logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

180heartbeats + Jung v Matt dla warszawskiego budżetu obywatelskiego

  PR 25.03.2020, przeczytano 225 razy

Agencja 180heartbeats + JUNG v MATT  przygotowuje dla Warszawy długofalową strategię komunikacji budżetu obywatelskiego.  


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/180heartbeats-%2B-jung-v-matt-dla-warszawskiego-budzetu-obywatelskiego,386250,artykul.html

Przedstawi także pomysły komunikacyjne i kreacje na bazie których, będą promowane idee warszawskiego budżetu obywatelskiego. Przy projekcie współpracuje z Kantar Media oraz psycholog i strateg Martą Jaskulską z Brand Logic.

- Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w pracach nad komunikacją tego ważnego dla mieszkańców Warszawy projektu - mówi Jacek Karolak, strategy director 180heartbeats + Jung v Matt. - Również sami aktywnie zgłaszamy projekty i głosujemy. Zależy nam, by więcej mieszkańców Warszawy korzystało z możliwości budżetu obywatelskiego. Ponad 100 tys. głosujących na ponad 2 tys. projektów w 2019 roku to sporo. Ale jeszcze wielu warszawiaków można zaangażować we współdecydowanie o losach miasta – podkreśla Jacek Karolak.

Agencja realizowała wcześniej dwie kampanie promujące budżet obywatelski w Warszawie (m.in. w 2016 i 2017 roku).

Budżet obywatelski w Warszawie

Warszawiacy już od 6 lat wymyślają, zgłaszają i głosują co roku na swoje pomysły do budżetu obywatelskiego. To świetna okazja, żeby razem z innymi mieszkańcami decydować, jak zmieniać Warszawę i na co przeznaczyć pieniądze z budżetu miasta. Głosowanie na wybrane do realizacji propozycje to ich wspólna decyzja o tym, co powstanie w sąsiedztwie, kilku dzielnicach lub całej Warszawie.

Źródło: 180heartbeats + JUNG v MATT

www.180hb.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Empik Foto stworzył kolekcje gadżetów z polskimi artystami znanymi z Internetu
Empik Foto połączył siły ze znanymi internetowymi twórcami, czego efektem są unikalne kolekcje gadżetów z autorskimi grafikami. Do tej pory marka zaprosiła do współpracy czwórkę artystów: Rynn Rysuje, Bazgram, życie-na-kreskę oraz Grafikk Jasikk. Empik Foto planuje kolejne kolekcje z popularnymi wśród internautów rysownikami i...
ZenBusiness sprawdził, czy słowa rzeczywiście mogą ranić, tym razem jednak nie ludzi, a biznes. Okazuje się, że dla nowych firm negatywne recenzje są ciosem w prawie 100% przypadków, a dla starszych w 97%. Czy słowa Marilyn Monroe: “Nieważne co o mnie myślą, ważne, żeby mnie kochali”, stały się nieaktualne?
Rozpoczynamy drugi dzień Targów Opakowań Packaging Innovations
Drugi dzień targów to kolejna dawka wiedzy, kontaktów i nowych pomysłów na rozwinięcie firmy.
Nieagencja nowym klientem PR Calling
Nieagencja, firma z branży marketingowej specjalizująca się w przeprowadzaniu transformacji cyfrowych, dołączyła do grona klientów PR Calling. W ramach współpracy agencja odpowiada za stworzenie strategii PR i jej realizację.
Finał kampanii Durex „Głośni w łóżku”
Rola otwartej komunikacji w związku, rozmów o seksie i szukanie idealnego dopasowania – o tym opowiada seria filmów dokumentalnych, jakie marka Durex stworzyła na potrzeby kampanii „Głośni w łóżku”. Teaser już teraz można obejrzeć na kanale YouTube marki. Premiera pierwszego odcinka zaplanowana jest na 14 września, a kolejne materiały ukażą się kolejno – 17, 21 i 24...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764