logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Blowek promuje nowe produkty i ogłasza konkurs

  PR 05.08.2022, przeczytano 732 razy
ilustracjastrzałka

W sieci Żabka pojawiły się nowe produkty firmy Excellence Cannabis - napoje niegazowane Hemp Tea. Kampanię promocyjną wspiera komunikacyjnie twórca internetowy Karol ‘Blowek’ Gązwa. Premierze produktów towarzyszy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody - telefon iPhone 13 oraz kolaże tematyczne - wszystkie nagrody z autografem Blowka.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/-blowek-promuje-nowe-produkty-i-oglasza-konkurs,396826,artykul.html

Karol ‘Blowek’ Gązwa reprezentowany przez agencję WE!RE Fantasy zaangażował się w kampanię promocyjną nowej linii produktów Hemp Tea produkowanych przez firmę Excellence Cannabis. W efekcie współpracy na Instagramie Blowka pojawił się już w niedzielę, 31 lipca, tematyczny post zapowiadający nowe produkty.

W dniu premiery, 3 sierpnia na kanale YouTube twórcy pojawiło się wideo z lokowaniem produktu, w którym udział wzięli zaproszeni goście min. Iluzjonista Y czy Miejski Drwal.  Cały materiał oparty jest na rywalizacji dwóch drużyn, które reprezentują barwy zgodne z linią kolorystyczną puszek. Materiał został nagrany w siedzibie firmy Excellence Cannabis.

Premierze produktów towarzyszy konkurs dla klientów, w którym do wygrania są cenne nagrody - telefon iPhone 13 oraz  kolaże - wszystkie nagrody są sygnowane marką Hemp Tea oraz autografem Blowka. Aby wziąć udział w konkursie należy zakupić napój Hemp Tea w sieci Żabka, zachować paragon i przesłać zdjęcie z produktem na adres organizatora. Wszystkie informacje o konkursie zawarte są w firmie promującym produkty na kanale Youtube Karola Gązwy.

- Napoje Hemp Tea są dostępne w dwóch wariantach smakowych: mango i malina. Wyjątkowości dodają im ekstrakty z konopi siewnych, czarnej herbaty i chmielu.Zależało nam, aby skład Hemp Tea zawierał dużo soków oraz witamin.  Dzięki temu nie tylko idealnie gaszą pragnienie, ale również dodają energii w ciągu dnia.  Produkty opracowaliśmy z myślą o młodych odbiorcach, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę m.in. z Blowkiem i Iluzjonistą Y. - wyjaśnia Sandra Frątczak, Specjalistka ds marketingu w Excellence Cannabis

Hemp Tea Energia zawiera witaminy B i C, które przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania witamin zawartych w produkcie występuje w przypadku spożycia jeden raz dziennie 250 ml napoju. Produkt nie posiada w składzie substancji konopnych CBD ani THC i jest przeznaczony zarówno dla młodszych jak i starszych konsumentów.

Firma Excellence, z której wywodzi się Excellence - Cannabis jest jednym z największych polskich producentów syropów i już od wielu lat dostarcza klientom doskonałe produkty wysokiej jakości. W ofercie posiada linię ekologiczną „bio”, w tym syropy tradycyjne i egzotyczne, soki oraz musy.

Źródło: WE!RE Fantasy

www.werefantasy.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Platige Image zrealizowało postprodukcję obrazu w nowej reklamie Axe
Znana marka męskich kosmetyków AXE rusza z nową globalną kampanią reklamową. Za przygotowanie animacji 2D i 3D, VFX oraz korekcję kolorów odpowiadało polskie studio Platige Image. Projekt został pozyskany dzięki działającemu od ponad roku na amerykańskim rynku zespołowi Platige USA.
Polska artystka stworzyła grafiki na opakowania musli znanej marki
Opakowanie produktu spożywczego jest ważne i może pełnić wiele funkcji, nie tylko tych użytkowych. Profilaktyka, edukacja, szczytny cel i uwrażliwienie na sztukę przyświecały polskiej marce OneDayMore, która w marcu do współpracy zaprosiła utalentowaną polską ilustratorkę specjalizującą się w technice kolażu cyfrowego – Aleksandrę Morawiak. Tak powstała...
Agencja Media Ready (Group One) przygotowała dwa spoty dla marki Enterol Forte do kampanii telewizyjnej i online w wersji całorocznej oraz letniej. Agencja odpowiada za ich koncept kreatywny oraz produkcję. Współpraca jest wynikiem wygranego przetargu rozpisanego przez firmę Biocodex Polska.
Filip Gapiński dołącza do zespołu agencji gamingowej Fantasyexpo na stanowisko Lead Creative Strategist.
Agencje mediowa Starcom, należąca do Publicis Groupe, wygrywa przetarg mediowy i tym samym przedłuża współpracę z FoodWell – marką korporacyjną, powstałą z połączenia spółek Bakalland i Purella Superfoods.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764