logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

365 agencja z Medalem Europejskim

  PR 06.06.2016, przeczytano 601 razy

8 czerwca 2016 roku w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie odbędzie się uroczysta gala wręczenia Medali Europejskich, przyznawanych przez Business Centre Club.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/365-agencja-z-medalem-europejskim,28816,artykul.html

To 27. edycja Medalu Europejskiego, wyróżnienia wspierającego rodzimą przedsiębiorczość. Wśród tegorocznych nominowanych znalazła się 365 agencja Sp. z o.o. Sp. k., firma typu full-service, zajmująca się działalnością marketingowo-reklamową. 365 agencja składa się z 3 dynamicznie rozwijających się działów – PR, digital, event. W portfolio agencji można znaleźć m.in. kampanie takie, jak Mike Tyson w Polsce dla Black Energy czy Adam Małysz dla Teekanne Polska.


Zespół firmy 365 agencja to eksperci z wieloletnim, często międzynarodowym doświadczeniem w zarządzaniu działami marketingu i PR. Od lat pomagamy naszym klientom kreować ich wizerunek oraz budować przewagę konkurencyjną, za sprawą kampanii o zasięgach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Tej klasy nagroda to dla nas ogromne wyróżnienie, poświadczające dobre praktyki i motywujące do dalszej wzmożonej pracy – komentuje Tomasz Orzechowski, Prezes Zarządu 365 agencja. Jednocześnie chciałem podziękować Loży Małopolskiej BCC, gdzie działamy, a która tak doskonale integruje lokalnych przedsiębiorców – dodaje.

Podczas uroczystego finału przyznawane są również honorowe wyróżnienia, które otrzymują osoby spoza środowiska przedsiębiorców, promujące idee przyświecające inicjatorom Medalu. Dotychczas Honorowe Medale Europejskie odebrali m.in. prof. Jerzy Buzek, prof. Norman Davies, Adam Michnik, ks. abp Henryk Muszyński, Jerzy Pilch, prof. Henryk Samsonowicz, Róża Thun, Krzysztof Zanussi.

Tegoroczna edycja rozdania nagród odbędzie się pod patronatem jednej z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej - Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego.

Źródło: 365 agencja

www.365agencja.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Podczas konferencji w dniu 28 kwietnia 2021 r. w godz. 10–15 na platformie Click Meeting (wszyscy zarejestrowani na konferencję otrzymają zaproszenia z linkiem do wejścia na wydarzenie) będą Państwo mogli wysłuchać prezentacji ekspertów z branży oraz wziąć udział w pokazach pracy maszyn.
Tomasz Lewandowski nowym kierownikiem marketingu Centrum Medycznego CMP
Od stycznia br. Tomasz Lewandowski pełni funkcję kierownika marketingu w Centrum Medycznym CMP. Wcześniej związany był z Tramwajami Warszawskimi.
W czasie pandemii COVID-19 polskie firmy wolały ograniczać koszty pozapłacowe i inwestycje niż obniżać wynagrodzenia – wynika z „Badania Polskiej Przedsiębiorczości” zleconego przez inFakt agencji ARC Rynek i Opinia. Wśród małych firm co piąta zdecydowała się podnieść płace.
Związek Cyfrowa Polska wspiera i edukuje polskich przedsiębiorców w dostosowywaniu  do zmian cyfrowych. W tym celu  wspólnie z Obserwatorium.biz oraz partnerami: Asseco, Certum oraz Samsung, przygotował specjalny e-poradnik, który ma pomóc polskim firmom  rozpoczęcie cyfryzacji  poprzez wdrożenie idei paperless. Projekt powstał w ramach...
Firma PU HETMAN po raz pierwszy w historii zdecydowała się rozpocząć działania komunikacyjne w zakresie PR. Na swojego przedstawiciela wybrała agencję keyPR.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764