logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

240 mln zł dofinansowania z pomocą DFE Infosystems SA

  PR 12.02.2016, przeczytano 1742 razy

Wartość wniosków na projekty inwestycyjne i badawczo rozwojowe w nowej perspektywie unijnej 2014-2020, jakie przygotował dla swoich klientów Departament Funduszy Europejskich (DFE) firmy Infosystems SA, osiągnęła w niespełna sześć miesięcy kwotę prawie 240 mln złotych. To prawie połowa wartości wszystkich wniosków, które zostały złożone z pomocą DFE w ciągu 7 lat obowiązywania minionej perspektywy unijnej 2007-2013.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/240-mln-zl-dofinansowania-z-pomoca-dfe-infosystems-sa,27456,artykul.html

To najlepszy dowód na ogromne zaufanie – jak podaje firma - jakim obdarzają ją klienci. Warto podkreślić, że Infosystems SA już od 12 lat skutecznie wspiera przedsiębiorstwa, głównie w branży poligraficznej i opakowaniowej, w pozyskiwaniu funduszy unijnych , przyczyniając się do ich rozwoju i  sukcesu  biznesowego.

DFE Infosystems SA zajmuje się doradztwem w zakresie pozyskiwania i rozliczania środków z programów pomocowych Unii Europejskiej oraz programów krajowych głównie dla firm z branży poligraficznej i opakowaniowej, ale również innych branż produkcyjnych. Profesjonalne przygotowanie koncepcji projektów inwestycyjnych oraz opracowanie wniosków o dofinansowanie – to tylko niektóre aspekty jego działalności.

DFE realizuje projekty na inwestycje nie tylko w poszczególne urządzenia czy systemy – mówi Mariusz Sosnowski, prezes Infosystems SA - ale także całe linie technologiczne oraz budowę bądź rozbudowę zakładów produkcyjnych. Realne wsparcie, jakie możemy pomóc uzyskać z programów pomocowych w latach 2014-2020, sięga nawet 70% ponoszonych przez firmę kosztów. Dlatego jesteśmy przekonani, że warto z nami współpracować, co potwierdzają zarówno nasi wieloletni klienci jak również nieustannie rosnące grono nowych klientów  nie tylko z branży poligraficznej, z którą zaczynaliśmy naszą działalność w tym zakresie, ale także z szeregu innych, które obecnie obsługujemy”.

Warto wspomnieć, że DFE Infosystems SA ma już na swoim koncie znaczącą ilość zrealizowanych z sukcesem projektów na łączną kwotę 216 mln zł przyznanych klientom dotacji w poprzedniej perspektywie oraz perspektywie przedakcesyjnej. Obecne, rekordowe jak podaje Infosystems SA, zainteresowanie usługami firmy w zakresie obsługi wniosków i projektów zapowiada równie imponujący wynik w przyszłości.

W niespełna kilka miesięcy zaufało nam bardzo wielu klientów z różnych branż – mówi Mariusz Sosnowski.  – Przygotowaliśmy dla nich projekty, których wartość sięga prawie 240 mln złotych, co dowodzi, że działamy skutecznie i profesjonalnie, a nasze obecne i wcześniejsze sukcesy budują jeszcze większe zaufanie kolejnych firm”.

DFE Infosystems SA składa się z doświadczonego zespołu specjalistów o praktycznej znajomości procedur unijnych, udokumentowanej wysoką  skutecznością w pozyskiwaniu dotacji dla klientów na projekty informatyczne, inwestycyjne, badawczo-rozwojowe i budowlane. Opracowują oni biznesplany inwestycji z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, montażów finansowych, prowadzą procedury pozyskiwania patentów, wzorów przemysłowych, pomagają w tworzeniu i wdrażaniu wzorów przemysłowych, a także np. architektury systemów informatycznych. DFE Infosystems SA oferuje klientom kompleksową i unikalną usługę „od pomysłu do dotacji”, wspierając ich we wszystkich ogniwach procesu poszukiwania i wdrażania innowacji, pozyskiwania dofinansowania oraz realizacji i rozliczania projektu. Warto również podkreślić, że większość firm, które zdecydowały się na współpracę z DFE Infosystems SA kontynuują ją w kolejnych latach, przy kolejnych wnioskach.

Źródło: Infosystems SA

www.infosystems.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Technologia inkjetowa Kodak Ultrastream w maszynach firmy Uteco
Kodak i Uteco Converting S.p.A. poinformowały o podpisaniu umowy, na bazie której stworzona przez pierwszą z wymienionych firm technologia druku cyfrowego UltraStream znajdzie powszechne zastosowanie w maszynach włoskiego producenta. Są one dedykowane cyfrowemu wytwarzaniu opakowań.
Avargraf podsumowuje targi Warsaw Pack 2019
Innowacyjne rozwiązania do pakowania oraz światowe premiery maszyn APR Solutions zaprezentowane przez firmę Avargraf podczas Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2019, spotkały się z niezwykle dużym zainteresowaniem odwiedzających. Avargraf został również wyróżniony nagrodą Warsaw Pack  za półautomatyczną maszynę dla rynku tektury falistej i...
Stora Enso: Karton Natura Life po raz kolejny w opakowaniach Pure-Pak
Wytwarzany przez Stora Enso karton Natura Life, charakteryzujący się naturalnym, brązowym odcieniem, znalazł po raz kolejny zastosowanie w produkcji opakowań Pure-Pak, stworzonych przez firmę Elopak. Tym razem został on wykorzystany w ich aseptycznej wersji, jaka pojawiła się niedawno na rynku.
Hunkeler Innovationdays 2019: Podsumowanie
Sukcesem zakończyła się tegoroczna edycja targów Hunkeler Innovationdays, jakie odbywały się w Lucernie w dniach 25-28 lutego. Jak podaje organizator – firma Hunkeler AG – wydarzenie odwiedziło ok. 6500 gości z całego świata, zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie cyfrowego druku zwojowego. Mieli oni okazję obejrzeć podczas prezentacji „na...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764