logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

3M DI-NOC. Delikatne kolory w wielkim stylu

  S 04.05.2023, przeczytano 684 razy
ilustracja

Pastelowe kolory to subtelne ożywienie wnętrz, nie tylko na wiosnę. To niezwykłe i miękkie kolory. Kojarzą nam się przede wszystkim z delikatnością i subtelnością, to dzięki swojej elastyczności sprawdzają się w szerokiej gamie aranżacji. Niepowtarzalny urok delikatnych kolorów rozsiewa we wnętrzach atmosferę relaksu i odprężenia. Łączy wiosenny klimat z najnowszymi trendami!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/3m-di-noc.-delikatne-kolory-w-wielkim-stylu,399843,artykul.html

Zatem zastosuj pastele w salonie, jadalni czy sypialni, w biurze, hotelu lub sklepie – mamy do tego szeroką paletę barw. To wcale nie muszą być kolory ścian, postaw na pastelowe elementy mebli, drzwi czy dodatki.

Dzięki laminatom architektonicznym 3M™ DI-NOC™ Solid Color szybko, sprawnie i efektownie odmienisz swoje wnętrza. To być może pastele, jakie znasz, ale ich możliwości i efekty mogą cię zaskoczyć!

ilustracjastrzałka

Wykończenia architektoniczne 3M™ DI-NOC™ Solid Color (więcej informacji tutaj) zapewniają większą swobodę twórczą w dekoracji wnętrz. Rodzina Solid Color obejmuje wykończenia w stonowanych lub żywych kolorach. Wykończenia te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby gwarantowały ultranowoczesny i elegancki wygląd, zapewniając pożądany efekt w przystępnej cenie. Nadają się do instalacji na różnych powierzchniach, w tym na ścianach, armaturze i meblach. Poznaj paletę kolorów pastelowych zebranych w kolekcji 3M™ DI-NOC™ Solid Color.

Elastyczna aplikacja umożliwia wykonywanie remontów na miejscu bez usuwania istniejących elementów wyposażenia. Dzięki temu nie trzeba wyłączać wnętrz na czas remontu, unikając związanych z tym strat. Laminaty architektoniczne 3M™ DI-NOC™ są łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu, a w przypadku zarysowań lub uszkodzeń można je szybko naprawić. Wszystkie laminaty 3M™ DI-NOC™ posiadają oznaczenie CE zgodnie z Dyrektywą budowlaną 89/106/EWG i są przetestowane zgodnie z EN 15102:2007+A1:2011 Dekoracyjne okładziny ścienne. Objęte 12-letnią gwarancją przy zastosowaniach wewnętrznych, są jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie i prestiżowych produktów, które oferuje firma 3M.

Gdzie i jak można je zastosować?

w aranżacji wnętrz obiektów hotelowych, mieszkalnych, restauracyjnych – na każdych ścianach, w tym na formach łukowych lub o nieregularnych kształtach, np. panelach 3D oraz w zabudowie systemowej, meblowej.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

– w aranżacji wnętrz dedykowanych dla dzieci – przedszkola, sale zabaw. Pastelowe kolory są często stosowane w aranżacji wnętrz dziecięcych ze względu na swoją subtelność i pozytywny wpływ na samopoczucie. Wprowadzają do pomieszczeń spokojną i przyjazną atmosferę, co jest szczególnie ważne w przypadku dzieci, ponieważ pomaga to w ich rozwoju emocjonalnym i umysłowym.

ilustracjastrzałka

w aranżacji wnętrz obiektów medycznych, szpitalach, gabinetach, salonach kosmetycznych i wielu innych gdzie ideą koncepcji projektowej, i nie tylko, jest spokój, relaks czy szeroko rozumiany wellness & mindfulness. Dzięki pastelowym kolorom wprowadzamy do wnętrza uczucie harmonii i równowagi.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Popularność pastelowych kolorów wynika z faktu, że są one łatwe do dopasowania i łączenia z innymi kolorami. Ze względu na swoją subtelność, pastele dobrze komponują się z neutralnymi odcieniami, takimi jak szary czy beżowy, jak również z bardziej intensywnymi kolorami, takimi jak niebieski/ granat czy zieleń.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Laminaty architektoniczne 3M™ DI-NOC™ są niezwykle wszechstronne w zastosowaniu. Proponowane rozwiązania, w których z powodzeniem się sprawdzą to renowacja wnętrz takich jak: restauracje, stołówki firmowe i hole hotelowe, jak również drzwi, ścian, wind, schodów ruchomych, kolumn, poręczy, biurek, lad, blatów roboczych, automatycznych dystrybutorów, kas, stołów oraz krzeseł barowych. Tylko wyobraźnia może ograniczyć nas w projektowaniu przepięknych wnętrz z użyciem pastelowych kolorów.

Nasza pastelowa kolekcja Solid Color z pewnością Cię zainspiruje.

Koniec z oczywistością i nudą we wnętrzach!

Skontaktuj się z nami. Poznaj i wypróbuj laminaty 3M™ DI-NOC™ Solid Color.
Dominika Wilczyńska: 609 002 543; dominika.wilczynska@integart.com.pl
Norbert Grzyb: 607 109 302; norbert.grzyb@integart.com.pl

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Czego nie robić w marketingu w dobie kryzysu
84% europejskich konsumentów martwi się rosnącymi kosztami życia. Ten powszechny niepokój wymaga od marek wrażliwości w komunikacji z klientami. 63% z nich chce, aby firmy, od których kupują, były bardziej świadome emocjonalnego i finansowego wpływu, jaki ma na nich kryzys związany z kosztami utrzymania. Tymczasem ponad połowa konsumentów otrzymuje od...
Jak wykorzystać SMS-y w małej gastronomii
Otwarcie nowego lokalu, potwierdzenie rezerwacji stolika czy promocja na lody - o tym wszystkim może poinformować klienta wiadomość SMS. To proste narzędzie daje świetne efekty, gdy trzeba szybko dotrzeć do odbiorcy z ważnym przekazem i zapewnić sobie jego lojalność w przyszłości. Może być również doskonałym wsparciem dla kampanii social media.
Angażujące działania marketingowe w mniejszych firmach i organizacjach
Jak budować świadomość marki w małej firmie lub organizacji? Jak przyciągnąć klientów i jak utrzymać ich lojalną bazę bez dużych budżetów reklamowych? Jak umiejętnie budować angażujące doświadczenia customer experience? Oto kilka porad i narzędzi od Mood Media, dla mniejszych przedsiębiorców.
Traffic Design: Jeleń, lis i królik w żłobku
Fasady nowo wybudowanych gdańskich żłobków to jeden z projektów promujących dobry dizajn w otoczeniu najmłodszych. Ilustracyjne metalografiki przedstawiające zwierzęta, które najmłodsi mogą spotkać podczas spacerów, zdobią i identyfikują placówki.
Raport „Challenger brands, którzy zmieniają świat”
Co sprawia, że niektóre polskie marki odnoszą sukces na rynku, rosnąc od niego szybciej i stają się prawdziwymi challenger brands? Jaki sekret kryje się za ich innowacyjnym podejściem i pozytywnym wpływem na otoczenie? Odpowiedzi na te i inne pytania prezentuje pierwszy w Polsce raport "Challenger brands, którzy zmieniają świat". Z realizację odpowiada...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764