logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

100 wystawców na targach Poligrafia 2015

   17.04.2015, przeczytano 2449 razy
ilustracja
Edycja zeszłoroczna

Międzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych POLIGRAFIA 2015 z nową formułą generują duże zainteresowanie powierzchnią wystawienniczą. Na 6 tygodni przed targami wiadomo, że tegoroczną edycję współtworzyć będzie 100 firm.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/100-wystawcow-na-targach-poligrafia-2015,24565,artykul.html

Z przeprowadzonych przez zespół organizatorów targów rozmów z uczestnikami POLIGRAFII 2015 wynika, że wystawcy nie tylko prześcigają się w pomysłach na swoje ekspozycje, ale wyrażają także duże zaciekawienie  kierunkiem zapowiadanych zmian. Wynika to głównie z tego, iż w tym roku organizatorzy postawili na tematy związane wyłącznie z branżą poligraficzną.

Gwarantowani zarejestrowani

Intensywne działania informujące zwiedzających o tym, co będzie siłą tegorocznej POLIGRAFII, spowodowały, że już teraz można mówić o dwukrotnie większym zainteresowaniu wydarzeniem ze strony profesjonalistów, którzy zarejestrowali się  na stronie www.mtp24.pl i wygenerowali bilet na targi, a zatem pojawią się w dniach 26-29 maja 2015 w Poznaniu.

Z newsletterów, biuletynów oraz z uruchomionej na stronie internetowej sekcji TAK, JESTEM NA POLIGRAFII można się dowiedzieć między innymi o tym, kto i z jakich powodów postawił na POLIGRAFIĘ 2015, o tym, jakie kierunki rozwoju branży obserwują wystawcy oraz jaką szczególną ofertę zaprezentują na swoich stoiskach w Poznaniu.

Targi objęte są patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: MTP

www.poligrafiaexpo.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Na klientów InPost odbierających paczki w PaczkoPunktach czeka miła niespodzianka – oryginalne czekolady Wawel, dostępne w dwóch wariantach. Słodkości oferowane będą w 645 placówkach InPostu do końca roku lub do wyczerpania zapasów.
Wystawa outdoorowa na nośnikach Warexpo
Zapraszamy na spacer po centrum Warszawy, gdzie będzie można zobaczyć nietypową odsłonę projektu „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z... vol. 3”. W formie wystawy outdoroowej eksponowanej na sieci nośników reklamowych, należących do partnera wystawy spółki Warexpo, prezentowane są zdjęcia autorstwa Silvii Pogody, Bartka Wieczorka oraz duetów...
Nowe lampy Fomei LED RGB
W ofercie Fomei pojawiły się nowe lampy z trybem bicolor, RGB/HSI, efektami i filtrami oraz możliwością zdalnego sterowania przez nową aplikację DESAL. Dostępne są dwa małe, kieszonkowe panele z wbudowanymi akumulatorami, duży panel SOFT LED oraz jednostka z soczewką Fresnela.
W trzecim kwartale 2020 r. reklamodawcy wydali o 2,5% mniej niż przed rokiem

Wartość netto rynku reklamowego w Polsce po trzech kwartałach 2020 r. wyniosła niemal 6,1 mld zł, co oznacza spadek o 11,7% w stosunku do takiego samego okresu 2019 r. – wynika z najnowszego raportu „Rynek Reklamy i Mediów”, tworzonego przez analityków Publicis Groupe Polska.  
Kampania reklamowa nowego modelu Suzuki
Pod hasłem „Rodzina się powiększa”, agencja Communication Unlimited przygotowała kampanię nowego modelu Suzuki – Swace.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764