logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

1TB od Iomega

   21.12.2005, przeczytano 883 razy

Już od jakiegoś czasu dostępne są na rynku zewnętrzne dyski twarde o pojemności 1TB, a obecnie będzie można kupić taki sprzęt firmowany także przez markę Iomega.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/1tb-od-iomega,3359,artykul.html

Desktop Hard Drive XL to urządzenie, które korzysta Iomega z czterech dysków twardych o pojemności 250GB każdy, wyposażonych w interfejs Serial-ATA. Dyski pracują z szybkością 7200 RPM i posiadają bufor pamięci o pojemności 8MB. Nowość Iomega komunikuje się z komputerem przez port USB 2.0 lub FireWire 800, a ponadto w zestawie wraz ze sprzętem dostępna jest przejściówka umożliwiająca wykorzystania portu FireWire 400. Wymiary zewnętrzne dysku Desktop Hard Drive XL to 318 x 163 x 203 mm.

Do sprzętu Iomega dołącza dodatkowo oprogramowanie Iomega Automatic Backup Pro, umożliwiające automatyczne wykonywanie kopii zapasowych danych. Sugerowana przez Iomega cena dysku Desktop Hard Drive XL wynosi 999 euro.

Źródło: engadget

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764