logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

180heartbeats + Jung v Matt wyróżniniona w rankingu Adforum

  PR 06.02.2019, przeczytano 234 razy
ilustracjastrzałka

180heartbeats + Jung v Matt, jako jedyna z Polski, została wyrózniona w międzynarodowym rankingu najbardziej kreatywnych agencji i kampanii AdForum. Kampania "Niezniszczalna tęcza", zrealizowana dla Ben & Jerry's, Miłość nie wyklucza i Fundacji Wolontariat Równości, znalazła się na 13. miejscu w kategorii Food & Beverages.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/180heartbeats-%2B-jung-v-matt-wyrozniniona-w-rankingu-adforum,381130,artykul.html

Tęcza na pl. Zbawiciela powstała w 2012 roku. Z powodu kojarzenia jej ze środowiskami LGBT+, była podpalana i odbudowywana 7 razy w ciągu 2 lat. W 2015 zniknęła na stałe - było to symboliczne zwycięstwo przeciwników LGBT+. Dzień przed Paradą Równości 2018, została przywrócona w postaci niezniszczalnego hologramu - dając sygnał wsparcia i nadziei środowiskom LGBT+.

Do tej pory kampania została nagrodzona m.n. Golden Dragon, Eurobest, Epiką i Złotym Spinaczem.

Źródło: 180heartbeats + Jung v Matt

www.180hb.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na pamiątkę regionu Warmii i Mazur 2019
Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu na „Pamiątkę regionu Warmii i Mazur”. Celem konkursu jest pozyskanie pamiątki, która kojarzy się z regionem, symbolizuje jej kulturę, tradycje regionalne i zwyczaje. Do wygrania jest 5 tys. zł brutto, prace można przesyłać do końca czerwca.
Grotowski. Elementarz - Konkurs na 4 gadżety
Instytut im. Jerzego Grotowskiego ogłasza konkurs na projekt graficzny kompletu 4 gadżetów: torby, notesu, bidonu oraz ołówka, które stanowić będą spójną całość. Konkurs realizowany jest w 20. rocznicę śmierci Jerzego Grotowskiego i stanowi część projektu „Grotowski. Elementarz”, w ramach którego refleksji poddajemy najważniejsze...
Redakcja magazynu „Kalejdoskop” ogłosiła konkurs na okładkę majowego numeru. Nagrodą jest publikacja pracy oraz honorarium autorskie.
Ambasada RP w Singapurze ogłosiła otwarty konkurs na zaprojektowanie logo "Polsko-singapurskiej przyjaźni" z okazji 50. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Singapuru.
Nabór na 11. edycję Bella Skyway Festival
Już jedenasty raz z rzędu, pod koniec sierpnia, Toruń zmieni się nie do poznania za sprawą świetlnych instalacji i zjawiskowych mappingów 3D. W ramach rozpoczynającego się naboru, artyści mogą zgłaszać swoje pomysły na instalacje, projekcje czy interaktywne świetlne działania. Projekty można przesyłać tylko do 28 lutego 2019 roku. Więcej informacji o tegorocznego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764