logo
WIADOMOŚCI

100 tysięcy kalendarzy na beta.chroma.pl

Mateusz Zawiślak  PR 06.12.2017, przeczytano 355 razy
ilustracjastrzałka
100 tysięcy kalendarzy na beta.chroma.pl

Szybszy czas realizacji zamówień, nowe rodzaje uszlachetnień oraz automatyczną kalkulacje dowolnego nakładu kalendarzy 2018 oferuje w tym sezonie drukarnia internetowa Chroma.pl. Dodatkowe atuty to wysoka jakość i terminowość wykonania. Zamawiając druk kalendarzy w nowym serwisie beta.chroma.pl można wybierać spośród 100 tys. konfiguracji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/100-tysiecy-kalendarzy-na-beta.chroma.pl,34741,artykul.html

- Oferujemy najkrótsze terminy produkcji kalendarzy na rynku. Do oferty wprowadziliśmy wyjątkowe rodzaje uszlachetnień lakierem High Gloss i Drip Off, które dostępne są tylko w naszej drukarni internetowej. U nas zamawianie kalendarzy jest bardzo proste. Zlecenie składa się online. Konfiguracje wybiera się w serwisie internetowym. Dowolny nakład ustala się od razu przy zamówieniu. Cena pokazuje się automatycznie. Do dyspozycji są gotowe makiety kalendarzy do personalizacji. Projektując grafikę można korzystać ze zdjęć z stock.chroma.pl. Zamawianie ułatwia aplikacja 3D Upload, która pozawala zdalnie wgrywać pliki i sprawdzać ich poprawność – podkreśla Monika Raczkowska, dyrektor Chroma.pl.

Kalendarze trójdzielne. Produkt dostępny jest z główką wypukłą jak i płaską. Bardziej ekskluzywna jest wersja z główką wypukłą, którą można dodatkowo uszlachetnić folią błysk, matową lub folią matową w połączeniu z lakierem wybiórczym. Proces tworzenia kalendarzy trójdzielnych w drukarni internetowej Chroma.pl jest całkowicie zautomatyzowany. Dlatego firma zapewnia najszybszy czas ich realizacji.

W ofercie dostępne są również kalendarze trójdzielne w wersji ekonomicznej. Wystarczy wgrać swój własny projekt główki kalendarza i wybrać jeden z 5 kolorów plecków: zielony, czerwony niebieski, biały lub szary. Atutem produktu jest niska cena. 

Kalendarze jednodzielne podobnie jak trójdzielne  można zamówić z płaską główką lub wypukłą z uszlachetnieniami: folią błysk, mat lub folią  mat z lakierem.

W przypadku kalendarzy z płaską główką, plecki można dodatkowo uszlachetnić, folią błysk, folią matową, folią matową z lakierem UV wybiórczym lub  lakierem High Gloss. Zarówno dla  kalendarzy trójdzielnych jak i jednodzielnych przygotowano gotowe kalendaria na rok 2018 w kolorze białym lub szarym. Produkty można zamówić z kopertą białą lub brązową w wersji ECO.

Gotowe kalendarze do personalizacji

Dla klientów, którzy oczekują wsparcia przy tworzeniu projektu kalendarza, Chroma.pl przygotowała gotowe projekty kalendarzy biurkowych, trójdzielnych, jednodzielnych, spiralowanych, listwowanych z możliwością ich personalizacji. Wystarczy użyć gotowego kalendarium na 2018 r., wybrać motyw graficzny spośród 8 dostępnych oraz wgrać swoje logo i wprowadzić tekst.

Kalendarze spiralowane na beta chroma.pl można zamawiać w znacznie większej liczbie konfiguracji niż dotychczas. Nowością w ofercie drukarni internetowej Chroma.pl jest format B4, który budził zawsze duże zainteresowanie klientów, jeśli chodzi o wymiary niestandardowe. Dodatkowo nowe  dostępne formaty to 310x650mm, 310x325mm Tego w ofercie szukali klienci zwłaszcza z branży motoryzacyjnej.

Kalendarze spiralowane dają duże możliwość kombinacji pod względem gramatury papieru. Do wyboru jest grubsza okładka ze standardowym uszlachetnieniem folią błysk, folią mat z lakierem wybiórczym. Dla klientów szukający bardziej ekskluzywnych produktów przygotowano możliwość zastosowania oryginalnych uszlachetnień dostępnych tylko w Chromie: lakier High Gloss UV, Soft Touch Coating, bądź  Drip Off.

Przełomem w uszlachetnieniu druku jest lakierowanie Drip-off.  W realizacji stosuje się lakier hybrydowy, który pozwala na uszlachetnienie powierzchni druku za pomocą dwóch wizualnie różnych lakierów (błysk i mat). Ich połączenie sprawia, że każdy produkt jest unikatowy, poszczególne elementy są wybiórczo wybłyszczone,  a pozostała powierzchnia pozostaje matowa i posiada wyczuwalną chropowatą strukturę. Doskonale zastępuje uszlachetnienie w postaci  foli matowej  połączonej z lakierem wybiórczym, a jest bardziej opłacalne cenowo.

