logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Komunikat firmy Mark Andy w związku z obecną sytuacją na świecie

  PR 19.03.2020, przeczytano 184 razy

W związku z obecną sytuacją na świecie, także w kontekście realizowanych działań biznesowych, firma Mark Andy przygotowała komunikat skierowany do jej klientów i partnerów. Pisze w nim m.in. o wyzwaniach, z jakimi mierzy się obecnie nie tylko branża poligraficzna, ale cała społeczność światowa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/-komunikat-firmy-mark-andy-w-zwiazku-z-obecna-sytuacja-na-swiecie,386162,artykul.html

- Wobec trudnej i dynamicznie zmieniającej się sytuacji, mierzymy się wszyscy z wyzwaniami, które wpływają na nasze życie zawodowe i prywatne – pisze kierownictwo Mark Andy we wspomnianym komunikacie. – Nasze stanowisko i podejmowane działania pozostają w tym kontekście niezmienne: robimy wszystko co w naszej mocy, by zapewnić ciągłość biznesu naszych klientów i zagwarantować im możliwie jak najlepszą obsługę.

- Pozostajemy wdzięczni, mogąc kontynuować w pełnym zakresie naszą działalność produkcyjną, prowadzoną w zakładach Mark Andy w St. Louis (stan Missouri, USA) oraz Rotoflex w Toronto (Kanada). Podobnie rzecz się ma w kontekście działu Mark Andy Print Products, który zajmuje się dostawą części i materiałów eksploatacyjnych do druku offsetowego, fleksograficznego i cyfrowego; jego centrum dystrybucyjne znajduje się w Des Plaines (stan Illioins, USA), a wspierające jego działalność jednostki także zlokalizowane są w Stanach Zjednoczonych. Nasze zespoły serwisowe pozostają w dalszym ciągu do dyspozycji klientów, przy czym wdrożyliśmy niezbędne procedury, mające uchronić zdrowie zarówno osób zatrudnionych w drukarniach użytkujących rozwiązania Mark Andy, jak też naszych pracowników.

- Jesteśmy jednocześnie gotowi, by pomóc tym z naszych klientów, którzy zmierzą się z nieprzewidzianym wcześniej zwiększeniem popytu na swoje usługi. W tym trudnym czasie pozostajemy do dyspozycji we wszystkich aspektach prowadzonej przez drukarnie działalności: zapotrzebowania niezbędnych części zamiennych, działań związanych z nowym bądź już używanym sprzętem, jak też w ramach zdalnego wsparcia serwisowego. W każdym z tych przypadków prosimy o kontakt jeżeli zajdzie taka potrzeba. Nasi specjaliści odpowiedzialni za poszczególne obszary czekają na Państwa kontakt. Ponadto, wprowadziliśmy całodobowy monitoring skrzynki e-mailowej info[at]markandy.com, dzięki czemu jesteśmy dostępni także w nagłych przypadkach.

- Dbajcie Państwo o siebie i pozostańmy wszyscy bezpieczni – podsumowuje kierownictwo Mark Andy we wspomnianym komunikacie.

Źródło: Mark Andy Poland Sp. z o.o.

www.markandy.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Przedstawiamy kolejny głos w dyskusji na temat sposobów ratowania polskich przedsiębiorstw i całych branż. Tym razem w imieniu branży poligraficznej głos zabrało Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga.
Wyższa cena w wezwaniu na akcje BSC Drukarnia Opakowań
Do 40,5 zł podwyższona została cena oferowana za każdą akcję BSC Drukarnia Opakowań w wezwaniu ogłoszonym przez A&R Carton i Colorpack, spółki należące do grupy AR Packaging. Inwestorzy mogą zapisywać się na sprzedaż akcji w wezwaniu do 26 marca br.
MM Druk Serwis od swojego dostawcy otrzymał krzepiające informacje, dotyczące epidemii COVID-19 w Chinach.
Api Folie Polska: nowe kompetencje po przekształceniach własnościowych
Firma API Folie Polska, lokalny oddział API Foilmakers, wdraża nowe procedury związane z niedawnymi przekształceniami na poziomie właścicielskim (po przejęciu większości aktywów API przez Aldus Group) oraz z obecną sytuacją rynkową w skali globalnej. Jak zapewnia Katarzyna Kozińska – dyrektor zarządzająca, sytuacja w firmie jest stabilna m.in. z uwagi na wdrożoną...
Printline odnotowuje rosnące zainteresowanie antybakteryjnym i antywirusowym lakierem wodnym Varcotec Lock 3
Jak informuje firma Printline, polski dystrybutor materiałów eksploatacyjnych dla branży poligraficznej, wzrasta zainteresowanie oferowanym przez nią antybakteryjnym i antywirusowym lakierem wodnym Varcotec Lock 3. Grzegorz Sobczyński, jej współwłaściciel, podkreśla – powołując się na testy przeprowadzone przez Fraunhofer Institut w Monachium – że lakier...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764