Praga Południe, Warszawa: Doradca klienta ze znajomością Corel Draw

30.12.2016
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 1133

Jesteśmy firmą reklamową produkującą różnego rodzaju reklamy.
Zajmujemy się kompleksową realizacją zleceń, od projektu po montaż. Produkujemy każdą reklamę, stale się rozwijając, w związku z tym poszukujemy pracownika na stanowisko Doradcy klienta ze znajomością programu Corel Draw.

Obowiązki:
- przygotowywanie wycen i ofert
- kontakt z klientem (telefoniczny, mailowy, bezpośredni w biurze)
- przygotowywanie projektów w programie Corel Draw (projekty i wizualizacje)
- prace biurowe

Wymagania (obowiązkowe):
- doświadczenie w pracy na tym stanowisku (branża reklamowa)
- znajomość programu graficznego Corel Draw
- znajomość materiałów do produkcji reklam

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- pracę w młodym i doświadczonym zespole
- miłą atmosferę
- praca w godz. 9-17 (poniedziałek - piątek)

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 881520117, składania CV na biuro@warmax.org.pl oraz odwiedzenia naszej strony www.warmax.org.pl

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/-doradca-klienta-ze-znajomoscia-corel-draw-%2C-praga-poludnie%2C-warszawa,66271,ogloszenie.html

Ofertę złożył: War_max
WARMAX
Telefon: 881520117
Kontakt: Grzegorz

Konto War_max nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

Warszawa: Potrzebny-a pracownik do obsługi klięta (Dam pracę)
termin: 20.01.2018 12:00

Praga Południe, Warszawa - więcej ofert

  • Praga Południe, Warszawa: Dam pracę (4)

  • Praga Południe, Warszawa: Szukam pracy (0)

  • Praga Południe, Warszawa: Sprzedam (0)

  • Praga Południe, Warszawa: Kupię (0)

  • Praga Południe, Warszawa: Dam zlecenie (0)

  • Praga Południe, Warszawa: Przyjmę zlecenie (0)

  • Praga Południe, Warszawa: Różności (0)

  • Praga Południe, Warszawa: Oferty Last minute (0)

  • Praga Południe, Warszawa: Zamówienia publiczne (0)