logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

38 Content Communication dla Unicef Polska z kampanią skierowaną do biznesu

  PR 15.02.2022, przeczytano 180 razy

38 Content Communication nawiązało współpracę z UNICEF Polska i wesprze organizację w przygotowaniu i przeprowadzeniu akcji, której celem jest wspólne wypracowanie założeń współpracy pomiędzy światem biznesu i organizacjami humanitarnymi. Działania obejmą m.in. warsztaty dla firm, produkcję serii podcastów oraz przygotowanie toolkitu dla biznesu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/38-content-communication-dla-unicef-polska-z-kampania-skierowana-do-biznesu,394787,artykul.html

Kampania UNICEF Polska skierowana do biznesu jest odpowiedzią organizacji na stereotypowe spojrzenie na współpracę z przedsiębiorcami. UNICEF Polska chce odwrócić funkcjonującą dotychczas narrację, według której organizacja humanitarna jest jedynie odbiorcą wsparcia ze strony biznesu. UNICEF od przeszło 70 lat finansuje i zapewnia pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom, m.in. dzięki środkom przekazanym przez firmy i korporacje na całym świecie. Swoim bogatym doświadczeniem chce podzielić się ze środowiskiem biznesu w Polsce.

- Chcemy pokazać biznesowi, że mamy wiele do zaoferowania. I wiele nas łączy. Mamy podobne potrzeby i wartości, które przyświecają na co dzień naszej działalności. Dlatego postanowiliśmy zaprosić biznes do dyskusji o tym, co organizacje, takie jak nasza mogą mu zaoferować.  Jest to jeden z elementów wielowątkowej kampanii PR, za której koncepcję i realizację odpowiada 38 Content Communication – mówi Paweł Barski, dyrektor marketingu i komunikacji UNICEF Polska.

Do udziału w projekcie zaproszone zostały zarówno duże przedsiębiorstwa, które posiadają strategie i doświadczenia w dziedzinie działań na rzecz społeczeństwa, jak i mniejsze firmy, które dopiero planują zaangażować się w obszar CSR, w tym zwłaszcza we współpracę z sektorem NGO.

- Coraz więcej firm interesuje się działalnością społeczną i ekologiczną. Większość z naszych partnerów biznesowych prosi nas o wsparcie w zaplanowaniu i przeprowadzeniu takich działań. Tym bardziej cieszymy się, że dzięki współpracy z UNICEF Polska możemy brać czynny udział w budowaniu kooperacji pomiędzy dwoma światami – biznesu i organizacji humanitarnych, efektem której będą nowe standardy przydatne dla wszystkich firm – mówi Katarzyna Życińska, prezes 38 Content Communication.

Źródło: 38 Content Communication

www.38contentcommunication.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rusza kampania reklamowa marki Tarczyński na Litwie
5 grudnia marka Tarczyński rozpoczyna intensywną kampanię reklamową na Litwie. Celem jest promocja kabanosów z linii Tarczyński Exclusive. Działania o ogólnokrajowym zasięgu obejmą główne stacje telewizyjne, reklamę online, media społecznościowe oraz dodatkowe ekspozycje w sklepach. Wybór rynku litewskiego nie jest przypadkowy. Firma Tarczyński obecna jest tam już od kilku...
„Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd” – świąteczna kampania OSM Piątnica
OSM Piątnica startuje z wizerunkową kampanią świąteczną. W dniach od 1 do 20 grudnia w największych stacjach telewizyjnych emitowana będzie bożonarodzeniowa reklama Piątnicy. W spocie powraca sympatyczna babcia Eugenia z życzeniami - „Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd!”.
Dzięki wykorzystaniu zróżnicowanych kanałów komunikacyjnych Żabka ze swoim przekazem o upraszczaniu codzienności i korzyściach z tego płynących trafia do milionów konsumentów. Tylko w pierwszym miesiącu od uruchomienia silna kampania 360 „Uwolnij swój czas” pozwoliła dotrzeć do różnych grup konsumenckich –...
Polscy artyści tworzą serię limitowanych kart podarunkowych dla Amazon.pl
Z okazji zbliżających się świąt polscy artyści, Andrzej Mleczko, Ptaszek Staszek i Nieładnie Rysuje, przygotowali grafiki do serii limitowanych kart podarunkowych dostępnych na Amazon.pl.
Serdecznie zapraszamy na konferencję organizowaną przez Radę Reklamy, poświęconą najważniejszym, aktualnym tematom, które kształtują rynek etycznej reklamy w Polsce. To pierwsza konferencja w Polsce, która podejmuje m.in. temat greenwashingu w reklamie i nieuczciwej reklamy środowiskowej. IAB Polska jest partnerem instytucjonalnym wydarzenia.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764