logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Papiery powlekane MediaPrint w ofercie Europapier-Impap

  PR 17.01.2013, przeczytano 4524 razy
ilustracjastrzałka
(od lewej) Przemysław Januszko, Prezes Zarządu Europapier-Impap, Grzegorz Cichowlas, Sales Director Printing And Reading Stora Enso

Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów oraz pragnąc zapewnić jak najwyższy standard świadczonych usług i dostarczanych towarów, firma Europapier-Impap zdecydowała o kluczowych zmianach w asortymencie działu Printing.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/-papiery-powlekane-mediaprint-w-ofercie-europapier-impap,17728,artykul.html

Od stycznia 2013 roku Spółka rozpoczęła współpracę z firmą Stora Enso w zakresie dostaw papierów powlekanych drzewnych – TerraPrint i bezdrzewnych – MediaPrint.
Papiery są dostępne w szerokim zakresie gramatur i formatów w stałej ofercie magazynowej oraz w dostawach bezpośrednich.

Jestem pewien, iż strategiczna współpraca z kluczowym europejskim dostawcą jakim jest Stora Enso, wzmocni pozycję Europapier-Impap. MediaPrint i TerraPrint doskonale uzupełniają naszą ofertę papierów powlekanych: Chorus (Burgo), G-Print (Arctic Paper) i BVS (Scheufelen). Zapraszamy do współpracy.” – mówi Przemysław Januszko, Prezes Zarządu Europapier-Impap.

Pierwszym wspólnym przedsięwzięciem firm Europapier-Impap i Stora Enso był szczególny projekt charytatywny. „Nibylandia” to kalendarz na rzecz Fundacji Dzieci Niczyje www.fdn.pl działającej od ponad 20 lat. Środki pozyskane ze sprzedaży kalendarza wspierać będą działania Fundacji związane z ochroną dzieci przed krzywdzeniem oraz pomoc dzieciom krzywdzonym, ich rodzinom i opiekunom. „Wydruk kalendarza na papierze powlekanym MediaPrint to nasz wspólny udział w pomocy podopiecznym Fundacji.” – dodaje Prezes Januszko.

Kalendarz Nibylandia
Kalendarz Nibylandia - to ponowne spojrzenie na historię Piotrusia Pana tym razem oczami dorosłego człowieka. Historia Piotrusia Pana, wielokrotnie filmowana i przedstawiana, nadal pozostawia szerokie pole dla nowych, świeżych interpretacji oraz wydobycia znaczeń, które w kierowanych do dzieci obrazach były pomijane i marginalizowane. Do współpracy przy kalendarzu zaproszonych zostało wiele znanych osób, które wcieliły się w głównych bohaterów opowieści.
Zamierzeniem projektu jest, aby poza główną narracją każde zdjęcie było osobną całością, dawało odbiorcy przyjemność dostrzegania drobnych szczegółów, małych historii rozgrywających się równolegle z głównym wątkiem.

Kalendarz „Nibylandia” dedykowany jest Fundacji Dzieci Niczyje a całkowity dochód ze sprzedaży wpływa na konto Fundacji. Zdjęcia do kalendarza powstały dzięki pracy i działaniom Partnerów oraz osób prywatnych, które udostępniały potrzebny sprzęt, miejsce oraz same pomagały w realizacji zdjęć.

Udział w kalendarzu wzięli: Kamilla Baar, Maciej Wilewski, Maciej Skóratowicz, Olga Frycz, Antek Królikowski, Sebastian Cybulski, Tamara Arciuch, Joanna Jabłczyńska, Katarzyna Maciąg, Stan Borys, Artur Barciś, Bożena Dykiel, Julia Pietrucha, Kamila Halejcio, Aleksandra Mikołajczyk, Aneta Zając, Przemysław Cypryański, Piotr Rubik, Łukasz Zagrobelny.

Źródło: Europapier-Impap

Dodatkowe informacje:

MediaPrint silk
jedwabisty, bezdrzewny, powlekany papier do druku obrazów wysokiej jakości takich jak zdjęcia, albumy, ulotki reklamowe, broszury i plakaty.

MediaPrint gloss
to wielokrotnie powlekany papier bezdrzewny o błyszczącym wykończeniu produkowany z myślą o agencjach reklamowych, wydawnictwach i drukarzach. Ten znakomity papier jest rekomendowany do druku obrazów i tekstu wysokiej jakości.

TerraPrint silk
jedwabisty, lekko drzewny papier do druku tekstu i obrazu przy wysokiej objętości i nieprzezroczystości.

TerraPrint gloss
błyszczący, lekko drzewny papier do druku obrazów przy wysokim połysku i dobrej nieprzezroczystości.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Chroma dumą prezentuje nowy program rabatowy skierowany do firm z branży reklamowej. Program "Rabat dla branży" to odpowiedź na potrzeby agencji marketingowych, drukarni, agencji reklamowych, wydawnictw, studiów graficznych i innych podmiotów związanych z reklamą. Weryfikacja odbywa się na podstawie kodów PKD, zapewniając, że oferty trafiają do...
Quad Europe podsumowuje targi Drupa 2024
Udział w tegorocznych targach Drupa stanowi znacznie więcej niż tylko okazję do poznania najnowszych produktów i usług. Jest to również wyjątkowa szansa na zanurzenie się w najnowsze trendy rynkowe oraz zrozumienie dynamicznie zmieniających się potrzeb naszej branży.
Mark Andy i Rotometal: strategiczne partnerstwo
Firma Mark Andy poinformowała o nawiązaniu strategicznej współpracy z polskim przedsiębiorstwem - Rotometal. Ten dynamicznie rozwijający się producent zaawansowanych narzędzi do drukowania, m.in. cylindrów i oprzyrządowania do nich, stał się tym samym certyfikowanym dostawcą Mark Andy w tym obszarze.
Folie API Foilmakers z certyfikatem EcoVadis Bronze
Firma API Foilmakers poinformowała, że pełne portfolio jej folii zostało – po raz pierwszy – poddane certyfikacji EcoVadis w kontekście ich zgodności z zasadami zrównoważonego rozwoju. W rankingu za rok 2023 brytyjski producent uzyskał status „Bronze”, plasując się w górnej połówce firm ocenianych przez tę organizację.
Chroma.pl przypomina o usłudze SPINGO, która oferuje firmom możliwość odroczenia płatności nawet do 45 dni. To nie tylko wygoda, ale także sposób na strategiczne zarządzanie budżetem. Drukarnia oferuje też swoim klientom usługę DPD Pickup, która zapewnia wyjątkową wygodę i szybkość dostawy. Dzięki szerokiej sieci ponad 2500 punktów DPD Pickup i automatów paczkowych,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764