WIADOMOŚCI

20 lat współpracy firm Avargraf i C.P. Bourg

redakcja  PR 20.12.2016, przeczytano 419 razy
ilustracja

Działająca od 25 lat firma Avargraf - dostawca maszyn i materiałów dla branży poligraficznej - obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia swojej współpracy z firmą C.P. Bourg - belgijskim producentem oklejarek oraz linii do produkcji zeszytowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/20-lat-wspolpracy-firm-avargraf-i-c.p.-bourg,30891,artykul.html

W ciągu minionych 20 lat Avargraf dostarczył ponad 160 urządzeń marki C.P. Bourg do ponad 100 drukarń w Polsce. Początki współpracy nie były łatwe - okres transformacji, koncesjonowany dostęp do maszyn poligraficznych oraz problemy związane z dostawą maszyn „spoza bloku” - to trudności, których pokonywanie wzbogaciło wspólne doświadczenia w obszarze sprzedaży, dostarczania oraz instalowania urządzeń C. P. Bourg. Pomimo przeszkód oraz dzięki zaangażowaniu przedstawicieli firmy Avargraf we wprowadzanie rozwiązań belgijskiego producenta do polskich drukarń, grono użytkowników  urządzeń C.P. Bourg rosło z roku na rok  co zostało wielokrotnie nagrodzone przez Christiana-Pierre Bourga – założyciela C.P. Bourg.

Warto podkreślić, że producent ten stale poszukuje nowych rozwiązań, dzięki którym drukarnie mogą skrócić czas produkcji, zwiększyć jej opłacalność, przy jednoczesnej prostocie obsługi i zachowaniu jak najwyższej jakości obróbki po druku. Innowacyjne osiągnięcia C.P. Bourg  były wielokrotnie prezentowane przez obie firmy na imprezach targowych w kraju i za granicą m.in. na targach drupa w Niemczech, IPEX w Wielkiej Brytanii oraz Poligrafia w Poznaniu, gdzie w roku 2003 linia C.P. Bourg została po raz pierwszy nagrodzona Złotym Medalem.

„Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się dostarczyć taką liczbę maszyn, a tym samym pomóc w usprawnieniu procesów produkcyjnych realizowanych w wielu rodzimych drukarniach – mówi Sławomir Kugaudo, prezes firmy Avargraf. - Do każdej transakcji oraz instalacji podchodzimy indywidualnie, zawsze wychodząc naprzeciw potrzebom klientów – myślę, że w tym tkwi tajemnica naszego sukcesu. Nie sposób wyróżnić jednej instalacji czy klienta, natomiast z dumą możemy wspomnieć potrójną instalację oklejarki BB3002 (jedynej w pełni automatycznej oklejarki jednoszczękowej na rynku) u jednego z użytkowników czy też pierwszą instalację maszyny typu „near line” – będącą jedną z pierwszych tego typu w Polsce a nawet w Europie”.

Warto także podkreślić, że przez te wszystkie lata - oprócz sukcesywnej sprzedaży maszyn – intensywnie rozwijaliśmy dział serwisu. Nasi serwisanci przeszli szereg szkoleń organizowanych przez firmę C.P. Bourg oraz zdobyli ogromne doświadczenie w zakresie serwisowej obsługi posprzedażowej, a także w obszarze wsparcia dla klientów, którzy już dysponują bądź wchodzą w posiadanie starszych roczników urządzeń tego producenta. 20-letnie doświadczenie w sprzedaży, dostarczaniu, instalowaniu oraz serwisowaniu maszyn tej marki to dla nas z pewnością powód do dumy, a dla klientów – jak mamy nadzieję - motywacja do wyboru firmy Avargraf jako profesjonalnego i sprawdzonego dostawcy maszyn C.P. Bourg” – podsumowuje Sławomir Kugaudo.

Źródło: Avargraf

www.avargraf.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
niedziela 21.01.2018, 116 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone