logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

3M na Rema Days – 3M Wrap!t Show

  PR 04.02.2020, przeczytano 283 razy
ilustracja

3M będzie obecne na międzynarodowych targach reklamy i druku Rema Days! Podczas trwania eventu w dniach 12-14 lutego, na uczestników czekać będzie moc atrakcji – warsztaty Car Wrap Design z Rafałem Żmudą certyfikowanym trenerem 3M, projektantem Michałem Małachowskim oraz Piotrem Kaczyńskim właścicielem jednej z największych w Polsce certyfikowanej drukarni 3M, przedstawienie innowacyjnych rozwiązań, prezentacja zastosowań folii na nietypowych powierzchniach oraz konkurs Wrap!t Show. Dodatkowo, zostanie zaprezentowana nowość – folia do zmiany koloru auta 3M serii 2080.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/3m-na-rema-days-%E2%80%93-3m-wrap%21t-show,385553,artykul.html

W dniach 12-14 lutego, odbędzie się nowa odsłona stworzonego przez firmę 3M konkursu Wrap!t, pod nazwą Wrap!t Show. W zawodach udział weźmie 5 drużyn, złożonych z aplikatorów posiadających certyfikat 3M Endorsed/ Preffered Installer.  Dla wszystkich zwiedzających oznacza to możliwość obserwowania mistrzów podczas oklejania sportowego auta ALPINA A110 autorskimi projektami. Co ważne, wszystkie realizacje będzie można oceniać poprzez głosowanie na stronie konkursu www.wrapitring.pl. Projekty zadruków, wykonane przez uczestników zostaną wydrukowane przez certyfikowaną drukarnię DPSdruk.pl.

Nad przebiegiem zawodów czuwać będzie Rafał Żmuda – jedyny certyfikowany trener 3M w Polsce i światowej klasy specjalista, członek międzynarodowego stowarzyszenia Masters of Branding, sędzia konkursowy w ramach SEMA Show w Las Vegas. Rafał opowie również o wszystkim, co wiąże się z procesem szkolenia i zdobywania wiedzy w zakresie oklejania pojazdów. Dodatkowo, wspólnie z Michałem Małachowskim, znanym na całym świecie projektantem, kreatorem trendów i twórcą nietuzinkowych projektów grafik samochodowych, oraz Piotrem Kaczyńskim, właścicielem agencji reklamowej AR Contact i jednej z największych w Polsce certyfikowanej drukarni 3M oferującej wydruki na foliach 3M ze specjalną gwarancją MCS, zaprezentuje w teorii i praktyce profesjonalną aplikację folii podczas warsztatów Car Wrap Design.

Podczas targów uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach, w trakcie których certyfikowani aplikatorzy okleją folią 3M LX480 ścianę z tynkiem strukturalnym, a to wszystko za sprawą innowacyjnej technologii, pozwalającej na dopasowanie się folii nawet do najbardziej wymagających powierzchni.

Relacje z działań 3M na Rema Days oraz konkursu będą udostępniane w czasie wydarzenia na oficjalnym kanale The Wrap Center na Facebooku (livestream).

Na stanowisku 3M podczas targów Rema Days 2020 (M9 w hali F), przedstawione zostaną najnowsza kolory folii do zmiany koloru auta 3M serii 2080. Nowy produkt powstał dzięki połączeniu doświadczenia instalatorów i sprawdzonej technologii z poprzednich serii. Eksperci opowiedzą o foliach graficznych 3M IJ180mC, a ponadto uczestnicy targów będą mogli zobaczyć 3M Knifeless, taśmy do aplikacji folii, które umożliwiają pracę z precyzją plotera bez ryzyka uszkodzenia lakieru oklejanego produktu, np. karoserii samochodu.

3M wspólnie z partnerami – Certyfikowaną Drukarnią Wielkoformatową DPSdruk.pl, oferującą wydruki z gwarancją 3M MCS oraz Certyfikowanym Centrum Szkoleniowo- Egzaminacyjnym 3M – The Wrap Center, zaprasza do swojej strefy na 3 dni niezapomnianych wrażeń i atrakcji. Stoisko 3M na targach Rema Days 2020 będzie można odwiedzić w dniach 12-14 lutego (stoisko M9, hala F).

Źródło: 3M

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gdynia Design Days: Jutro premiera przewodnika
Gdynia Design Days 2020 to wyjątkowa edycja festiwalu na wyjątkowe czasy. GDD jako pierwsze wydarzenie poświęcone projektowaniu odbywa się w całości online. Tegorocznej edycji towarzyszy interaktywny przewodnik po wystawach, które odpowiadają na hasło przewodnie festiwalu - Uwaga. Już jutro premiera przewodnika GDD w formie elektronicznej. Zapraszamy na...
Drukarnia Chroma z nową komunikacją od Abanana
Pierwszego lipca wystartowała nowa platforma komunikacyjna drukarni internetowej Chroma. Za strategię, kreację, produkcję spotu tv oraz kampanię digitalową odpowiada krakowska agencja Abanana.
Walne Zebranie Członków PSPR zdecydowało o rezygnacji z dalszego udziału w Radzie Etyki Public Relations. Organizacja podejmowała od 2019 r. rozmowy ze Związkiem Firm Public Relations (drugim z założycieli Rady), w zakresie niezbędnej reformy tego branżowego ciała oraz zbudowania nowego regulaminu, nakładającego na nie dodatkowe obowiązki. PSPR uznawało, że nowe...
Zenek Martyniuk gwiazdą najnowszej kampanii Mediamarkt
„Król disco polo” będzie popularyzował nowe technologie i zachęcał do korzystania z bogatej oferty produktów i usług MediaMarkt. Kampanię „Lato z Zenkiem w MediaMarkt” otworzył film teaserowy, który pojawił się pod koniec czerwca br. w mediach społecznościowych.
Polskie Stowarzyszenie Public Relations rozpoczyna cykl publikacji o branży PR w poszczególnych regionach kraju. W inauguracyjnym, obszernym raporcie uwaga skupiona jest na Pomorzu. Dzięki wydawnictwu "Polski PR - woj. pomorskie" przybliżone zostały tamtejsze firmy świadczące usługi PR, ich opinie o rynku, jego przyszłości, o lokalnej specyfice. PSPR wskazuje także...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764