logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

3DFX - nowy magazyn dla grafików 3D

  PR 25.10.2007, przeczytano 8096 razy
ilustracjastrzałka

W grudniu we wszystkich salonach prasowych w Polse pojawi się nowy magazyn 3DFX. Magazyn skierowany będzie do miłośników i amatorów grafiki trójwymiarowej, którzy pragną osiągnąć status profesjonalisty i rozwijać swoje umiejętności.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/3dfx---nowy-magazyn-dla-grafikow-3d,6298,artykul.html

W 3DFX będziecie mogli znaleźć dużo materiałów o najpopularniejszych programach między innymi: 3DStudio Max, Maya, Lightwave, Softimage XSI, After Effects oraz poruszymy tematy produkcji telewizyjnych, kinowych i reklamowych z wykorzystaniem różnych technik 3D. W piśmie znajdziecie wszystko o postprodukcji, montażu i efektach specjalnych. Najwięcej miejsca zostanie poświęcone artykułom warsztatowym – tutorialom.

Premierową okładka została utoworzona we współpracy z Alien Fx Studio. Firma ta zatrudnia wykonawców reklamy telewizyjnej piwa Harnaś, która jest majstersztykiem produkcji 3D.

W pierwszym numerze magazynu 3DFX poznacie narzędzie Cloth, służące do symulowania tkanin w programie 3D Max Studio. Za pomocą tego narzędzia i zamieszczonego tutorialu będziecie mogli ubrać Marynę, partnerkę Harnasia, tak jak zrobili to graficy z Alien Fx.

Na jednej z płyt CD dołączonych do pierwszego numeru znajdziecie kurs multimedialny dotyczący 3DMax Studio – najpopularniejszego softwaeru do tworzenia grafiki 3D. Na pewno pomoże on Wam w szybszym opanowaniu tej aplikacji. Na krążkach znajdziecie też pełną wersja programu Bryce 5.5, potrzebną do wykonania ćwiczenia napisanego przez Daniela Miarę pt .: "Tworzenie krajobrazu". Na krążkach zamieszczone zostaną również pluginy renderujące Vray 1.5 w różnych wersjach, także do najnowszej wersji 3DS Max`a działającej na 64-bitowym systemie. W magazynie znajdziecie obszerny materiał dotyczący pracy na tej wtyczce. Druga płyta CD obfitować będzie w modele, tekstury, filmy instruktażowe i inne dodatki potrzebne do wykonania ćwiczeń.

Na łamach magazynu czytelnicy znajdą test konsumencki najlepszych monitorów dla grafika technik trójwymiarowych. Opublikujemy również wywiad z Billem Millerem, współtwórcą efektów specjalnych hitów kinowych takich jak: Shrek, Madagaskar i King Kong. Dzięki współpracy z Supremum Group czytelnicy nauczą się budować kamienicę w wirtualnym świecie Second Life.

3DFX zaproponuje czytelnikom Bitwę, w której do wygrania będzie wiele nagród, w tym staż w jednym z warszawskich studio graficznych. W którym? To niespodzianka.

Na stronie internetowej magazynu www.3dfxmag.pl możece znaleźć więcej informacji o nowym periodyku. Znajdują się też tam informacje o atrkakcjach jakie czekają na prenumeratorów.

Magazyn 3DFX jest projektem redakcji magazynu dla grafików komputerowych .psd, który jest wydawany już 4 lata.

Źródło: .psd


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: psd

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

 SEMbook 2024 – najnowsze trendy w SEO i PPC
Jak osiągać cele marketingowe, gdy warunki dyktuje AI, automatyzacja i personalizacja stają się standardem, a algorytmy wyszukiwarek aktualizują się w zawrotnym tempie? Nowy trendbook Grupy Roboczej SEM IAB Polska prezentuje najbardziej aktualną wiedzę teoretyczną i najciekawsze przykłady jej realizacji w kampaniach PPC i SEO.
Salestube: e-book dla branży e-commerce
Należąca do Group One spółka Salestube zaprezentowała autorski e-book “Odkryj potencjał E-commerce”. Publikacja została stworzona z myślą zarówno o doświadczonych przedstawicielach branży, jak i tych, którzy swoją przygodę z e-commerce dopiero rozpoczynają. Wydanie to kompendium wiedzy w zakresie wdrożeń i rozwoju platform e-commerce, analityki...
Werbe!Punkt zadebiutował na rynku niemieckim
Pierwszy numer Werbe!Punkt trafil już na biurka 5000 aktywnych agencji reklamowych i dystrybutorów w Niemczech. Jesteśmy przekonani, że to wydawnictwo stanie się cennym źródłem wiedzy i inspiracji dla wszystkich zaangażowanych w świat reklamy.
Short social video i budowanie obecności marki w mediach społecznościowych
150 miliardów dolarów rocznie – tyle w 2028 roku mają wynosić rosnące systematycznie nakłady na reklamy w formie short videos[1]. Wprowadzone przez TikTok krótkie filmy kręcone w orientacji pionowej szybko awansowały z referencyjnej formy komunikacji Generacji Z na jedną z najbardziej atrakcyjnych także...
Krok po kroku przez przetargi z influencerami: przewodnik
Zapraszamy do lektury najnowszej publikacji Grupy Roboczej Influencer Marketing IAB Polska. To kolejna część dobrych praktyk z zakresu influencer marketingu, którą przygotowali najlepsi eksperci z branży. Tym razem dzielą się oni wiedzą na temat tego, jak krok po kroku prowadzic przetargi z influencerami. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764