logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Wakacje 2020” - letni cykl artykułów „Gazety Wyborczej”

  PR 24.07.2020, przeczytano 226 razy

Ile naprawdę kosztuje ryba nad Bałtykiem i jak długo trzeba czekać w kolejce, by wspiąć się na Giewont? Na te i wiele innych pytań „Gazeta Wyborcza” odpowiada w cyklu artykułów „Wakacje 2020” , w których przez całe lato czytelnicy mogą znaleźć praktyczne urlopowe podpowiedzi i informacje zarówno o wyjątkowych miejscach do podróżowania po Polsce, ciekawych sposobach spędzania weekendu w mieście, jak i pogodzie czy jakości powietrza w całym kraju. Wakacyjne teksty publikowane są zarówno na łamach papierowego wydania dziennika, jak i w serwisie Wyborcza.pl oraz Wysokieobcasy.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/-_wakacje-2020_---letni-cykl-artykulow-_gazety-wyborczej_,387897,artykul.html

Lato 2020 jest inne od poprzednich. Z powodu pandemii, w te wakacje wiele Polek i Polaków musiało  porzucić marzenia o dalekich podróżach i spędzić urlop w kraju. I choć nie jest to łatwy czas, to jest to świetna okazja, by odkryć niezwykłe, niedoceniane rejony naszej ojczyzny. Właśnie dlatego, „Gazeta Wyborcza” stworzyła cykl „Wakacje 2020”, w którym zarówno na łamach papierowego wydania, jak i w serwisach Wyborcza.pl znajdują się opisy wyjątkowych miejsc do wypoczynku z dala od zatłoczonych kurortów i szlaków opisywanych przez dziennikarzy, wsparte propozycjami czytelników. W rekomendacjach tych nie zabraknie oryginalnych  muzeów, miejsc z pięknym widokiem, niewielkich miasteczek, skansenów, plaż, ruin czy nietypowych tras na piesze wycieczki w różnych regionach Polski. Co więcej, w serwisach lokalnych cyfrowego wydania „Gazety Wyborczej” można znaleźć prognozę pogody dla danego regionu wraz z danymi o stanie jakości powietrza i niezbędnymi informacjami dla alergików.

Artykuły z cyklu „Wakacje 2020” ukazują się w papierowym wydaniu „Gazety Wyborczej” od poniedziałku do piątku na stronach „Prosto z miasta” i w piątkowych tygodnikach lokalnych. Prócz tego teksty i materiały dotyczące wakacji,  do końca lata są codziennie zamieszczane na stronie wyborcza.pl/wakacje2020. W ramach „Wakacji 2020” powstał również cykl „Kobiety w podróży”- teksty pisane przez podróżniczki i dziennikarki, które ukazują się w tygodniku „Wysokie Obcasy” oraz są dostępne w serwisie Wysokieobcasy.pl w specjalnej sekcji „Kobiety w podróży”.

Inicjatywę wspiera kampania promocyjna w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki) oraz w internecie (Wyborcza.pl oraz jej lokalne serwisy, Facebook i Instagram) oraz newsletterach serwisu Wyborcza.pl. Działania reklamowe przygotował i zaplanował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W poniedziałkowym wydaniu Onet Rano ruszyła inicjatywa „Na co Cię stać?” Fundacji Anji Rubik oraz Onet Rano. Celem akcji jest wsparcie finansowe projektów z zakresu szerzenia edukacji seksualnej. Znane osobowości, zaproszone do akcji, zadeklarowały wykonanie określonego zadania-wyzwania po uzbieraniu ustalonej kwoty na cele statutowe SEXEDpl.
Medonet.pl w nowym serwisie edukuje o zdrowym odżywianiu
Medonet uruchamia nowy lifestylowy subserwis poświęcony zdrowemu odżywianiu. Użytkownicy znajdą tam kompendium wiedzy przygotowanej w idei explanatory journalism, które pomoże podejmować świadome decyzje żywieniowe. To kolejna nowość na Medonet.pl wprowadzona w ostatnich tygodniach.
LOVEMEDIA i Telewizja Polska są pierwszymi firmami, które otrzymały złoty znak programu QUALID. Oznacza to, że ukończyły procedurę weryfikacji - spełniły warunki we wszystkich czterech obszarach programu oraz przeszły specjalistyczne szkolenia.
Zespół redakcyjny Telex.hu z Węgier otrzymał Nagrodę #AllForJan – wyróżnienie, które jest upamiętnieniem osoby zamordowanego 3 lata temu słowackiego dziennikarza Jána Kuciaka. Gala #AllForJan była częścią konferencji MEDIA for FREEDOM Summit (d. Press Freedom Conference), wydarzenia online organizowanego 25 lutego przez European Magazine Media...
W związku z publikacjami Onetu, Na Temat, Oko.press, Dziennika Bałtyckiego, Polska The Times, wyborcza.pl, Wprost, WP i innych, w których dokonano manipulacji przekazu wypowiedzi Prezesa Jacka Kurskiego, podczas rozprawy w związku z wniesieniem przez TVP prywatnego aktu oskarżenia przeciwko p. Sadurskiemu, Telewizja Polska żąda zaprzestania powielania wyrwanych z kontekstu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764