logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

10 nowych osób w biurze reklamy Iberionu

  PR 19.02.2024, przeczytano 441 razy
ilustracja

Pion sprzedaży i marketingu Iberionu zostanie wzmocniony o aż dziesięć nowych osób. Zmiany są elementem gruntownej przebudowy biura reklamy, za które od drugiej połowy 2023 roku odpowiada wiceprezes spółki, Maksymilian Tomanek.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/10-nowych-osob-w-biurze-reklamy-iberionu,403164,artykul.html

- Nowa odsłona Iberionu wzbudziła olbrzymie zainteresowanie. Dośc powiedzieć, że w styczniu i na początku lutego reklamodawcy bezpośredni zostawili u nas większe budżety niż przez pierwszych 6 miesięcy ‘23 roku. Dlatego podjąłem decyzję o radykalnej rozbudowie biura reklamy. Z początkiem roku dołącza do nas 10 osób i jak zawsze w Iberionie, są to świetni specjaliści - komentuje Tomanek.

Już od lutego do spółki dołączyli:

  • Business Sales Director, Jarosław Machocki, który wcześniej pełnił funkcję wiceprezesa w spółce Gremi Media;
  • Health & Lifestyle Sales Director - Aleksandra Włodarczyk (wcześniej m,in. ZPR Media);
  • Senior Key Account Manager - Dominika Stasiuk (wcześniej m.in. Naarden Polska, ZPR Media);
  • Costumer Succes Manager - Michalina Wilk-Turek (poprzednio związana z grupą naTemat);
  • Junior Marketing Specialist - Natalia Żerkowska.

Natomiast od marca pracę rozpoczną:

  • Lifestyle & Fashion Sales Director - Katarzyna Obidowska (wcześniej m.in. Agora);
  • FMCG Area Sales Director - Agata Krynicka (wcześniej m.in. Lisek App, Allegro);
  • Senior Marketing Specialist - Olga Głębicka (do tej pory związana z marką Glov).

Nazwiska dwóch ostatnich osób spółka ujawni dopiero w najbliższej przyszłości.

- Powiększenie biura reklamy to naturalna konsekwencja rozwoju firmy, ale dołączenie w tak krótkim czasie aż 10 znakomitych specjalistów to bardzo mocny sygnał. Zarówno obszar agencyjny, jak i klienci bezpośredni z dużym zaciekawieniem przyglądają się transferom i zmianom jakie zachodzą w Iberionie. Ogromne zasięgi, silne social media, świetne rozwiązania video, otwartość na potrzeby klienta i fokus na jego zadowolenie - to wszystko powoduje ogromne zainteresowanie ofertą reklamową. - Mówi Lidia Cybulska - Chief Sales Officer.

Źródło: Iberion

Dodatkowe informacje:

Iberion to grupa mediowa, wydwca takich serwisów jak Goniec, Świat Gwiazd, Lelum, BiznesInfo, Smakosze, Pacjenci i wielu innych portali tematycznych.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

MKiDN: wszystkie media publiczne oraz PAP w stanie likwidacji
Celem rozwiania wątpliwości Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego jako reprezentant Skarbu Państwa uprzejmie wyjaśnia, że wszystkie spółki mediów publicznych oraz Polska Agencja Prasowa, zostały skutecznie postawione w stan likwidacji, co jest potwierdzone wpisami do Krajowego Rejestru Sądowego. 
The Eastern Frontier Initiative: regionalny sojusz dziennikarski
Projekt TEFI, czyli The Eastern Frontier Initiative stworzyli pod koniec 2023 r. czołowi wydawcy z Polski, Słowacji, Węgier i Rumunii, wśród których znalazły się “Wyborcza", SME, 444.hu i PressOne oraz holenderski portal śledczy Bellingcat. Celem konsorcjum, współzałożonego przez Komisję Europejską, jest regionalny sojusz dziennikarski skupiający się na wyzwaniach...
Portal O2.pl stawia na treści regionalne i powiększa redakcję
Nowe hasło „Blisko ludzi” będzie promować o2.pl, piątą co do wielkości Stronę Główną wśród portali internetowych w Polsce. W ostatnich miesiącach skład redakcji zwiększył się niemal dwukrotnie, od marca na jej czele stanął Jacek Stańczyk. Zgodnie z nową strategią rozwoju w serwisie pojawiać się będzie jeszcze więcej treści regionalnych.
Zielony Onet - nowa platforma dla ekologicznie świadomych
Ringier Axel Springer Polska uruchamia serwis internetowy, który ma na celu dostarczanie bieżących informacji w tematach związanych z ekologią, klimatem oraz szeroko rozumianą przyrodą. Zielony Onet jest bazą wiedzy na temat środowiska naturalnego, oferując użytkownikom szeroki wachlarz treści – od reportaży i artykułów po raporty i analizy najnowszych badań...
Forbes Women obchodzi 5. urodziny
Pięć lat temu ukazało się pierwsze wydanie magazynu Forbes Women. Najnowsze urodzinowe wydanie Forbes Women zawiera nie tylko podsumowanie ostatnich 5 lat obecności magazynu na rynku, ale także Listę 25 Liderek Klimatu i Środowiska, wywiady z dziennikarką Anitą Werner, prof. Magorzatą Fuszarą oraz Robertem Biedroniem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764