druku w kolorze i czarno-białego. Charakteryzują się wiodącą w branży wydajnością, dokładnością odwzorowania kolorów, łatwością obsługi i integracją, które zwiększają jakość i efektywność druku cyfrowego, umożliwiając świadczenie szerszej gamy usług druku przy większych zyskach.


Na wszystkie spotkania obowiązuje rejestracja. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę www.odkryjdruk.pl i wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy.

Źródło: Canon

www.canon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Leszek ponownie zawita na Pol’and’Rock Festival
Wyjątkowa muzyka, dobra zabawa oraz pozytywne emocje – oto, co od lat przyciąga markę Lech na Pol’and’Rock Festival. W 2019 roku również nie zabraknie jej w Kostrzynie nad Odrą, gdzie w specjalnie przygotowanej strefie czekać będzie dawka orzeźwienia i atrakcji dla wszystkich festiwalowiczów.
Akademia Nikona celebruje 10-lecie działalności, angażując do współpracy znanych fotografów, influencerów, a także uczestników swoich szkoleń. W jubileuszowej kampanii online pokazuje, że ostatnia dekada zmieniła w fotografii niemal wszystko.
Daniel Szczęk nowym dyrektorem kreatywnym agencji Eskadra
Eskadra – jedna z agencji reklamowych w Polsce – z nowym dyrektorem kreatywnym. Stanowisko to objął Daniel Szczęk.
Sony: aparat α7R IV z 61,0-megapikselowym, pełnoklatkowym przetwornikiem
Firma Sony ogłosiła powiększenie serii renomowanych pełnoklatkowych korpusów bezlusterkowych Alpha 7R o niezwykle uniwersalny, odznaczający się dużym potencjałem aparat α7R IV (model ILCE-7RM4). Lekki, kompaktowy korpus bezlusterkowy α7R IV z pełnoklatkową matrycą obrazu, bezprecedensowo wysoką rozdzielczością, imponującym zakresem dynamiki i dużą szybkość...
Hyundai promuje samochody przyszłości
Z początkiem lipca marka Hyundai rozpoczęła promocję swoich flagowych modeli o napędzie elektrycznym. Za zakup mediów w kampanii odpowiedzialna jest agencja mediowa Havas Media.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764