logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

2020 rokiem Zbigniewa Wodeckiego w Kino Polska Muzyka

  PR 23.01.2020, przeczytano 288 razy
ilustracjastrzałka

Kino Polska Muzyka ogłosiła 2020 rokiem Zbigniewa Wodeckiego. Największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego, premierowe na antenie stacji utwory artysty, wreszcie wyjątkowy koncert 1976. A Space Odyssey – to tylko niektóre z atrakcji kanału planowanych na 2020 rok. Patronem wydarzenia jest Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/2020-rokiem-zbigniewa-wodeckiego-w-kino-polska-muzyka,385423,artykul.html

To właśnie w tym roku przypada 70. rocznica urodzin Zbigniewa Wodeckiego. Z tej okazji przez cały rok Kino Polska Muzyka będzie przypominać największe przeboje artysty i pokaże premierowe na antenie stacji utwory. Rok Wodeckiego w Kino Polska Muzyka rozpocznie wyjątkowy koncert 1976. A Space Odyssey z udziałem Mitch & Mitch Orchestra and Choir, stanowiący muzyczną podróż w czasie do 1976 roku. Koncert zarejestrowano w Studiu Koncertowym Polskiego Radia w 2014 roku. Wspólny projekt Wodeckiego i muzyków Mitch & Mitch otrzymał liczne nagrody, w tym dwa muzyczne Fryderyki. Premiera w Kino Polska Muzyka: 25 stycznia / 22:00.

– Zbigniew Wodecki był i na zawsze pozostanie artystą wyjątkowym, dlatego 2020 rok na antenie Kino Polska Muzyka zostanie poświęcony właśnie temu wybitnemu multiinstrumentaliście, kompozytorowi i wokaliście. Twórczość Zbigniewa Wodeckiego jest uniwersalna i łączy wszystkie pokolenia Polaków. Ponadto Zbigniew Wodecki był niezwykłym połączeniem talentu, profesjonalizmu i zwyczajnego, ludzkiego dobra, z którego był powszechnie znany. W naszych programach poświęconych Jego twórczości chcielibyśmy przybliżyć widzom tę fascynującą postać – mówi Marzena Mikłaszewicz, dyrektorka programowa Kino Polska Muzyka.

Patronem Roku Wodeckiego w Kino Polska Muzyka jest Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego.

W 2019 roku średni czas oglądania Kino Polska Muzyka wydłużył się do  25 minut dziennie, co oznacza ponad 17-procentowy wzrost w porównaniu z 2018 rokiem (ATS, All 16-49). Wzrost wskaźnika ATS świadczy o coraz większej atrakcyjności oferty programowej stacji.

Źródło: Kino Polska TV SA

www.kinopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zdaje się, że Google prowadzi walkę z wiatrakami. Android, czyli system mobilny giganta z Kalifornii jest najpopularniejszym oprogramowaniem na świecie. Na ten system powstają miliony aplikacji, a wśród nich znajdą się takie, które nie tylko są niebezpieczne dla urządzeń, ale przede wszystkim dla danych użytkowników. W 2019 roku Google zablokowało ponad 790...
Cathy Ibal z CNN International Commercial awansuje na stanowisko Senior Vice President na region EMEA
Cathy Ibal z CNN International Commercial (CNNIC) objęła stanowisko Senior Vice President na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) i będzie odpowiedzialna za komercyjną współpracę stacji z kluczowymi partnerami. Z siedziby w Paryżu będzie raportowała prezesowi CNNIC, Raniemu Raadowi.
Wyniki badania Gemius/PBI za styczeń 2020
Poniżej prezentujemy Państwu najnowsze wyniki badania Gemius/PBI. Tabele prezentują zarówno rankingi wydawców internetowych, zestawienie najpopularniejszych domen oraz aplikacji mobilnych.
Yieldbird pracuje nad systemem sprzedaży powierzchni reklamowych
Zespół firmy Yieldbird z Grupy Agora pracuje nad stworzeniem rozwiązania, które pomoże właścicielom serwisów internetowych w poprawie efektywności zarządzania posiadaną przez nich powierzchnią reklamową. Spółka otrzymała na działania związane z tym innowacyjnym projektem grant w wysokości 3,6 mln zł z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu „Inteligentny...
Wystartowała Eska Braniewo
W Braniewie na częstotliwości 100,7 MHz wystartowało Radio ESKA. W ramach informacji lokalnych stacja nadaje m.in. serwisy w języku ukraińskim.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764