logo
WIADOMOŚCI

100 tysięcy kalendarzy na beta.chroma.pl

Mateusz Zawiślak  PR 06.12.2017, przeczytano 394 razy
ilustracjastrzałka

Szybszy czas realizacji zamówień, nowe rodzaje uszlachetnień oraz automatyczną kalkulacje dowolnego nakładu kalendarzy 2018 oferuje w tym sezonie drukarnia internetowa Chroma.pl. Dodatkowe atuty to wysoka jakość i terminowość wykonania. Zamawiając druk kalendarzy w nowym serwisie beta.chroma.pl można wybierać spośród 100 tys. konfiguracji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/100-tysiecy-kalendarzy-na-beta.chroma.pl,34741,artykul.html

- Oferujemy najkrótsze terminy produkcji kalendarzy na rynku. Do oferty wprowadziliśmy wyjątkowe rodzaje uszlachetnień lakierem High Gloss i Drip Off, które dostępne są tylko w naszej drukarni internetowej. U nas zamawianie kalendarzy jest bardzo proste. Zlecenie składa się online. Konfiguracje wybiera się w serwisie internetowym. Dowolny nakład ustala się od razu przy zamówieniu. Cena pokazuje się automatycznie. Do dyspozycji są gotowe makiety kalendarzy do personalizacji. Projektując grafikę można korzystać ze zdjęć z stock.chroma.pl. Zamawianie ułatwia aplikacja 3D Upload, która pozawala zdalnie wgrywać pliki i sprawdzać ich poprawność – podkreśla Monika Raczkowska, dyrektor Chroma.pl.

Kalendarze trójdzielne. Produkt dostępny jest z główką wypukłą jak i płaską. Bardziej ekskluzywna jest wersja z główką wypukłą, którą można dodatkowo uszlachetnić folią błysk, matową lub folią matową w połączeniu z lakierem wybiórczym. Proces tworzenia kalendarzy trójdzielnych w drukarni internetowej Chroma.pl jest całkowicie zautomatyzowany. Dlatego firma zapewnia najszybszy czas ich realizacji.

W ofercie dostępne są również kalendarze trójdzielne w wersji ekonomicznej. Wystarczy wgrać swój własny projekt główki kalendarza i wybrać jeden z 5 kolorów plecków: zielony, czerwony niebieski, biały lub szary. Atutem produktu jest niska cena. 

Kalendarze jednodzielne podobnie jak trójdzielne  można zamówić z płaską główką lub wypukłą z uszlachetnieniami: folią błysk, mat lub folią  mat z lakierem.

W przypadku kalendarzy z płaską główką, plecki można dodatkowo uszlachetnić, folią błysk, folią matową, folią matową z lakierem UV wybiórczym lub  lakierem High Gloss. Zarówno dla  kalendarzy trójdzielnych jak i jednodzielnych przygotowano gotowe kalendaria na rok 2018 w kolorze białym lub szarym. Produkty można zamówić z kopertą białą lub brązową w wersji ECO.

Gotowe kalendarze do personalizacji

Dla klientów, którzy oczekują wsparcia przy tworzeniu projektu kalendarza, Chroma.pl przygotowała gotowe projekty kalendarzy biurkowych, trójdzielnych, jednodzielnych, spiralowanych, listwowanych z możliwością ich personalizacji. Wystarczy użyć gotowego kalendarium na 2018 r., wybrać motyw graficzny spośród 8 dostępnych oraz wgrać swoje logo i wprowadzić tekst.

Kalendarze spiralowane na beta chroma.pl można zamawiać w znacznie większej liczbie konfiguracji niż dotychczas. Nowością w ofercie drukarni internetowej Chroma.pl jest format B4, który budził zawsze duże zainteresowanie klientów, jeśli chodzi o wymiary niestandardowe. Dodatkowo nowe  dostępne formaty to 310x650mm, 310x325mm Tego w ofercie szukali klienci zwłaszcza z branży motoryzacyjnej.

Kalendarze spiralowane dają duże możliwość kombinacji pod względem gramatury papieru. Do wyboru jest grubsza okładka ze standardowym uszlachetnieniem folią błysk, folią mat z lakierem wybiórczym. Dla klientów szukający bardziej ekskluzywnych produktów przygotowano możliwość zastosowania oryginalnych uszlachetnień dostępnych tylko w Chromie: lakier High Gloss UV, Soft Touch Coating, bądź  Drip Off.

Przełomem w uszlachetnieniu druku jest lakierowanie Drip-off.  W realizacji stosuje się lakier hybrydowy, który pozwala na uszlachetnienie powierzchni druku za pomocą dwóch wizualnie różnych lakierów (błysk i mat). Ich połączenie sprawia, że każdy produkt jest unikatowy, poszczególne elementy są wybiórczo wybłyszczone,  a pozostała powierzchnia pozostaje matowa i posiada wyczuwalną chropowatą strukturę. Doskonale zastępuje uszlachetnienie w postaci  foli matowej  połączonej z lakierem wybiórczym, a jest bardziej opłacalne cenowo.

Kalendarze listwowane w formacie A3 można drukować już od jednej sztuki. Po wpisaniu w konfigurator na beta.chroma.pl dowolnego nakładu cena wyświetla się automatycznie. Dla formatów A3 zamówienie realizowane jest w ciągu jednego dnia. Kalendarze listwowane mogą mieć szeroką gamę uszlachetnień w tym nowy lakier High Gloss UV, lakier Soft Touch oraz Drip Off. W tym roku wprowadzono do oferty również kalendarze o zadruku jednostronny czarnym.

ilustracjastrzałka

Chroma.pl oferuje też podkłady na biurko drukowane na papierze offsetowym występujące w różnych formatach od A3 i B3 do A2, B2. Z możliwością wyboru liczby kart środka: 26, 52, lub 100.

Nowy produkt w ofercie drukarni internetowej Chroma.pl stanowią planery. Najlepiej sprawdzają się w roli notatnika na cały rok. Dostępne formaty to: A3, A2, A1, B3, B2, B1. Papier o gramaturze 170 offset ułatwia zapisywanie wszelkich informacji. Zamówienia realizowane są już od nakładu 25 sztuk.

Ponadto Chroma.pl oferuje:

  • Kalendarze listkowe, małe i poręczne w formacie karty kredytowej. Jedna strona służy jako kalendarz, druga przeznaczona jest do dowolnej aranżacji przez klienta. W zamówieniu istnieje opcja zaokrąglenia rogów.
  • Kalendarze szyte należą do najbardziej ekonomicznych, jeśli  chodzi o kalendarz wielostronicowe. Występują w formacie A4 lub A5, B5. 28 stronicowe i 16 stronicowe. Karty są łączone za pomocą dwóch płaskich zszywek typu zeszytowego w układzie pionowym lub poziomym.
  • Kalendarze książkowe. O klasycznym, ponadczasowym wyglądzie z możliwością personalizacji w postaci grawerowanego logo. W szerokiej gamie dostępnych kolorów, dostępne w formatach A4 w układzie tygodniowym i A5 dziennym oraz nowość w poręcznym formacie 130x210mm w układzie tygodniowym z tasiemką ułatwiającą zamykanie kalendarza, z zaokrąglonymi narożnikami bloku i oprawy.

Źródło: Chroma

www.chroma.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Krakowska spółka poligraficzna MM Druk Serwis otrzymała zastrzeżenie patentowe na kartonowe opakowanie służące do ekspozycji i przenoszenia puszek. Jest ono rezultatem aktywności realizowanej przez Małopolski Klaster Poligraficzny, w ramach projektu Projektowanie i produkcja opakowań.
Ricoh rozszerza serię systemów Pro C7200
System Pro C7200sl to najnowszy dodatek do wprowadzonej w tym roku na rynek serii Pro7200. Ten model stworzono z myślą o potrzebach centralnych punktów druku w firmach (CRD). System oferuje wysoką jakość wydruków, realizowanych z prędkością do 85 stron na minutę.
Rapida 106-8+L SW4 SPC ALV2 w firmie Vilpol
„Inwestycją roku 2018” nazwano w firmie Vilpol najnowszy nabytek tego działającego od ponad ćwierćwiecza podwarszawskiego zakładu poligraficznego – 8-kolorową maszynę offsetową z systemem odwracania arkusza Rapida 106-8+L SW4 SPC ALV2, dostarczoną przez Koenig & Bauer. To pierwsza tego typu konfiguracja z serii Rapida w Polsce – zastosowana w...
Epson na konferencji Summit EOIF Gigacon w Warszawie
Konferencja SUMMIT EOIF GIGACON to dwudniowe wydarzenie dotyczące elektronicznego obiegu informacji w firmie, które odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym w dniach 25 i 26 lipca 2018 roku.
MMDS Consumables, zgodnie z wdrażaną strategią rozwoju, nawiązała współpracę z ABC Allied, działającym na międzynarodowych rynkach producentem chemii poligraficznej. Firma powstała w 1952 roku w USA, a od 1999 roku każdy z produktów do mycia i konserwacji układu farbowego, wodnego, płyt, ogólnej konserwacji maszyn offsetowych oraz flexo jest...
 
sobota 21.07.2018, 147 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone