logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

25 lat „Wysokich Obcasów”

  PR 11.04.2024, przeczytano 462 razy
ilustracjastrzałka

Wysokie Obcasy świętują w kwietniu 25 urodziny. Redakcja serwisu przypomina 25 przełomowych tekstów magazynu, a w sobotę, 13 kwietnia br. ukaże się jubileuszowe wydanie z 25 najlepszymi okładkami. Z okazji urodzin przygotowano również specjalną ofertę subskrypcyjną serwisu Wysokieobcasy.pl oraz wszystkich serwisów Wyborcza.pl w atrakcyjnej cenie dla nowych użytkowniczek i użytkowników  


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/25-lat-_wysokich-obcasow_,403809,artykul.html

Tygodnik “Wysokie Obcasy” zadebiutował w 1999 r., a bohaterką pierwszej okładki została Hillary Clinton, ówczesna pierwsza dama Stanów Zjednoczonych. Od samego początku misją magazynu było stawianie podmiotowości kobiet w centrum uwagi - ich problemów, pragnień oraz potrzeby zmian w stereotypowym postrzeganiu ich roli.

Od ponad 25 lat “Wysokie Obcasy” wspierają kobiety w nauce, sztuce, polityce, życiu publicznym. Co roku organizują plebiscyty i konkursy wyróżniające kobiety odważne, zdeterminowane i dążące do swoich celów - mimo otaczających je przeciwności. Wydarzenia takie jak “50 Śmiałych”, “Superbohaterka Wysokich Obcasów”, “Nieustraszona w Pracy” oraz akcje społeczne m.in. „Silna jak dziewczynka”, czy “Dziewczyny się nie tłumaczą” – wszystkie mają na celu wzmacnianie przekonania polskich kobiet - i dziewczynek - że mogą więcej. 

W urodzinowym numerze redakcja przyjrzy się obecnym 25-latkom, ich kryzysom, marzeniom i planom na przyszłość. Z Glorią Steinem, dziennikarką i ikoną feminizmu o wyborach w USA, prawie aborcyjnym i działalności aktywistycznej, rozmawia Joanna Wróżyńska. O technologii i kobietach w nauce na przestrzeni lat opowiada dziennikarz Wojciech Orliński. Redakcja serwisu wysokieobcasy.pl przypomni również  25 najgłośniejszych i najbardziej przełomowych tekstów , które zdefiniowały pokolenia i zmieniły spojrzenie na świat.

“Wysokie Obcasy” to nie tylko tradycyjne wydania prasowe, ale także wyjątkowa przestrzeń online, w której liczna społeczność wymienia się opiniami na forum i toczy dyskusje inspirowane tekstami magazynu w mediach społecznościowych. Profile “Wysokich Obcasów” na Facebooku i Instagramie znajdują się w czołówce najpopularniejszych profili wśród wydawców, co pokazuje siłę i zasięg marki.

Z okazji 25. jubileuszu redakcja przygotowała dla nowych użytkowniczek i użytkowników specjalną ofertę urodzinową - całoroczny dostęp do serwisu Wysokieobcasy.pl oraz wszystkich serwisów Wyborcza.pl w cenie 189 zł.

Urodzinom Wysokich Obcasów towarzyszy promocja w prasie, radiu, kinach oraz w internecie 

Źródło: Agora S.A.

Dodatkowe informacje:

„Wysokie Obcasy” to magazyn „Gazety Wyborczej” tworzony z myślą o wymagających czytelniczkach i czytelnikach. Można w nim przeczytać o ważnych tematach społecznych, sprawach codziennych i tych niezwykłych, a także poznać historie kobiet. Tygodnik jest dostępny razem z sobotnim papierowym wydaniem „Gazety Wyborczej" i w aplikacji „Gazety Wyborczej”, a wszystkie teksty z magazynu ukazują się w serwisie  Wysokieobcasy.pl .

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Jednakowoż nie jest pewne, czy będą 26...

avatar użytkownika
,

Wymienić cały zespół i nadać mu nową nazwę?  

avatar użytkownika
,

Zwolnienia a Agorze, wydzielenie do oddzielnej spółki zespołu Wyborczej, cięcie liczby stron dodatków itp.

  

avatar użytkownika
,

Znaczy się za duże bizancjum?  

avatar użytkownika
,

I jeszcze ten tekst, że liczba prenumeratorów nie jest wyznacznikiem.

Obserwuję z zainteresowaniem, i zaczynam rozumieć decyzję Jarosława Kurskiego o odejściu.
  

avatar użytkownika
,

Może zatem nie bizancjum tylko arogancjum?  

avatar użytkownika
,

Albo indolencjum.  

avatar użytkownika
,

Jednym słowem niezły Sajgon.  

avatar użytkownika
,

Albo jest tam jakiś redaktor, któremu nikt nie podskoczy i on wie lepiej.
Choć nie wie.
  

avatar użytkownika
,

Pułkownik Kurtz?  

avatar użytkownika
,

Ktoś skromniejszy, mniej rzucający się w oczy.  

avatar użytkownika
,

Czyli jednak Willard.   

avatar użytkownika
,

Albo Yossarian.  

Najnowsze w tym dziale

Bar Paragraf – podcast w Onecie i w Onet Audio
W każdy piątek w Onet Audio, w Onecie oraz na popularnych platformach podcastowych można słuchać nowego podcastu Jana Stanisławskiego i Wojciecha Sroczyńskiego. „Bar paragraf” to podcast o najgłośniejszych sprawach kryminalnych lat dziewięćdziesiątych. Gościem pierwszego odcinka podcastu był Artur Górski.
Unlimited – wideocast w Polsat Box Go
W Polsat Box Go startuje nowy wideocast Unlimited, w którym gośćmi będą osoby z szeroko rozumianego showbiznesu. Niezwykłe postaci, które swój sukces nierzadko osiągnęły dlatego, że ich życie bywa unlimited, będą dzielić się swoimi historiami. Pierwszy odcinek z Iwoną Pavlović jest już dostępny w Polsat Box Go. Program prowadzi dziennikarz...
W I kwartale 2024 r. Grupa Polsat Plus rozbudowała zasięg 5G Plusa do 23 mln osób, a 5G Ultra o prędkości do 1 Gb/s – do 6 mln osób. Ze światłowodem dociera do 13 mln osób. Wiosenna ramówka Telewizji Polsat miała wysoką oglądalność, a Grupa Polsat-Interia w kwietniu ponownie została nr 1 wśród wydawców internetowych. Trwa rozruch...
Wyniki finansowe Grupy Agora w 1. kwartale 2024 r.
W pierwszym kwartale 2024 r. Grupa Agora osiągnęła rekordowe przychody. Niemal 386 mln zł wpływów oznacza wzrost w stosunku do poprzedniego roku o 30,5%, z czego ponad 100 mln zł pochodzi z kanałów cyfrowych i internetowych. Wyraźnie wyższe przychody wykazały segmenty Film i Książka oraz Radio. Zysk spółki...
W Polsce przynajmniej raz w miesiącu słucha podcastów blisko 9,8 mln osób, co oznacza rok do roku wzrost o 1,6 mln odbiorców. Kim są? Internetowe audycje na żądanie trafiają częściej do kobiet niż mężczyzn, mieszkańców miast i osób lepiej wykształconych. Wnioski z ostatniej części raportu „Słuchacz podcastów w Polsce 2023” przygotowanego przez analityków...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764