logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

10. urodziny Okk! PR

  PR 05.12.2022, przeczytano 166 razy
ilustracjastrzałka

Historia agencji OKK! PR dowodzi, że jej założycielka, Olga Kisiel-Konopka, swoim zaangażowaniem, pasją i ciężką pracą osiągnęła prawdziwy sukces! Zdobyła zaufanie dużych marek związanym z designem i architekturą, budując silną pozycję własnej firmy na rynku wnętrzarskim. Dziś daje swym Klientom pewność, że przez kolejne lata mogą czuć się bezpiecznie. 27 listopada 2022 r., w siedzibie SARP, w Pałacu Zamoyskich, około 200 gości świętowało 10. urodziny OKK! PR.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/10.-urodziny-okk%21-pr,398240,artykul.html

Agencja OKK! PR specjalizuje się w kreowaniu wizerunku marek architektonicznych, budowlanych i wnętrzarskich. Ponad 10-osobowy zespół zajmuje się na co dzień komunikacją na różnych płaszczyznach, odpowiadając za: public relations, social media, influencer marketing oraz organizację eventów i webinarów. Firma działa w branży od 2012 roku, dzięki czemu doskonale rozumie potrzeby swoich Klientów. Zespół OKK! PR stanowią eksperci z zakresu komunikacji, tworzenia contentu oraz mediów społecznościowych, których wiedza i doświadczenie są gwarantem wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę.

OKK! PR nie byłoby jednak bez założycielki agencji - Olgi Kisiel-Konopka, która swoim zaangażowaniem, pasją i ciężką pracą osiągnęła prawdziwy sukces! Kierując się w życiu słowami Konfucjusza: „Wybierz pracę, którą kochasz i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”, codzienne obowiązki zawodowe zamieniła w swoją największą pasję. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do klienta, zdobyła zaufanie dużych firm z branży związanej z designem i architekturą, budując tym samym silną pozycję własnej marki na rynku. Dziś daje swym Klientom poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że są w dobrych rękach.

10. urodziny OKK! PR

Okrągły jubileusz istnienia firmy na rynku stał się świetnym pretekstem, aby spotkać się z pracownikami, dziennikarzami, klientami i przyjaciółmi OKK! PR. 27 listopada 2022 r., w Pałacu Zamoyskich w Warszawie, około 200 gości świętowało 10. urodziny OKK! PR. Część oficjalną zainaugurowała dziennikarka Dzień dobry TVN, Katarzyna Jaroszyńska. Następnie na scenie pojawiła się Olga Kisiel-Konopka, CEO OKK! PR. Założycielka firmy, z nieukrywanym wzruszeniem, podziękowała przybyłym gościom za lata owocnej współpracy, przyjaźni i zaufania:

- Przed nami nowa dekada i kolejne ekscytujące projekty. Bardzo się cieszę, że firmy, które powierzyły nam dbanie o swój wizerunek, doceniają nasze zaangażowanie, a także realizują pomysły i rozwiązania, które proponujemy. Słowa podziękowania należą się Zespołowi OKK! PR, który pracuje ze mną na co dzień. Wasze zaangażowanie daje Klientom poczucie bezpieczeństwa i buduje naszą siłę oraz wiarygodność. Raz jeszcze dziękuję Wam wszystkim za to, że byliście częścią naszego sukcesu i… działamy dalej! Nie zwalniamy tempa.

Na scenie nie mogło zabraknąć także całego zespół agencji OKK! PR, który został oficjalnie przedstawiony zaproszonym gościom. Wśród tych ostatnich znalazły się bardzo bliskie firmie osoby - jej wieloletni klienci, sympatycy i przyjaciele. Był to wieczór pełen emocji i wzruszeń. Przy wznoszonych toastach, popłynęły oficjalne gratulacje, ciepłe słowa i życzenia dalszych sukcesów, które zamknęły część oficjalną uroczystości. Zabawie jednak nie było końca. Jubileusz firmy uświetnił set DJa Seba Skalskiego i ogromny tort z warszawskiej cukierni Lukullus.

Źródło: OKK! PR

www.okkpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej o osiągnięciu neutralności plastikowej
Trwa kampania "Z natury dla natury" Żywiec Zdrój (Danone). Marka kolejny raz podejmuje temat neutralności plastikowej. Kampania jest prowadzona z wykorzystaniem telewizji, digitalu, OOH oraz we współpracy z influencerami. VMLY&R odpowiada za koncept, kreację oraz działania w Internecie.
Agencja Space Cat Industries powstała, by pomagać markom w komunikacji z Pokoleniem Z. Misją firmy jest ciągła eksploracja nowych trendów i poszukiwanie wartości w nieustannie zmieniającym się digitalowym uniwersum. Space Cat Industries specjalizuje się w TikTok marketingu, współpracy z influencerami, produkcji audio i short video oraz TikTok Adsach.
Podsumowanie kampanii „Moc Polskich Warzyw” w 2022 roku
Biuro prasowe kampanii „Moc Polskich Warzyw” opublikowało podsumowanie ubiegłego roku. Rezultaty znacznie przewyższyły oczekiwania. Prowadzony od kilku lat projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety opartej na polskich warzywach sezonowych.

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
Wyświetlacze LG na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764