Kalendarze listwowane w formacie A3 można drukować już od jednej sztuki. Po wpisaniu w konfigurator na beta.chroma.pl dowolnego nakładu cena wyświetla się automatycznie. Dla formatów A3 zamówienie realizowane jest w ciągu jednego dnia. Kalendarze listwowane mogą mieć szeroką gamę uszlachetnień w tym nowy lakier High Gloss UV, lakier Soft Touch oraz Drip Off. W tym roku wprowadzono do oferty również kalendarze o zadruku jednostronny czarnym.

ilustracjastrzałka

Chroma.pl oferuje też podkłady na biurko drukowane na papierze offsetowym występujące w różnych formatach od A3 i B3 do A2, B2. Z możliwością wyboru liczby kart środka: 26, 52, lub 100.

Nowy produkt w ofercie drukarni internetowej Chroma.pl stanowią planery. Najlepiej sprawdzają się w roli notatnika na cały rok. Dostępne formaty to: A3, A2, A1, B3, B2, B1. Papier o gramaturze 170 offset ułatwia zapisywanie wszelkich informacji. Zamówienia realizowane są już od nakładu 25 sztuk.

Ponadto Chroma.pl oferuje:

  • Kalendarze listkowe, małe i poręczne w formacie karty kredytowej. Jedna strona służy jako kalendarz, druga przeznaczona jest do dowolnej aranżacji przez klienta. W zamówieniu istnieje opcja zaokrąglenia rogów.
  • Kalendarze szyte należą do najbardziej ekonomicznych, jeśli  chodzi o kalendarz wielostronicowe. Występują w formacie A4 lub A5, B5. 28 stronicowe i 16 stronicowe. Karty są łączone za pomocą dwóch płaskich zszywek typu zeszytowego w układzie pionowym lub poziomym.
  • Kalendarze książkowe. O klasycznym, ponadczasowym wyglądzie z możliwością personalizacji w postaci grawerowanego logo. W szerokiej gamie dostępnych kolorów, dostępne w formatach A4 w układzie tygodniowym i A5 dziennym oraz nowość w poręcznym formacie 130x210mm w układzie tygodniowym z tasiemką ułatwiającą zamykanie kalendarza, z zaokrąglonymi narożnikami bloku i oprawy.

Źródło: Chroma

www.chroma.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Canon podczas Cutting Edge
W dniach 13-15 marca 2018 r. w ośrodku Customer Experience Center w Venlo w Holandii odbyła się druga edycja wydarzenia Cutting Edge, podczas którego zaprezentowane zostały najnowsze innowacje w zakresie rozwiązań do cyfrowego druku na papier cięty.
Accurio Press C3070/3080: Nowość Konica Minolta
Konica Minolta wprowadziła serię urządzeń Accurio Press C3070/3080 do kolorowego druku cyfrowego, przeznaczoną dla drukarni, centralnych działów reprograficznych (CRD), agencji reklamowych oraz wysokonakładowych środowisk biurowych. Nowe maszyny, wyposażone w wiele funkcji przeznaczonych do finishingu wydruków, są kompatybilne z debiutującym niedawno inteligentnym modułem zarządzania k...
Canon: atramenty Iquarius MX trzeciej generacji
Canon zaprezentował dziś atramenty iQuarius MX trzeciej generacji do cyfrowych systemów druku na papier cięty Océ VarioPrint i-series, które zostały opracowane z myślą o klientach drukujących wysokiej jakości materiały graficzne na offsetowych papierach powlekanych.
„Taking Print Further” – Forum Technologiczne firmy Kodak w Rochester
W dniach 28 lutego – 1 marca br. w siedzibie firmy Kodak w Rochester (USA) odbyło się Forum Technologiczne, w którym wzięli udział przybyli z całego świata przedstawiciele drukarń, analitycy branżowi oraz reprezentanci prasy branżowej. Dwudniowe spotkanie stało się okazją do zaprezentowania najnowszych rozwiązań amerykańskiego producenta w zakresie płyt bezprocesowych, druku cyfrowego or...
Sun Chemical znajdzie się wśród wystawców targów Deco ’18, jakie odbywać się będą w dniach 7-9 kwietnia br. w Columbus w stanie Ohio (USA). Firma zaprezentuje na nich szerokie portfolio swoich rozwiązań, dedykowanych zadrukowywaniu i uszlachetnianiu szkła. Będą wśród nich organiczne farby sitodrukowe UV, spreje do wstępnego przygotowania podłoża oraz produkty umożliwiające uzyskanie efektów spec...
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone