logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

12 nowych członków PIAP

  PR 30.11.2016, przeczytano 695 razy

Przez ostatni kwartał szeregi Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych wzmocniło aż dwunastu nowych Członków. Są to firmy:  ADLER Czech a.s., Agencja Reklamowa Brandgraf, BTL Logistik, Exito Group, IES POLSKA, ILUMIKA, in PLAY Sp. z o.o. (mojabutelka.pl), ITAMAR Group Sp. z o.o., Premier Group Sp. z o.o., POLIBIURO, Słodkie Upominki, Wilk Elektronik S.A.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/12-nowych-czlonkow-piap,30683,artykul.html

ADLER Czech, a. s. - producent odzieży reklamowej

ADLER Czech to producent i dystrybutor markowej odzieży reklamowej, od ponad 15 lat na rynku. Główna siedziba firmy znajduje się w Czechach w mieście Ujście nad Łabą. Firma została założona w 2000 roku i od samego początku jej działalność ewoluowała w kierunku dostarczania tekstyliów głównie do agencji reklamowych, firm zajmujących się szeroko pojętą sprzedażą odzieży oraz jej znakowaniem. Adler od początku swojego istnienia był jednym z najszybciej rozwijających się producentów i importerów tekstyliów reklamowych w Czechach. Firma oferuje m.in. koszulki, koszulki polo, bluzy, polary, kurtki, czapki, produkty frotté. Marki firmy to: ADLER (TM), Malfini, Piccolio.

Agencja Reklamowa Brandgraf

Agencja Reklamowa Brandgraf powstała z myślą o polskich przedsiębiorcach poszukujących profesjonalnego partnera oferującego usługi reklamowe. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu w projektowaniu graficznym firma Brandgraf oferuje swoje usługi klientom z 15-stu krajów świata. Jak podkreśla Właściciel firmy, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta to cechy, które pozwalają firmie się rozwijać.

- Do PIAP-u przystępujemy z zamiarem powiększenia grona odbiorców Naszych usług. Chcemy dołączyć do grona profesjonalnych firm, świadczących najwyższej jakości usługi. W myśl zasady „dobra reklama zwiększa zyski” – mówi Bartosz Radłowski, Właściciel Agencji Reklamowej Brandgraf.

BTL Logistik - kompleksowy zakres usług logistycznych

Firma BTL Logistik oferuje kompleksowy zakres usług logistycznych na terenie kraju i świata. Jak zapewnia firma, za pośrednictwem BTL Logistik można wysłać  list, paczkę, paletę oszczędzając czas i pieniądze. Posiada dla swoich Partnerów Biznesowych duży wachlarz rozwiązań, np. wszyscy przewoźnicy są dostępni w jednym miejscu, sztab ludzi dedykowanych do obsługi, czy platformę logistyczną - www.kurier-btl.pl . BTL Logistik to również  firma specjalizująca się w różnego rodzaju konfekcji, kolportażu i magazynowaniu .

- Do PIAPU-u przystępujemy, mając na uwadze ciągły rozwój firmy i nawiązywanie kontaktów biznesowych. Dołączamy do najlepszych firm w swojej branży. W myśl zasady „ Działając razem, osiągniemy SUKCES” – mówi Jolanta Sikorska, Dyrektor Handlowy firmy BTL Logistik sp. z o.o.

Exito Group – producent i importer długopisów

Firma Exito Group to importer i producent długopisów reklamowych. Długoletnie doświadczenie, dbałość o detale oraz rozbudowany park maszyn pozwalają na współpracę z Klientami zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Nieustanny rozwój doprowadził do stworzenia własnego modelu El Primero, który na dobre zadomowił się w szerokiej ofercie długopisów reklamowych.

- Do PIAP przystępujemy pełni wiary, iż jest to kolejny krok do dalszego rozwoju. Obecność wśród profesjonalistów świadczących usługi na najwyższym poziomie determinuje nas do dalszej ciężkiej pracy i osiągania najwyższych celów. – mówi Tomasz Daroch, Sales Representative firmy Exito Group.

Ies Polska – dystrybutor odzieży

Ies Polska jest na rynku reklamowym od 10 lat. To doświadczony, zaufany dystrybutor marek odzieżowych, które stanowią całoroczną ofertę. Jak podkreśla Właściciel firmy, Tomasz Bylczyński, Ies Polska  gwarantuje klientom największy stan magazynowy odzieży Fruit of the Loom, Russell, Result w Polsce, konkurencyjne ceny oraz dostawę na drugi dzień roboczy. Dzięki współpracy z drukarniami i hafciarniami, pośrednicy mogą zamówić tu kompleksowo odzież ze znakowaniem. Profesjonalny zespół pomaga w dobraniu najlepszej oferty. Jak deklaruje Właściciel, spośród innych dostawców na rynku wyróżnia firmę szybkie i elastyczne działanie.

- Ies Polska importuje owoce Twojego sukcesu. – mówi Tomasz Bylczyński, właściciel Ies Polska.  - Cały czas się rozwijamy. Przystąpienie do PIAP-u to kolejny krok w stronę rozwoju firmy. Bardzo nam miło, że możemy być w gronie tak wielu profesjonalnych, polskich przedsiębiorstw.

ILUMIKA.PL – producent matryc do podświetleń w technologii led

ILUMIKA.PL to polski producent energooszczędnych matryc do podświetleń w technologii led. Produkowane przez markę ILUMIKA.PL  matryce do rozpraszania światła stały się bazą do stworzenia gamy gotowych rozwiązań reklamowych. Prezentowane przez ILUMIKĘ produkty cechuje innowacyjność, nowoczesna forma, wysokiej jakości materiały i staranność wykonania. Jak zapewnia producent, swoją konkurencyjność zawdzięcza kreatywnemu podejściu do powierzonych jej zadań. ILUMIKA dostarcza rozwiązania prodświetleń na zlecenie agencji reklamowych, producentów materiałów POS i designerów dużych marek.

- Poszukując nowych kanałów promocji dla swoich produktów firma nawiązała współpracę z gronem specjalistów branży reklamy wizualnej zrzeszonym w PIAP. – mówi Paweł Prais, Właściciel firmy.

in PLAY Sp. z o.o - producent i importer szklanych butelek wielokrotnego użytku

Firma in PLAY Sp. z o.o. (mojabutelka.pl) to producent i importer szklanych butelek wielokrotnego użytku. W ostatnim czasie coraz istotniejszym tematem w świecie biznesu jest odpowiedzialność społeczna i ekologia. Firmy, dla których kwestia środowiska nie jest obojętna, na każdym kroku starają się dać temu wyraz. Przekazując prezent, który łączy w sobie piękny design i użyteczność, a do tego jest eko, łatwo można sobie zaskarbić serca wielu odbiorców. Jak podkreśla Jarosław Głódkowski, Manager of Sales Support w firmie in PLAY Sp. z o.o., ekologiczna butelka do wody powoli staje się symbolem dbałości o obdarowywane osoby. Tak prosty upominek jak butelka do wody jest cenionym prezentem, o czym świadczyć mogą liczne nagrody i wyróżnienia w międzynarodowych konkursach.

- Przystępujemy do PIAP, ponieważ mamy głębokie przekonanie, że to organizacja, która realnie, a co najważniejsze skutecznie, reprezentuje interesy szeroko rozumianej branży upominków reklamowych. Między innymi dzięki PIAP, branża upominkowa zaistniała w sferze publicznej jako znaczący pomiot, z którym warto i należy się liczyć. – mówi Jarosław Głódkowski.

ITAMAR Group Sp. z o.o. -  tłumaczenia i znakowanie

ITAMAR Group Sp. z o.o. działa od roku 2002 świadcząc usługi tłumaczeń specjalistycznych dla klientów biznesowych z Polski - pod marką tlumaczenia.pl, pod marką linguist.pl dla klientów zagranicznych. W Gliwicach prowadzi strefę coworkingową wraz z pracownią znakowania dla agencji reklamowych w technologiach: tampodruku, sitodruku, hot stampingu, lasera CO2 - pod marką Tampodruk.pl.

POLIBIURO – agencja reklamowa

Firma POLIBIURO jest prężnie rozwijającą się firmą reklamową działająca na rynku od 2002 r. Zapewnia kompleksową obsługę oraz szeroki zakres usług poligraficzno - reklamowych. W ofercie posiada szeroki wybór gadżetów i upominków reklamowych oraz odzieży firmowej. Jak zapewnia Adam Richta, właściciel firmy, jej mocną stroną jest wieloletnie doświadczenie w produkcji reklam zewnętrznych, które wykonywane są z najwyższą starannością oraz wsparcie w zakresie identyfikacji wizualnej firmy.

- Do PIAP-u przystępujemy, ponieważ wierzymy, że dzięki temu nasza firma stanie się jeszcze bardziej rozpoznawalna. Tym samym mamy nadzieję, że wielu klientów ceniących bezpieczeństwo oraz innowacyjność znajdzie w naszej ofercie produkty, które spełnią ich oczekiwania. Chcemy również dołączyć do grona profesjonalnych oraz cenionych firm, które świadczą najwyższej jakości usługi w branży reklamowej – mówi Adam Richta, właściciel firmy POLIBIURO.

Premier Group - producent porcelany reklamowej

Premier Group to producent porcelany reklamowej premium. Produkty firmy dostarczane są klientom z ponad 20 krajów. Premier Group oferuje barwienie porcelany w technologii HydroColor, barwienie Soft Touch, piaskowanie oraz wykonywanie nadruków na szkle i porcelanie. Jak podkreśla producent, wieloletnie doświadczenie w branży daje klientom pewność wysokiej jakości produktu oraz fachowego doradztwa. Poza samą porcelaną firma projektuje i produkuje opakowania do niej.

- Premier Group to partner, który dostarcza kompleksowych rozwiązań, od projektu do realizacji i dystrybucji na terenie całej Europy. Będąc członkiem PSI zdecydowaliśmy się przystąpić do PIAP, licząc, że dzięki temu rozpoznawalność naszej marki wzrośnie - mówi Leszek Pasternak, Prezes Zarządu Premier Group Sp. z o.o.

Słodkie Upominki – producent słodyczy reklamowych

Firma Słodkie Upominki jest  jedynym z europejskich liderów w produkcji słodyczy reklamowych,  z ponad 19-letnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji oraz konfekcjonowaniu słodyczy reklamowych. Firma posiada System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności BRC, który gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa żywności i powtarzalną jakość oferowanych produktów. Standardowa oferta obejmuje ponad 300 produktów, począwszy od cukierków, pastylek, drażetek, gum do żucia, poprzez lizaki, ciastka, czekoladki, aż po ręcznie wytwarzane praliny oraz trufle.

- O przystąpieniu firmy Słodkie Upominki do PIAP zdecydowała chęć dalszego i ciągłego  współtworzenia rynku polskich artykułów reklamowych, promowania ich na terenie Unii Europejskiej oraz kształtowania pozytywnego wizerunku polskich producentów na rynku międzynarodowym. - mówi Ryszard Garmada, założyciel i właściciel firmy Słodkie Upominki.

Wilk Elektronik S.A. – producent pamięci komputerowych marki GOODRAM

GOODRAM to marka pamięci komputerowych polskiego producenta – Wilk Elektronik. W ofercie firmy znajdują się m.in. pamięci USB, powerbanki i akcesoria dedykowane dla branży reklamowej. Markowe komponenty, szeroka oferta i dożywotnia gwarancja to wyróżniki marki. 25-letnie doświadczenie firmy na rynku polskim i zagranicznym oraz własna linia produkcyjna zlokalizowana na Śląsku, zapewniają europejską jakość wykonania i profesjonalizm realizacji zleceń. Dla większego komfortu klientów, producent marki GOODRAM udostępnia na swojej stronie wizualizator 3D, umożliwiający samodzielne dopasowanie logotypu do jednego z wybranych modeli pamięci USB marki i stworzenie wizualizacji wybranego produktu.

- Od wielu lat marka GOODRAM cieszy się uznaniem klientów na polskim i zagranicznym rynku reklamowym. Przystępując do PIAP, nasza firma dołącza zatem do grona firm mogących pochwalić się najwyższym prestiżem oraz zaufaniem w branży. - mówi Wiesław Wilk, Prezes Wilk Elektronik.

Źródło: PIAP

www.piap-org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oferteo.pl rozpoczyna rebranding
Oferteo SA – właściciel wiodącej internetowej platformy dla usług Oferteo.pl, w grudniu ubiegłego roku rozpoczął zmianę identyfikacji wizualnej swojej marki. W następstwie tego powstało nowe logo, które symbolizuje ideę działalności Oferteo polegającą na łączeniu ze sobą̨ interesów dwóch podmiotów: zleceniodawców oraz...
Lexus (częściowo) żegna się ze swoim logotypem
Co wyróżnia tylną część nadwozia nowego Lexusa NX? Nie trzeba wprawnego oka, by zauważyć, że zamiast pojedynczego logotypu projektanci zastosowali duże, rozstrzelone litery tworzące napis LEXUS. Do tej zmiany warto się przyzwyczaić. Marka żegna się częściowo ze swoim logotypem, a napis na klapie bagażnika pojawi się w kolejnych, nadchodzących modelach. To nie koniec...
Nowy rzecznik prasowy Poczty Polskiej
Poczta Polska ogłosiła zmiany, jakie wprowadziła w obszarze komunikacji i marketingu z początkiem bieżącego roku. Nowym rzecznikiem prasowym Poczty Polskiej został Daniel Witowski. Justyna Siwek, która dotychczas pełniła tę funkcję, zostaje w spółce. Będzie odpowiadać za połączony Dział Komunikacji – wewnętrznej i zewnętrznej.
Zenith, agencja mediowa należąca do Publicis Groupe, rozpoczęła współpracę z Animex Foods i odpowiada od początku roku 2022 za strategię komunikacji mediowej, planowanie oraz zakup mediów dla marek: Krakus, Berlinki i Morliny.
Nowa kampania Snickers
Wystartowała właśnie nowa kampania reklamowa marki, która po raz kolejny, w zaskakujący sposób pokazuje, że głodni nie jesteśmy sobą.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764