logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Piotr Dybowski Event Managerem w El Padre

  PR 08.12.2021, przeczytano 197 razy
ilustracja

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego Piotr Dybowski dołączył do zespołu agencji El Padre obejmując stanowisko Event Managera.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/-piotr-dybowski-event-managerem-w-el-padre,394065,artykul.html

Piotr Dybowski odpowiada za realizację kluczowych eventów (offline, hybrydowych, online i digital eventów) jak również działań promocyjnych i ambientowych oraz kontakt z klientami i podwykonawcami agencji.

Piotr zdobywał doświadczenie pracując w Zarządzie Samorządu Studenckiego UW, KDK Info, Goodfellas Group oraz KDK Events. Ponad 8 lat doświadczenia zawodowego Piotra zaowocowało nie tylko realizacjami dla podmiotów z wielu sektorów i branż, ale także realizacją projektów o wielomilionowych budżetach oraz pracą z klientami anglojęzycznymi.

Wśród grona klientów z którymi współpracował znajdują się m.in. BGK, Credit Agricole, Pekao SA, PARP, ARP, Ministerstwo Środowiska.  

Studiował europeistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Zainteresowania Piotra to sport i sztuka.

- Uwielbiam pracę z ludźmi, możliwość dzielenia się wspólnymi pomysłami i tworzenie wyjątkowych projektów. Praca event managera pozwala łączyć mi wszystkie pasje i przekuwać zebrane inspiracje w unikatowe realizacje – komentuje Piotr Dybowski, Event Manager agencji El Padre.

- Piotr dołączył do naszego zespołu kilka miesięcy temu w pełni sezonu eventowego i od razu świetnie odnalazł się w zespole. Przez ten okres dał się poznać jako zaangażowany, samodzielny Event Manager, który potrafi jednocześnie prowadzić kilka projektów eventowych. Cieszymy się, że wzmocnił agencję El Padre – komentuje Jakub Ćwikliński, Wiceprezes Zarządu agencji El Padre.

Źródło: El Padre sp. z o.o.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

O włączenie targowych firm podlegających pod PKD 82.30 i 73.11 do pomocy w ramach tarczy 10.0, przyznanie im rządowego wsparcia na obiecane przez ministerstwo m-ce maj-sierpień 2021, wliczenie do rozliczenia tarczy PFR 2.0 czasu do sierpnia 2021 włącznie czy przedstawienie im wytycznych dotyczących bezpiecznej organizacji imprez targowych – zwraca się do premiera Komitet Obrony...
Nowość od marki Wawel – Miniczekolada Danusia o smaku kokosowym
Klasyczna Danusia z Wawelu teraz dostępna w nowej, pysznej odsłonie! Do kultowego produktu o smaku orzechowo-czekoladowym dołączyła Danusia Kokosowa.
Agencja Monday Comms z kampanią dla Dell Technologies
Artur, w którego wciela się aktor Łukasz Simlat, jako pracownik korporacji przeżywa codzienne dylematy osób pracujących zdalnie. W postaci Artura każdy z nas może znaleźć siebie. Dlatego w poszukiwaniu rozwiązań pozornie błahych trudności, bohater zachęca do znalezienia w sobie wewnętrznego szefa i stania się lepszą wersją siebie na miarę dzisiejszych...
Epson rozpoczyna epokę otwartych innowacji
Firma opracowuje nowatorską technologię produkcji tworzyw sztucznych z biomasy i sproszkowanych metali z recyklingu.
Mediahub wspiera projekt XPS Revolt
MediaHub Poland odpowiada za obsługę mediową projektu „XPS Revolt” przygotowanego przez agencję reklamową Pakaya dla marek Dell i Intel EVO.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764