logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

3 plotery Zenith na targach Remadays

  PR 31.01.2013, przeczytano 2119 razy
ilustracjastrzałka

Aż trzy plotery Zenith będą mogli zobaczyć odwiedzający warszawskie targi RemaDays 2013. Oprócz bestsellerowego Zenith KM 3200 targową premierę będą miały modele A1802S oraz tegoroczny 1601!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/3-plotery-zenith-na-targach-remadays,17845,artykul.html

W dniach od 6 do 8 lutego 2013, plotery Zenith zostaną pokazane w holu głównym warszawskiego Centrum Expo XXI na stoisku wyłącznego dystrybutora tej marki – firmy Atrium Centrum Ploterowe.

Zenith 1601 – premierowy i rewolucyjnie tani

„Najgorętszym” ploterem Zenith będzie oparty na głowicach DX7 model 1601. Ten eko-solwentowy ploter o szerokości 1.60 m oferowany jest w cenie 4390 €. Jego maksymalna prędkość sięga prawie 16 m2/h a sam ploter ma możliwość druku w jakości fotograficznej w rozdzielczości 1440 dpi. Ploter wyposażony jest w zaawansowane oprogramowanie RIP, system suszący z grzałkami i wentylatorami, rolowy system nawijający, podstawę oraz zestaw startowy.

Zenith A1802S – precyzyjny „eko-solwent”

A1802S to ploter o szerokości 1800 mm. Jego przeznaczenie to rozbudowa istniejących mocy produkcyjnych w agencjach reklamowych i drukarniach wielkoformatowych jak i zastępienie wysłużonych jednostek o nowocześniejsze rozwiązanie. Plotery „eko” Zenith dedykowane są do druku pełno-kolorowych  grafik reklamowych, elementów wyposażenia wnętrz, grafikach wystawienniczych, oznakowaniu informacyjnym, aplikacjach samochodowych i wielu innych.

Zenith DX5 A1802S dzięki najnowszym głowicom piezo Epson DX5 zapewnia fotograficzną rozdzielczość do 2160 dpi. W zależności od trybu prędkości robocze sięgają 39.8 m2/h w rozdzielczości 360 x 1080 dpi (3 pasy), 32.6 m2/h w trybie 360 x 1440 dpi (4 pasy) oraz 24.2 m2/h w 360 x 2160 dpi w 6 pasach.

Zenith KM 3200 - bestseller 3.20 m

Ploter ZENITH KM 3200 to jeden z najciekawszych ploterów twardo-solwentowych o szerokości 3.20 metra. Łączy w sobie kilka cech takich jak niska cena zakupu, niskie koszty eksploatacji, wysoka jakość i prędkość druku, stabilność pracy. Ploter ten zdecydowanie wyróżnia się na tle innych maszyn tzw. „ekonomicznych”. Powodem tego jest jakość japońskich i amerykańskich podzespołów.

Dzięki zastosowaniu w ploterze najnowszej generacji, 8 głowic piezoelektrycznych Konica Minolta 512 o 42 piko litrowej kropli ploter osiąga wysoką jakość druku. Dostępne są rozdzielczości druku od produkcyjnego trybu 180 x 720 dpi do wysoko jakościowego 360 x 720 dpi. Dla porównania większość wschodnich ploterów wyposażonych jest w głowice o 2-krotnie niższej, fizycznej rozdzielczości. Dla porównania, druk w 4 pasach na takim ploterze jest jednoznaczny z drukiem w 2 pasach na ploterze KM 3200. Dodatkowo inżynierowie zminimalizowali efekty siania i nierównych krawędzi, często występujących w innych, dalekowschodnich maszynach. Warto wspomnieć także, że ploter ten posiada zaawansowane systemy ochrony głowic.

Źródło: Atrium

plotery.atrium.com.pl

Dodatkowe informacje:

Wyłącznym dystrybutorem ploterów Zenith w Polsce jest Atrium Centrum Ploterowe.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

Dzień dobry,
czy ktoś może potwierdzić wsponianą w artykulę cenę 4.390 Euro za Zenitha 1601? Na moje emailowe pytanie w tej sprawie Atrium nie odpowiedziało...
M.

avatar użytkownika
,

W jaki sposób ktoś inny niż Atrium, która to firma jest źródłem tego materiału prasowego, mógłby potwierdzić taką informację?   

brak ikonki
,

Dzień dobry,
skoro Atrium nie dało mi odpowiedzi, to próbowałem na forum. Jeśli chodzi o sposób, to wystarczyłby mi pisemny, od kogoś kto był na targach i zna cenę.
Pozdrawiam, Marcin
  

Najnowsze w tym dziale

Sony zdobywcą czterech nagród w konkursie TIPA 2024
Firma Sony ma przyjemność poinformować, że stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association) ponownie doceniło jej innowacje i osiągnięcia czterema nagrodami TIPA, między innymi w kategoriach „NAJLEPSZY HYBRYDOWY APARAT PROFESJONALNY” (Sony α9 III) i „NAJLEPSZY SPECJALISTYCZNY APARAT APS-C” (α6700).
Sony FE 16–25 mm F2.8 G: zmiennoogniskowy obiektyw szerokokątny G
Firma Sony poinformowała, że w ofercie jej pełnoklatkowych obiektywów α (Alpha) z mocowaniem typu E pojawi się nowy model FE 16–25 mm F2.8 G. Ten zmiennoogniskowy obiektyw szerokokątny pozwala utrzymać pełne otwarcie przysłony F2.8 w całym zakresie ogniskowych, od 16 mm do 25 mm. Łączy wysoką jakość obrazu z kompaktową,...
VeloBank rozstrzygnął przetarg na obsługę mediową w kanałach offline oraz digital. Zwycięską ofertę złożyła agencja Initiative. Firma zajmie się kompleksowymi działaniami reklamowymi VeloBanku. Pierwsza wspólna kampania zostanie zrealizowana już w maju br.
Zagrożone gatunki w 3D: kampania LG na Times Square
Zapowiadając nadejście Dnia Ziemi 2024, firma LG Electronics, zaprezentowała dziś trójwymiarowy anamorficzny obraz na billboardzie na Times Square w Nowym Jorku, zwracając uwagę na wrażliwe i zagrożone gatunki zwierząt. Seria LG Endangered Species Series, która będzie trwała przez cały 2024 r., obejmuje współpracę z Discovery Education i National Wildlife...
Bramkarz Manuel Neuer ambasadorem kampanii Hisense
Międzynarodowy producent sprzętu gospodarstwa domowego, firma Hisense, rozpoczęła dziś kampanię „BEYOND GLORY” UEFA EURO 2024, zawierając kontrakt z niemieckim bramkarzem, zdobywcą Pucharu Świata i kapitanem FC Bayern Monachium Manuelem Neuerem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764