logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

360 Content Team nowym wydawcą magazynu Izby Architektów RP „Zawód: Architekt”

  PR 11.01.2019, przeczytano 122 razy

Agencja 360 Content Team wygrała konkurs Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej (IARP) na produkcję i dystrybucję dwumiesięcznika „Zawód: Architekt” oraz obsługę serwisu Zawod-architekt.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/360-content-team-nowym-wydawca-magazynu-izby-architektow-rp-_zawod%3A-architekt_,380759,artykul.html

Pierwszy numer, przygotowany wspólnie przez IARP oraz 360 Content Team, ukaże się już w lutym.

„Zawód: Architekt” to pismo o nakładzie 15 000 egzemplarzy, docierające do wszystkich czynnych członków IARP, oraz wielu firm, instytucji i urzędów. Jego celem jest dostarczanie profesjonalnych informacji związanych z wszelkimi aspektami wykonywania zawodu architekta, a także budowa marki IARP.

Do zadań nowo wybranej agencji należy kompleksowa obsługa procesu wydawniczego dwumiesięcznika (od planowania numeru po jego druk i dystrybucję) oraz bieżące prowadzenie serwisu. W kwestiach merytorycznych zespół 360 Content Team wspiera redakcja miesięcznika „Architektura-murator”, z redaktor naczelną arch. Ewą P. Porębską. Planowana jest współpraca obu czasopism w wielu dziedzinach. Agencja będzie również dbać o promocję tytułu na imprezach branżowych. Za sprzedaż reklam odpowiada Biuro Reklamy Time SA – Dział Budowa, kierowany przez Rafała Araka.

Zdaniem Prezes Krajowej Rady Izby Architektów RP arch. Małgorzaty Pilinkiewicz: - Połączenie potencjału Izby Architektów RP oraz profesjonalizmu 360 Content Team pozwoli w skuteczny i optymalny sposób realizować cel Izby Architektów RP, jakim jest promocja kultury architektonicznej, ochrona przestrzeni i architektury jako dobra publicznego. Celem magazynu jest m.in. upowszechnianie rzetelnej wiedzy o architekturze i o praktycznych aspektach zawodu architekta, co ma istotne znaczenie dla upowszechniania wysokich standardów wykonywania tego zawodu.

Źródło: Time SA

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W poszukiwaniu nowych źródeł przychodu firmy telekomunikacyjne wchodzą w obszary biznesowe zarezerwowane dotychczas dla firm internetowych. Największy w Kanadzie operator telefonii komórkowej oraz dostawca Internetu i telewizji  planuje monitorować każdą aktywność swoich klientów, związaną ze świadczonymi usługami, a w ten sposób zarabiać na...
Ranking cytowań w grudniu 2018
Z opracowania wynika, że liderem cytowań wśród dzienników ogólnopolskich została Gazeta Wyborcza (234), za nią: Rzeczpospolita (131) oraz Super Express (127). Wśród dzienników regionalnych na pierwszym miejscu znalazł się Polska The Times (11), na drugim – Dziennik Zachodni (10), a na trzecim – Gazeta Krakowska (9). Wśród...
Zmiana H2 w History2
W środę, 6 lutego 2019 roku A+E Networks odświeży wizerunek kanału H2 w Polsce wprowadzając nową nazwę – HISTORY2 oraz nową identyfikację wizualną.
Materiał TVP z dnia śmierci Adamowicza jednostronny. RPO pisze do Kurskiego
- Następstwa braku pluralizmu w mediach publicznych są bardzo groźne z punktu widzenia swobody wypowiedzi, ponieważ bezpośrednio przekładają się na naruszenie praw odbiorców do uzyskiwania rzetelnej informacji na tematy istotne społecznie – napisał Adam Bodnar do prezesa TVP Jacka Kurskiego.
Reakcje na materiał „Wiadomości”. TVP grozi procesami
Po fali krytyki jaką wywołał kontrowersyjny materiał Wiadomości TVP wyemitowany po śmierci Pawła Adamowicza, Telewizja Polska wydała oświadczenie grożąc sądem każdemu, kto zasugeruje "jakąkolwiek" odpowiedzialność tej instytucji za zamach na prezydenta Gdańska.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone