logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

24/7Communication wzmacnia kompetencje z zakresu public affairs

  PR 27.04.2018, przeczytano 417 razy

Do zespołu 24/7Communication dołączyła Joanna Rutkowska obejmując stanowisko Public Affairs Specialist. Joanna Rutkowska w strukturach 24/7Communication odpowiedzialna będzie za tworzenie i realizację strategii public affairs dla klientów agencji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/24-7communication-wzmacnia-kompetencje-z-zakresu-public-affairs,36323,artykul.html

- Obserwujemy rosnące zainteresowanie firm kwestiami społecznej odpowiedzialności, a także chęć odgrywania aktywnej roli w dyskursie związanym z ich działalnością. Firmy nie chcą biernie oczekiwać na zmiany, lecz inicjować je i być uczestnikami dialogu z otoczeniem prawnym i instytucjonalnym. W 24/7 odpowiadamy na tę potrzebę i wspieramy naszych klientów w budowaniu długotrwałych relacji z sektorem publicznym. Stanowisko Public Affairs Specialist objęła osoba o dużym doświadczeniu, która pozwoli nam znacznie wzmocnić kompetencje agencji w tym obszarze - mówi Dirk Aarts, Managing Partner 24/7Communication.

Joanna Rutkowska przez większość swojej pracy zawodowej związana była z administracją publiczną. Zajmowała się przede wszystkim współpracą urzędu z Parlamentem i Rządem, odgrywała aktywną rolę w procesie legislacyjnym, a także była odpowiedzialna za budowę i rozwój współpracy międzynarodowej i koordynację współpracy z organizacjami społecznymi.

Przed dołączeniem do 24/7Communication była Dyrektorem ds. projektów strategicznych Związku Pracodawców „Transport i Logistyka Polska”, gdzie odpowiadała za relacje zewnętrze, sprawy międzynarodowe oraz kwestie legislacyjne zarówno na poziomie krajowym, jak i Unii Europejskiej. Była również ekspertem krajowych i międzynarodowych grup roboczych, a także reprezentowała organizację w zespole trójstronnym Rady Dialogu Społecznego.

Joanna Rutkowska jest absolwentką europeistyki na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Źródło: 24/7Communication

www.247.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Plany na Przyszłość | LAB - podsumowanie warszawskiego Święta Architektury
7 sierpnia zakończyło się warszawskie Święto Architektury, finisaż wystawy Plany na Przyszłość | LAB., organizowane po raz pierwszy przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich.
Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, Kamil Gach w kampanii Maczifit
Maczfit wystartował z nową kampanią. W jej ramach ambasadorzy marki opowiadają o tym, dlaczego mimo tak dużej konkurencji na rynku diet pudełkowych bez wahania wybierają Maczfit. Wśród bohaterów spotów Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, a także Kamil Gach duet Rowerowe Świry.
Personal PR prowadzi casting na tiktokerów Miasta Gdańska
Miasto Gdańsk ogłosiło casting na tiktokerów. Celem jest wyłonienie ambasadorów profilu miasta na TikToku. Za przeprowadzenie castingu odpowiada agencja Personal PR.
Od kopalni do huty – KGHM w technologii Stereovision 3D
Wystawa prezentująca oddziały KGHM w technologii 3D jest już do zobaczenia w Muzeum Sztuki Złotniczej w Kazimierzu Dolnym. Miedziowa spółka została mecenasem jedynej w Polsce placówki prezentującej unikatowe dzieła z cennych kruszców, w tym srebra i złota. KGHM jest liderem w produkcji srebra na świecie.
Nie z tego świata – Żabson i Samsung ponownie łączą siły
Żabson i Samsung ponownie łączą siły. W ramach współpracy z okazji premiery najnowszego, Galaxy Z Flip4, artysta stworzył nowy utwór, teledysk oraz zaprojektował specjalne akcesoria dedykowane urządzeniom Galaxy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764