logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

26. Konkurs Standout. Meble Polska i Arena Design 2016

   25.03.2016, przeczytano 3298 razy
ilustracjastrzałka

11 marca br. zakończyły się w Poznaniu targi Meble Polska prezentujące trendy w branży meblowej i targi Arena Design - miejsca biznesowych spotkań producentów i projektantów, a także przestrzeni prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu. W tym roku swoje propozycje zaprezentowało ponad 250 wystawców.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/26.-konkurs-standout.-meble-polska-i-arena-design-2016,27950,artykul.html

Po targach odbywa się StandOUT. – konkurs na najciekawsze stoisko targowe. StandOUT. organizowany jest przez portal Exspace. W serwisie umieszczana jest galeria najciekawszych kreacji wystawienniczych i w wyznaczonym czasie odbywa się głosowanie na najciekawsze stoisko targów. W 26. Edycji konkursu StandOUT. głosujemy na 35 kreacji wystawienniczych targów Meble Polska 2016 Arena Design 2016. Głosowanie trwa w dniach 16 marca – 31 marca 2016 r: http://exspace.pl/contests/show/132



Nagrodzone zostaną trzy kreacje wystawiennicze z największą ilością punktów każdych targów osobno. Dodatkowo Jury pod przewodnictwem arch. Urszula Kałużnej - redaktor naczelnej Exspace – przyzna Wyróżnienia Honorowe.

Zapoczątkowany w 2012 roku StandOUT. zyskał szybko popularność jako źródło informacji dla wystawców i projektantów przestrzeni wystawienniczych. Zwiedzając z Exspace targi i oglądając dobrze zaprojektowane stoiska możecie nie tylko śledzić trendy w branży wystawienniczej, ale również uzyskać informacje na temat wystawców i ich produktów. Jak pokazują dotychczasowe edycje konkursu, grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W poprzednich 25 edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 63 000 głosów.

Exspace i StandOUT. identyfikują i nagradzają stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem prezentacji wyróżniających się kreacji wystawienniczych jest przyczynianie się do rozpoznawalności i wzmocnienia marek jak i produktów wystawców. Unikatowe stoiska - które najlepiej prezentują aktualne trendy i wyjątkowe wizualne rozwiązania – wyszukuje nasz wewnętrzny zespół ekspertów w dziedzinie wystawiennictwa.

Konkursem StandOUT. promujemy też najważniejsze imprezy wystawiennicze zarówno w Polsce jak i w Europie. Konkurs objęty jest patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: Exspace |BEYOND FAIR DESIGN

http://exspace.pl/contests/show/132

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Piąta edycja konkursu Design by Śliwka Nałęczowska
Z początkiem kwietnia br. ruszyła piąta, jubileuszowa odsłona konkursu Design By Śliwka Nałęczowska. W tym roku zadaniem młodych artystów jest zaprojektowanie grafiki na opakowanie tych kultowych pralin. Nadesłane prace powinny być ilustracją hasła marki: „Śliwka Nałęczowska – inspiruje wszystkie zmysły”. Łączna pula nagród wynosi ponad 30 000 zł. Produkty ze...
Festiwal Nowego Europejskiego Bauhausu (NEB) - inicjatywa Komisji Europejskiej, łącząca Europejski Zielony Ład z codziennym życiem i otaczającą nas przestrzenią - powraca do Brukseli po raz drugi. Z tej okazji Komisja Europejska opublikowała specjalny raport, podkreślający osiągnięcia inicjatywy oraz najważniejsze fakty i liczby.
SEC Newgate CEE nominowana w PR Week Global Awards za Lex TVN
Kampania w obronie niezależnych mediów, stworzona przez SEC Newgate CEE dla TVN Warner Bros. Discovery, otrzymała nominację do nagrody PR Week Global Awards w kategorii Issues and Crisis. To jedyny projekt z Polski, który znalazł się w tym prestiżowym gronie i walczy o zwycięstwo w konkursie wyróżniającym najlepsze agencje i kampanie na świecie.
Global Good Awards 2024. Canon nagradza młodych aktywistów
Canon EMEA, światowy lider technologii obrazowania już piąty rok z rzędu patronuje nagrodzie Canon Young Champion of the Year przyznawanej w ramach projektu Global Good Awards. Wspierając wydarzenie, firma popularyzuje osiągnięcia młodych liderów. Zgłoszenia do kategorii Canon Young Champion of the Year rozpoczęły się w lutym, a kończą 3 maja 2024 r.
Znamy skład Komitetu Organizacyjnego Effie Poland 2024
Komitet Effie Awards Poland 2024 to 15 przedstawicieli agencji członkowskich SAR i marketerów. Zaproszenie do Komitetu specjalistów zarówno ze strony agencyjnej, jak i klienta, daje całościowe spojrzenie na branżę komunikacji marketingowej w zakresie trendów i zmian, ale przede wszystkim oczekiwań i potrzeb konsumenta.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764