WIADOMOŚCI

46. Edycja Standout. ITM Polska 2017 - Głosowanie

redakcja   15.06.2017, przeczytano 348 razy
ilustracjastrzałka
46. Edycja Standout. ITM Polska 2017 - Głosowanie

9 czerwca br. zakończyły się w Poznaniu targi ITM Polska 2017, Modernlog 2017, 3D Solutions 2017 i Subcontracting 2017. Blisko 1000 wystawców z 27 krajów, 17 893 zwiedzających. W ciągu czterech dni targów można było zobaczyć najnowocześniejsze maszyny, innowacyjne rozwiązania implementowane na grunt przemysłu oraz spotkać tuzy polskiej i światowej branży przemysłowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/46.-edycja-standout.-itm-polska-2017---glosowanie,32814,artykul.html

Niezwykle ważne dla firmy działającej globalnie i prezentującej się na prestiżowych, międzynarodowych targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Portal Exspace.pl wspiera polskich wystawców organizując StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej, którego celem jest promocja firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.

Do finału 46 edycji StandOUT. ITM Polska 2017 architekci współpracujący z portalem Exspace zaprosili 50 firm uczestniczących w targach ITM Polska 2017. Na portalu Exspace w Galerii 46 edycji StandOUT. ITM Polska 2017 zamieszczone są prezentacje stoisk i oferty produktowej finalistów. W wyznaczonym czasie (13.06-28.06.17r.) odbywa się głosowanie. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5]. Laureatów poznamy dnia 29 czerwca br..


Zapraszamy do wzięcia udziału poprzez głosowanie i wyrażanie opinii!Miło jest nam poinformować, że Laureaci I., II. i III. Miejsca otrzymają nagrody w postaci Gry „Targi. Taktyka. Okazja” za-sponsorowane przez jej wydawcę firmę Extend Vision z Krakowa. Więcej o grze przeczytacie Państwo tutaj. 

Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie. Konkurs realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W czterdziestu pięciu edycjach StandOUT. oddano ponad 110.000 głosów.

Patronat medialny nad 46. Edycją StandOUT. ITM Polska 2017 objęły Exstand Vision i Signs.pl.

Źródło: Exspace.pl

http://exspace.pl/contests/show/152

Raporty Signs.pl
    logo wystawiennictwo
WIĘCEJ
R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Konkurs na logo Wielkopolska Bike
Zarząd Województwa Wielkopolskiego ogłasza Konkurs na opracowanie logo „Wielkopolska BIKE”. Celem konkursu jest wybór najlepszej koncepcji logo regionalnego systemu szlaków rowerowych pn. Wielkopolska BIKE oraz wyłonienie wykonawcy systemu identyfikacji wizualnej.
Roland DG Global SE Awards 2018: Polacy odpadli w półfilane
Dwaj specjaliści z serwisu firmy ALPHASET na Słowacji - Michal Peniaško i Vincent Votruba - reprezentować będą nasz region podczas kwietniowego finału konkursu dla serwisantów Global SE Awards 2018. W półfinale Polskę reprezentowali Łukasz Maliszewski (Igepa Polska) oraz Łukasz Zgórski (Polkos).
Gdynia przyzna granty na działania w przestrzeni miejskiej
Trwa nabór ofert w konkursie na wdrażanie dobrych praktyk projektowych, organizowanym przez PPNT Gdynia – Centrum Designu. O dotację mogą obiegać się organizacje pożytku publicznego działające w obszarze wzornictwa i rewitalizacji.
Nowe kategorie, punktacja i przewodniczący jury KTR
Czy można iść do przodu, mając trzy nogi? Nawet trzeba. Dlatego teraz w konkursie KTR są trzy kategorie główne, w których można zgłaszać swoje prace. Communication, Craft i Design.
Wrap Sisters zwyciężczyniami 3M  Endorsed Wrap!t Ring
Podczas ogólnopolskich targów Rema Days Warsaw odbył się konkurs 3M Endorsed Wrap!t Ring, czyli zmagania certyfikowanych aplikatorów 3M Endorsed. Podczas targów aplikatorzy aż ośmiokrotnie odmienili wygląd oklejanego na żywo BMW i8 Frozen Yellow, za pomocą zadrukowanej autorskimi projektami graficznymi, najnowszej folii 3M IJ180mC oraz folii do zmiany koloru 3M serii 1080. W konkursie zagłosował...
 
piątek 23.02.2018, 95 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone