WIADOMOŚCI

11. spotkanie OKK! design już 27 marca

redakcja  PR 18.03.2017, przeczytano 297 razy
ilustracjastrzałka
11. spotkanie OKK! design już 27 marca

ŚWIADOME PROJEKTOWANIE to tytuł pierwszego w tym roku elitarnego spotkania designerów, architektów i projektantów wnętrz w ramach cyklu OKK! design.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/11.-spotkanie-okk!-design-juz-27-marca,31847,artykul.html

Świadome projektowanie i tworzenie rzeczywistości materialnej w trosce o ekologię będzie tematem wiodącym wykładów i prezentacji, które jak zwykle poprowadzą znane i cenione postaci polskiego wzornictwa i architektury wnętrz.

Gośćmi Specjalnymi najbliższej edycji OKK! design będą między innymi: jeden z najbardziej uznanych polskich designerów - Robert Majkut, blogerka wnętrzarska – Kasia Bobocińska, pracownik naukowy i projektant - Krzysztof Kubasek, trendwatcher i dziennikarz – Michał Mazur, ekspert w dziedzinie projektowania pokojów dziecięcych – Ewelina Gawlik, architekt – Piotr Kalinowski i redaktorka magazynu wnętrzarskiego – Anna Grużewska. Spotkanie poprowadzi Dagmara Jakubczak.

Wśród Partnerów 11. edycji OKK! design są firmy: VANK, Carpet Studio, EGE, Muraspec, Studio Prostych Form, JUNG, Hettich, Story Time, BMW Bawaria Motors, Ceramika AVANT, KOD.

11. edycja OKK! design odbędzie się 27 marca 2017 r. w przestrzeni kreatywnej Mysia 3 w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w godzinach: 12.30-19.00. Uczestnicy otrzymają cenne upominki i będą mogli wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy serdecznie – wstęp wolny!

Chęć uczestnictwa można zgłaszać mailowo: olga@okkpr.pl lub telefonicznie: 882 444 811.

Źródło: OKK!

www.okkdesign.pl

Raporty Signs.pl
    logo design
WIĘCEJ

Dodatkowe informacje:

OKK! design to cykl spotkań architektów i projektantów wnętrz z czołowymi postaciami designu, reprezentantami środowiska akademickiego i przedstawicielami najlepszych marek wnętrzarskich. Skupia się wokół dobrego wzornictwa i najnowszych rozwiązań technologicznych. Jest już stałym punktem na eventowej mapie Warszawy wśród najważniejszych wydarzeń skierowanych do ludzi ze świata designu i branży wnętrzarskiej. Sprzyja poszerzaniu kompetencji oraz nawiązywaniu cennych kontaktów biznesowych. Pierwsza edycja odbyła się w 2012 roku. Pomysłodawcą i twórcą spotkań jest Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji PR OKK!.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
niedziela 18.02.2018, 177 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone