logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

360 Content Team nowym wydawcą magazynu Izby Architektów RP „Zawód: Architekt”

  PR 11.01.2019, przeczytano 151 razy

Agencja 360 Content Team wygrała konkurs Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej (IARP) na produkcję i dystrybucję dwumiesięcznika „Zawód: Architekt” oraz obsługę serwisu Zawod-architekt.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/360-content-team-nowym-wydawca-magazynu-izby-architektow-rp-_zawod%3A-architekt_,380759,artykul.html

Pierwszy numer, przygotowany wspólnie przez IARP oraz 360 Content Team, ukaże się już w lutym.

„Zawód: Architekt” to pismo o nakładzie 15 000 egzemplarzy, docierające do wszystkich czynnych członków IARP, oraz wielu firm, instytucji i urzędów. Jego celem jest dostarczanie profesjonalnych informacji związanych z wszelkimi aspektami wykonywania zawodu architekta, a także budowa marki IARP.

Do zadań nowo wybranej agencji należy kompleksowa obsługa procesu wydawniczego dwumiesięcznika (od planowania numeru po jego druk i dystrybucję) oraz bieżące prowadzenie serwisu. W kwestiach merytorycznych zespół 360 Content Team wspiera redakcja miesięcznika „Architektura-murator”, z redaktor naczelną arch. Ewą P. Porębską. Planowana jest współpraca obu czasopism w wielu dziedzinach. Agencja będzie również dbać o promocję tytułu na imprezach branżowych. Za sprzedaż reklam odpowiada Biuro Reklamy Time SA – Dział Budowa, kierowany przez Rafała Araka.

Zdaniem Prezes Krajowej Rady Izby Architektów RP arch. Małgorzaty Pilinkiewicz: - Połączenie potencjału Izby Architektów RP oraz profesjonalizmu 360 Content Team pozwoli w skuteczny i optymalny sposób realizować cel Izby Architektów RP, jakim jest promocja kultury architektonicznej, ochrona przestrzeni i architektury jako dobra publicznego. Celem magazynu jest m.in. upowszechnianie rzetelnej wiedzy o architekturze i o praktycznych aspektach zawodu architekta, co ma istotne znaczenie dla upowszechniania wysokich standardów wykonywania tego zawodu.

Źródło: Time SA

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TVP Wilno – nowy kanał Telewizji Polskiej dla Polaków na Litwie
21 marca Telewizja Polska i Ministerstwo Spraw Zagranicznych podpisały porozumienie w sprawie utworzenia, współfinansowania i dystrybucji kanału TVP Wilno, kierowanego do Polaków i tworzonego przez Polaków mieszkających na Litwie. Prace nad nową anteną trwają od roku.
Grupa Cyfrowy Polsat podsumowuje 2018 rok
2018 rok zakończył się dla Grupy Cyfrowy Polsat bardzo dobrymi wynikami finansowymi oraz operacyjnymi. Grupa osiągnęła założone cele i umocniła swoją pozycję na rynkach płatnej telewizji, telekomunikacyjnym oraz nadawania i produkcji telewizyjnej – świadczy blisko 14,3 mln usług kontraktowych, a dzięki konsekwentnej realizacji strategii multiplay odnotowała kolejne...
Sport.pl z nowym programem o Formule 1
„F1 Sport” to nowy format wideo serwisu Sport.pl, w którym Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak podsumują zmagania kierowców w Grand Prix Formuły 1. Nowe odcinki fani wyścigów będą mogli oglądać co dwa tygodnie – we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix od godz. 12:00 na Sport.pl.
EKES: Konieczne przeciwdziałanie rosyjskiej dezinformacji
Mając na uwadze wybory, konieczne jest podjęcie natychmiastowych działań w celu ochrony UE, jej instytucji i obywateli przed dezinformacją – podkreślił Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny (EKES), unijny organ doradczy.
„Gazeta Wyborcza” w międzynarodowym projekcie „Europe Talks
W poniedziałek 18 marca br. „Gazeta Wyborcza” uruchomiła platformę „Europe Talks” łączącą ludzi o różnych poglądach politycznych z całej Europy. To wspólny projekt polskiego dziennika oraz 15 innych europejskich redakcji medialnych, który ma umożliwić debatę wielu środowisk przed zbliżającymi się wyborami do Parlamentu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764