logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

10. urodziny stacji TTV

  PR 07.01.2022, przeczytano 457 razy
ilustracjastrzałka

2 stycznia 2012 roku wystartowała stacja TTV. Od tego momentu nadawca z sukcesem buduje swoją widownię, a na antenie tej telewizji pojawiło się już ponad 80 programów! Z okazji jubileuszu wyemitowana zostanie specjalna urodzinowa edycja programu „99 – GRA O WSZYSTKO”, w której udział weźmie kilkadziesiąt gwiazd stacji. Sześcioodcinkowa seria zadebiutuje 2 stycznia o godz. 22:00 w TTV oraz serwisie Player.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/10.-urodziny-stacji-ttv,394323,artykul.html

Stacja TTV od początku została doceniona za powiew świeżości, który wniosła na rynek branży telewizyjnej. Nowe programy eksperymentowały, łączyły rozrywkowy styl z zainteresowaniem drugim człowiekiem - TTV bawiło, wzruszało i stawiało trudne pytania. Przez ostatnią dekadę telewizja wypracowała swój rozpoznawalny styl. Dziś specjalizuje się w reality oraz pokazuje te strony życia, które rzadko goszczą na innych antenach. Jednym z programów, który obecny jest od początku istnienia stacji jest serwis informacyjny Express, w którym w przystępnej formie, prezentowana jest codzienna dawka najważniejszych informacji z kraju. Przez te 10 lat obecności w polskich domach, stacja dbała o różnorodność prezentowanego portfolio. Z jednej strony – informacja i rozrywka, a z drugiej – odwaga i odrobina szaleństwa.

Z okazji jubileuszu, na antenie TTV wyemitowana zostanie urodzinowa edycja „99 – GRA O WSZYSTKO”, w której udział weźmie kilkadziesiąt gwiazd stacji. Będą to: Sylwia Bomba, Izabela i Joachim Zeiske, Mateusz „Big Boy” Borkowski, Damian Nagana, Edyta Nowak, Mariusz Kozak, Jacek Szawioła, Dominik Abus, Dajan i Agnieszka Kotońscy, Konrad Mariański, Krzysztof Ufnal, Jakub Feliński, Andrzej Gąsienica, Katarzyna Gąsienica, Patrycja i Sandra Musialik, Jacek Wójcik, Patryk Borowiak, Iza Macudzińska - Borowiak, Filip Masłowski, Kaja Chodorowska, Kasia „Laluna” Alexander, Andrzej Wierzbicki, Tomasz Schmidt, Dominik Strzelec, Krzysztof Ferenc, Malwina Wędzikowska, Aleksandra Kutz, Himera, Przemek Kossakowski, Jan Pirowski, Jacek Jelonek, Agnieszka Kuszewska, Ewa Rogalska, Krzysztof Radzikowski, Dagmara i Conan Kaźmierscy, Adam Wdówka oraz Paulina Ochocka.

Seria licząca sześć odcinków zadebiutuje na antenie TTV 2 stycznia. Odcinki emitowane będą codziennie, do piątku, 7 stycznia o godz. 22:00. W tym maratonie gier zwycięży ten, kto obudzi w sobie pierwotny instynkt przetrwania i wyeliminuje wszystkich konkurentów. Widzowie będą mogli się przekonać, jak pod wpływem emocji i stresu zawodnicy poradzą sobie z pozornie prostymi zadaniami - skakaniem przez płotki, wydostaniem się z zamkniętej klatki czy kolejnością działań matematycznych. Walka będzie toczyć się o to, aby pozbyć się rywali i nie być ostatnim w żadnej konkurencji, zasada jest jedna – przegrany, odpada!

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zmiany w zarządzie Mainstream Media AG
W zarządzie Mainstream Media AG, właściciela kanału ROMANCE TV Polska, zaszły zmiany. Tim Werner pozostaje na stanowisku CEO na kolejne pięć lat, natomiast Johannes Walzer zastępuje Horsta Kümmela na stanowisku dyrektora finansowego.
Radio Złote Przeboje przygotowało dla internautów wyjątkową premierę audio - 4 października 2022 r. o godz. 19:00 na zloteprzeboje.pl oraz na największych platformach streamingowych pojawi się pierwszy odcinek podcastu „Tato, no weź”. W nowym cyklu dostępnym co wtorek Kamil Baleja szczerze porozmawia z gośćmi z pierwszych stron gazet oraz gwiazdami internetu o...
Opera GX Hot Tab Hero - rusza nowy polski teleturniej gamingowy
6 października rusza nowy gamingowy show: Opera GX HOT TAB HERO – pojedynek, który wyjaśni, kto tak naprawdę rządzi na Twitchu. Do gry dołączą idole świata gamingowego, znani i popularni youtuberzy i streamerzy. Kto zwycięży? O tym przekonamy się wkrótce, oglądając nowe show produkcji The Story Lab (z grupy dentsu Polska), które poprowadzi znany i...
W sobotę, 1 października 2022 r. ruszyła nowa akcja „Wyborczej” i „Wysokich Obcasów” poświęcona profilaktyce i leczeniu nowotworów najczęściej dotykających kobiety w Polsce. Do końca br. na tradycyjnych i cyfrowych łamach dziennika ukazywać się będą publikacje na ten temat, w tym rozmowy z ekspertami. Celem projektu jest edukowanie oraz...
Ekstraklasa SA podpisała nową umowę licencyjną z CANAL+, na mocy której nadawca będzie miał prawa do transmisji wszystkich meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy, w tym minimum 100 w jakości 4K, na terenie Polski w sezonach 2023/24 – 2026/27.  Czteroletni kontrakt o wartości blisko 1,3 mld zł zapewni CANAL+ prawo do pokazywania magazynów oraz...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764