logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

3DFX – drugi numer magazynu o grafice 3D już na rynku

  PR 19.02.2008, przeczytano 3871 razy
ilustracjastrzałka

Grafika 3D otwiera przed czytelnikami kolejne zakątki. Na rynku pojawił się drugi numer magazynu o technikach tworzenia animacji, modelowaniu, produkcji i postprodukcji – 3DFX. Poznacie w nim przede wszystkim Nicole Bonnet – agentkę FBI z gry Art of Murder i nauczycie się jak sprawić, aby jej ruchy były bardzo realistyczne.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/3dfx--drugi-numer-magazynu-o-grafice-3d-juz-na-rynku,6821,artykul.html

Od 15 lutego czeka na Was kolejny numer magazynu. Znajdziecie go w największych salonach prasowych i w sklepie internetowym www.buyitpress.com

Drugie wydanie 3DFX cechuje dość duża różnorodność. Prócz kontynuacji tutoriali w 3DS Max i Bryce z poprzedniego numeru znajdziecie making of w Blenderze, odmienne zastosowanie Guide Hairs w XSI, Clay Render w Maya i obszerny artykuł o oświetleniu globalnym w Vray. Poza tym w numerze więcej recenzji, więcej trików i większy test konsumencki. Tym razem graficy wzięli pod lupę najbardziej zaawansowane technologicznie myszki komputerowe – sami oceńcie, która z nich spełni Wasze oczekiwania.

Główną postacią tego numeru 3DFX jest Nicole Bonnet – agentka FBI. Jej twórcy, graficy z City Interactive nauczą czytelników na jej przykładzie jak dołączyć dodatkowe kości szkieletu aby postać zachowywała się bardziej naturalnie. Aby ułatwić pracę nad tutorialami zamieszczono na CD2 filmy instruktażowe bez dźwięku a na stronie WWW znajdą się wszystkie potrzebne do ćwiczeń screeny. Również na tej płycie nowość - zdjęcia referencyjne walczącej Jane, które ułatwią modelowanie postaci.

Razem z firmą Autodesk, pismo świętuje wydanie nowej wersji 3DS Maxa. Na CD2 znajdziecie filmy multimedialne, które przybliżą zmiany jakie dokonały się w aplikacji. Na pięciu kilkuminutowych filmach lektor wymienia główne nowości wprowadzone do programu. W magazynie również znajdziecie recenzję 3DS Max 2008 napisaną na podstawie wersji edukacyjnej. Na CD1 umieszczono ciąg dalszy kursu instruktażowego będący dopełnieniem części pierwszej z poprzedniego numeru. Oba krążki autorstwa Damiana Majcherka stanowią kompendium wiedzy dotyczącej podstaw tworzenia w programie 3DS Max.

Aktualne informacje o magazynie, screeny oraz przykładowe artykuły do pobrania można znaleźć na stronie internetowej www.3dfxmag.pl oraz zapisując się na newsletter magazynu.

Źródło: .psd


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: psd

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Przewodnik po TikToku od IAB Polska
Dlaczego nie warto lekceważyć potencjału TikToka w działaniach biznesowych? Bo to najszybciej rozwijająca się platforma na świecie, wyprzedzająca konkurencję nie tylko przyrostem nowych użytkowników, ale także dynamiką rozbudowy narzędzi biznesowych dedykowanych twórcom i markom.
 Akt o sztucznej inteligencji (AI Act) - przewodnik IAB Polska
Sztuczna inteligencja szturmem wdarła się do naszej codzienności i pracy. Z jednej strony trudności nastręczać może wielość dostepnych rozwiązań i narzędzi, z drugiej zaś dostosowanie się do nowych unijnych regulacji (AI Act), które niebawem wejdą w życie. 
 SEMbook 2024 – najnowsze trendy w SEO i PPC
Jak osiągać cele marketingowe, gdy warunki dyktuje AI, automatyzacja i personalizacja stają się standardem, a algorytmy wyszukiwarek aktualizują się w zawrotnym tempie? Nowy trendbook Grupy Roboczej SEM IAB Polska prezentuje najbardziej aktualną wiedzę teoretyczną i najciekawsze przykłady jej realizacji w kampaniach PPC i SEO.
Salestube: e-book dla branży e-commerce
Należąca do Group One spółka Salestube zaprezentowała autorski e-book “Odkryj potencjał E-commerce”. Publikacja została stworzona z myślą zarówno o doświadczonych przedstawicielach branży, jak i tych, którzy swoją przygodę z e-commerce dopiero rozpoczynają. Wydanie to kompendium wiedzy w zakresie wdrożeń i rozwoju platform e-commerce, analityki...
Werbe!Punkt zadebiutował na rynku niemieckim
Pierwszy numer Werbe!Punkt trafil już na biurka 5000 aktywnych agencji reklamowych i dystrybutorów w Niemczech. Jesteśmy przekonani, że to wydawnictwo stanie się cennym źródłem wiedzy i inspiracji dla wszystkich zaangażowanych w świat reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764