logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

240 mln zł dofinansowania z pomocą DFE Infosystems SA

  PR 12.02.2016, przeczytano 1763 razy

Wartość wniosków na projekty inwestycyjne i badawczo rozwojowe w nowej perspektywie unijnej 2014-2020, jakie przygotował dla swoich klientów Departament Funduszy Europejskich (DFE) firmy Infosystems SA, osiągnęła w niespełna sześć miesięcy kwotę prawie 240 mln złotych. To prawie połowa wartości wszystkich wniosków, które zostały złożone z pomocą DFE w ciągu 7 lat obowiązywania minionej perspektywy unijnej 2007-2013.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/240-mln-zl-dofinansowania-z-pomoca-dfe-infosystems-sa,27456,artykul.html

To najlepszy dowód na ogromne zaufanie – jak podaje firma - jakim obdarzają ją klienci. Warto podkreślić, że Infosystems SA już od 12 lat skutecznie wspiera przedsiębiorstwa, głównie w branży poligraficznej i opakowaniowej, w pozyskiwaniu funduszy unijnych , przyczyniając się do ich rozwoju i  sukcesu  biznesowego.

DFE Infosystems SA zajmuje się doradztwem w zakresie pozyskiwania i rozliczania środków z programów pomocowych Unii Europejskiej oraz programów krajowych głównie dla firm z branży poligraficznej i opakowaniowej, ale również innych branż produkcyjnych. Profesjonalne przygotowanie koncepcji projektów inwestycyjnych oraz opracowanie wniosków o dofinansowanie – to tylko niektóre aspekty jego działalności.

DFE realizuje projekty na inwestycje nie tylko w poszczególne urządzenia czy systemy – mówi Mariusz Sosnowski, prezes Infosystems SA - ale także całe linie technologiczne oraz budowę bądź rozbudowę zakładów produkcyjnych. Realne wsparcie, jakie możemy pomóc uzyskać z programów pomocowych w latach 2014-2020, sięga nawet 70% ponoszonych przez firmę kosztów. Dlatego jesteśmy przekonani, że warto z nami współpracować, co potwierdzają zarówno nasi wieloletni klienci jak również nieustannie rosnące grono nowych klientów  nie tylko z branży poligraficznej, z którą zaczynaliśmy naszą działalność w tym zakresie, ale także z szeregu innych, które obecnie obsługujemy”.

Warto wspomnieć, że DFE Infosystems SA ma już na swoim koncie znaczącą ilość zrealizowanych z sukcesem projektów na łączną kwotę 216 mln zł przyznanych klientom dotacji w poprzedniej perspektywie oraz perspektywie przedakcesyjnej. Obecne, rekordowe jak podaje Infosystems SA, zainteresowanie usługami firmy w zakresie obsługi wniosków i projektów zapowiada równie imponujący wynik w przyszłości.

W niespełna kilka miesięcy zaufało nam bardzo wielu klientów z różnych branż – mówi Mariusz Sosnowski.  – Przygotowaliśmy dla nich projekty, których wartość sięga prawie 240 mln złotych, co dowodzi, że działamy skutecznie i profesjonalnie, a nasze obecne i wcześniejsze sukcesy budują jeszcze większe zaufanie kolejnych firm”.

DFE Infosystems SA składa się z doświadczonego zespołu specjalistów o praktycznej znajomości procedur unijnych, udokumentowanej wysoką  skutecznością w pozyskiwaniu dotacji dla klientów na projekty informatyczne, inwestycyjne, badawczo-rozwojowe i budowlane. Opracowują oni biznesplany inwestycji z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, montażów finansowych, prowadzą procedury pozyskiwania patentów, wzorów przemysłowych, pomagają w tworzeniu i wdrażaniu wzorów przemysłowych, a także np. architektury systemów informatycznych. DFE Infosystems SA oferuje klientom kompleksową i unikalną usługę „od pomysłu do dotacji”, wspierając ich we wszystkich ogniwach procesu poszukiwania i wdrażania innowacji, pozyskiwania dofinansowania oraz realizacji i rozliczania projektu. Warto również podkreślić, że większość firm, które zdecydowały się na współpracę z DFE Infosystems SA kontynuują ją w kolejnych latach, przy kolejnych wnioskach.

Źródło: Infosystems SA

www.infosystems.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

XLI PK: Drukowanie wielkoformatowe techniką cyfrową
Drukowanie wielkoformatowe techniką cyfrową to temat kolejnych, XLII Poligraficznych Konfrontacji rozpoczynających się 23 maja. Omówione zostaną m.in. wady i zalety technik druku wielkoformatowego, media oraz farby stosowane w maszynach wielkoformatowych.
Agfa na targach Fespa 2019
Sukcesem zakończył się udział firmy Agfa w targach Fespa 2019, odbywających się w dniach 14-17 maja br. w Monachium. Zaprezentowała na nich dwa wielkoformatowe plotery – Jeti Tauro H3300 LED  i Anapurna H3200i LED. Jej stoisko, jak podaje firma, odwiedziły tysiące gości z całego świata, w tym wielu przedstawicieli polskich drukarń i firm produkcyjnych na co dzień...
„Print for Good” – Kodak i Colours Factory w dobrej sprawie
Do programu „Print for Good”, jaki ponad dwa lata temu zapoczątkowała firma Kodak ,w ubiegłym roku dołączył jej polski oddział wraz ze swoim klientem - drukarnią Colours Factory. Efektem tej współpracy była produkcja zeszytów szkolnych, które zostały następnie przekazane (za pośrednictwem fundacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie) potrzebującym dzieciom na Ukrainie i w...
Inwestycje firmy Orapac w maszyny sztancujące Iberica
Jedna z fińskich firm specjalizujących się w produkcji pudełek w celu zwiększenia swojej wydajności produkcyjnej niedawno zakończyła proces inwestycji o wartości ponad 4 mln. euro.
European Digital Press Association nagradza ploter Jeti Tauro H3300 LED
Podczas trwających właśnie targów Fespa 2019 wręczone zostały doroczne nagrody EDP Award, przyznawane przez European Digital Press Association (EDP) – europejskie stowarzyszenie magazynów branżowych, dedykowanych technologiom cyfrowym. Wśród systemów wielko- i superwielkoformatowych, w kategorii „Najlepszy ploter płaski/hybrydowy o wydajności powyżej 250 m2/h” zwyciężyła...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764