logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

3 nowe programy i więcej informacji sportowych w Radiu Tok FM na mundial

  PR 18.11.2022, przeczytano 207 razy

W najbliższy weekend rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze, a już od jutra – piątku, 18 listopada br. zmieni się ramówka Radia TOK FM. Na czas mundialu stacja przygotowała dla swoich słuchaczy nowe codzienne programy poświęcone rozgrywkom oraz dodatkowe wydania informacji sportowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/3-nowe-programy-i-wiecej-informacji-sportowych-w-radiu-tok-fm-na-mundial,398022,artykul.html

Już w piątek, 18 listopada br. wszyscy słuchacze i słuchaczki Radia TOK FM zainteresowani mundialem będą mogli posłuchać pierwszej z propozycji antenowych stacji stworzonych specjalnie z tej okazji. Śledzenie rozgrywek na bieżąco ułatwią aż 3 nowe codzienne programy, a także dodatkowe wydania informacji sportowych.

Mundialowy dzień na antenie TOK FM rozpocznie się po 6:50 felietonem „Mundial od rana” czyli krótkim podsumowaniem poprzedniego dnia mistrzostw i zapowiedzią najbliższych rozgrywek.  Audycja pojawi się na antenie stacji po raz pierwszy już w najbliższą sobotę, 19 listopada br.

Oprócz tego fani piłki nożnej będą mogli słuchać programu „Jeszcze więcej mundialu”, który będzie nadawany codziennie o godz. 12:40. Audycja będzie zawierała wszystkie najważniejsze informacje z mundialu: zapowiedzi, relacje, analizy i podsumowania.  

Pierwsza emisja audycji zaplanowana jest już na jutro – piątek, 18 listopada br.  

Każdy dzień rozgrywek redakcja Radia TOK FM omawiać będzie w programie „Mundial 360”. Będzie on nadawany od poniedziałku do piątku po serwisie sportowym po godz. 19:00, w ramach audycji „TOK 360”. Pierwszej odsłony programu będzie można posłuchać już jutro – w piątek, 18 listopada br.

Wszystkie nowe programy na temat mundialu będą naprzemiennie prowadzili dziennikarze Radia TOK FM: Szymon Kępka, Przemysław Pozowski, Michał Waszkiewicz i Przemysław Iwańczyk.

Oprócz nowych audycji zespół TOK FM przygotuje dla swoich słuchaczy i słuchaczek także więcej wydań serwisów sportowych. Dodatkowe informacje sportowe pojawią się na antenie od poniedziałku do piątku o godz. 9:20, 11:20, 21:00, 22:00 i 23:00, a także w soboty o godz. 7:20, 8:20, 10:20, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00 i 23:00 oraz w niedziele o godz. 7:20, 8:20, 11:20, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00 i 23:00. Więcej sportowych wiadomości w Radiu TOK FM będzie można usłyszeć już od piątku, 18 listopada br.

Dodatkowo, zespół TOK FM wraz z dziennikarzami Sport.pl przygotował podcast „Zakatarzeni”, który odsłania przed słuchaczami niesportowe aspekty mistrzostw świata rozgrywanych w Katarze. Podcastu można posłuchać w serwisie Sport.pl i na platformie TOK FM – na tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Podcast można także znaleźć na kanale TOK FM Select na platformach Spotify, Google Podcasts oraz iTunes. Kolejne wspólne projekty TOK FM i Sport.pl wokół mundialu w Katarze są w przygotowaniu.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canal+ pokaże Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA w piłce nożnej
CANAL+ pozyskał prawa do Klubowych Mistrzostw Świata – FIFA Club World Cup Maroko 2022. Turniej z udziałem siedmiu drużyn, w tym Realu Madryt i Flamengo, odbędzie się w dniach 1-11 lutego. Wszystkie spotkania będą transmitowane w kanałach sportowych CANAL+ oraz CANAL+ online.
Alfa TVP i Belsat TV dostępne na szóstym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej
Wprowadzenie do dystrybucji naziemnej programów TVP Alfa i Belsat TV zapewni widzom z całej Polski możliwość ich swobodnego odbioru, w szczególności tym, dla których naziemna telewizja cyfrowa jest głównym źródłem odbioru sygnału telewizyjnego. Oba kanały od 24 stycznia są nadawane w nowym standardzie DVB-T2/HEVC, w wysokiej rozdzielczości...
W ramach akcji przygotowaliśmy dwie aukcje.
Pierwsze wydanie czasopisma Murator ukazało się w styczniu 1983 roku i liczyło 64 strony. Do tej pory wydanych zostało 466 numerów miesięcznika.
To już 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka organizowana jest pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą!”. TVN Warner Bros. Discovery po raz siódmy jest głównym partnerem telewizyjnym tej wyjątkowej akcji. Relacje z wydarzenia będzie można oglądać od rana 29 stycznia na antenie TVN, TTV, TVN24 oraz w Playerze.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764