WIADOMOŚCI

25. Biennale Plakatu Polskiego w Katowicach

redakcja   | 08.08.2017, przeczytano 533 razy
ilustracjastrzałka
25. Biennale Plakatu Polskiego w Katowicach

Galeria BWA w Katowicach wraz z katowickim urzędem miasta zapraszają do udziału w kolejnej 25 edycji Biennale Plakatu Polskiego. Jury uhonoruje autorów najwybitniejszych plakatów nagrodami: Grand Prix, Złotym Medalem Marszałka Województwa Śląskiego, Srebrnym i Brązowym Medalem Prezydenta Miasta Katowice oraz Wyróżnieniami Honorowymi. Przyzna także nagrodę za szczególny wkład w rozwój sztuki plakatowej w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/25.-biennale-plakatu-polskiego-w-katowicach,33352,artykul.html

Konkurs przeznaczony jest dla artystów plastyków i absolwentów wyższych uczelni artystycznych. Termin nadsyłania prac upływa 15 września. Kwalifikacji plakatów do udziału w 25 Biennale Plakatu Polskiego dokona Komisja Kwalifikacyjna, natomiast nagrody i wyróżnienia przyzna Jury powołane przez organizatorów. Poza nagrodami regulaminowymi przewiduje się przyznanie nagród fundowanych.

Ogłoszenie werdyktu Jury i wręczenie nagród nastąpi w dniu otwarcia wystawy 25 Biennale Plakatu Polskiego.

Lista uczestników, których prace zakwalifikowały się do wystawy zostanie ogłoszona na stronie internetowej Galerii po obradach Komisji Kwalifikacyjnej, nie później niż do końca września 2017 r. Laureaci o przyznanych nagrodach zostaną powiadomieni listownie.

Źródło: Galeria Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
poniedziałek 11.12.2017, 140 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone