logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Fotograficzny reflektor projekcyjny z obiektywem 85mm Fomei

  PR 21.05.2024, przeczytano 387 razy
ilustracja

Reflektor projekcyjny do lamp LED z bagnetem Bowens. Możesz użyć masek Gobo i wyświetlać różne efekty czy kształty na ścianie, tle lub obiektach. W zestawie znajduje się reflektor, obiektyw i 12 różnych masek Gobo.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/-fotograficzny-reflektor-projekcyjny-z-obiektywem-85mm-fomei,404303,artykul.html

KREATYWNE EFEKTY

Wkładając rozmaite maski do reflektora, można stworzyć ciekawe efekty na swoich zdjęciach lub filmie i uczynić swoje prace unikatowymi. Korzystając z obiektywu, zawsze można ustawić ostrość obrazu na żądaną odległość.

W pakiecie podstawowym do wyboru jest 12 masek Gobo, które można w prosty sposób wsunąć do okrągłego uchwytu i włożyć do reflektora. Efekty można wykorzystać w całości lub w części, w zależności od odległości światła od obiektu lub ściany, na którą jest ono rzutowane.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

OSTROŚĆ

Ustawianie ostrości efektu jest istotne, ponieważ nie zawsze jest on wystarczająco wyrazisty, dlatego ostrość krawędzi można regulować obracając element skupiający na końcu obiektywu.

Kieszonkowy panel MINI RGB 24 ma wszystkie tryby pracy dostępne dla współczesnych lamp LED:

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Cały reflektor, łącznie z mocowaniem Bowens, wykonany jest ze stopu metali i zachwyca nie tylko designem, ale także wytrzymałością i stabilnością. Otwory wentylacyjne po bokach zapewniają skuteczne odprowadzanie ciepła.

PRECYZYJNIE WYSŁANIA ŚWIATŁO

System płytek/żaluzji umożliwia precyzyjne sterowanie oświetleniem, aby światło było dokładnie tam gdzie tego nie chcemy. Możesz więc na przykład przeciąć każdy efekt na pół lub ograniczyć go według własnego uznania.

ilustracjastrzałka

PRZEZNACZONY DO LAMP LED

Produkt przeznaczony do lamp LED z mocowaniem Bowens. Nie można go zamontować do lamp błyskowych z wystającym palnikiem błyskowym i osłoną żarówki pilotującej (Digitalis, Digital Pro X, ...).

Źródło: Zeever

www.zeever.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

BenQ SW242Q: profesjonalny 24” monitor fotograficzny
Firma BenQ wprowadza na polski rynek nowej generacji profesjonalny monitor fotograficzny z 24 calowym panelem IPS 2560x1600 z cienką, matową powłoką antyodblaskową. Panel jest certyfikowany przez TÜV Rheinland pod względem skuteczności tłumienia odbić – ma Anti-Reflection TUV Certificate, co w praktyce daje efekt przypominający papier. W połączeniu z oprogramowaniem...
Fortuna Czarne ponownie z Pomarańczą, także na kontekstowych OOH
„Nie potrzebujesz tu celebryty, by celebrować jej szlachetny smak” – to jedno z haseł ostatniej kampanii piw Fortuna Czarne. Koncepcja komunikacji została na tyle dobrze przyjęta, że Browar Fortuna zdecydował się na jej kontynuację, powierzając zadanie ponownie agencji Pomarańcza.
Haribo: 10-lecie reklam opartych na koncepcie Kids’ Voices
Marka HARIBO prezentuje jubileuszowy film przedstawiający kreatywny proces twórczy powstawania kultowych reklam HARIBO opartych na koncepcie, w którym dorośli mówią dziecięcymi głosami i odnajdują w sobie prawdziwą dziecięcą radość. Pomysł Kids’ Voices został wprowadzony do komunikacji marki w 2014 roku i pojawił się w 40 reklamach HARIBO w 19 krajach....
Madogz wchodzi w eventy
MADOGZ Events oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie organizacji eventów, wydarzeń biznesowych oraz aktywacji marek. Podmiot działa w ramach grupy spółek skupionej wokół agencji MADOGZ, która realizuje zintegrowane kampanie marketingowe.
Oferta na lato w kampanii Orange i Leo Burnett
W czerwcu ruszyła zrealizowana przez agencję Leo Burnett nowa odsłona kampanii Orange, promująca ofertę przygotowaną na lato. Orange proponuje w niej nie tylko światłowód, ale także Netflix i nielimitowaną ilość GB w smartfonie w prezencie przez 6 miesięcy oraz nielimitowany internet 5G w Planie L z wybranymi modelami smartfonów 50% taniej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764