logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

4Printers podsumowuje Festiwal Druku

  PR 19.09.2016, przeczytano 946 razy
ilustracjastrzałka

Podczas tegorocznej edycji targów Festiwalu Druku 4Printers po raz pierwszy przedstawiło na swoim stanowisku aż cztery urządzenia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/4printers-podsumowuje-festiwal-druku,29967,artykul.html

Największe zainteresowanie wśród klientów wzbudzał Sl8te – urządzenie marki Gandy Digital z 16-stoma głowicami Ricoh Gen4 w dostępnej szerokości 2.2 m. Sl8te umożliwia druk UV w opcji płaskiej jak i z roli na rolę w konfiguracji CMYK Lc Lm, białym oraz opcjonalnym lakierem.

Na stoisku zaprezentowane zostały również dwa laminatory w dwóch opcjach: laminator płynny oraz rolowy. Urządzenie do wykańczania wydruków w konfiguracji płynnej rozgrzewa się do 85oC. Laminator rolowy włoskiej marki Xlam osiąga maksymalnie 60oC, dzięki czemu zapełnia bezpieczną pracę nad wydrukami. Ostatnim urządzeniem była maszyna do szycia – idealna do obszywania wydruków czy też wykańczanie ich gumami silikonowymi w podstawowej opcji.

Ofertę maszyn uzupełniała ekspozycja tkanin do druku przeznaczonych do różnych technologi druku. Przedstawiciele 4Printers prezentowali również dostępne na stoisku akcesoria takie jak płyny do aplikacji, ściereczki & patyczki, oczka do banerów oraz prasę oczkująca Hiker.

Festiwal Druku pokazał nam jak duże zainteresowanie znajduje się wokół nowych, innowacyjnych technologii. Branża druku wciąż się rozwija, a my podążamy za jej krokiem. Targi były dla nas doskonałą możliwością zapoznania się z potrzebami i oczekiwaniami klientów oraz podzielenia się naszą specjalistyczną wiedzą.

Źródło: 4Printers

www.4printers.pl


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: 4_PRINTERS4_PRINTERS o sobie:

W 4Printers oferujemy wsparcie oraz doradztwo dla drukarni i agencji reklamowych specjalizujących się w profesjonalnym druku cyfrowym, wielkoformatowym i produkcji reklam. Naszym klientom dostarczamy urządzenia do druku, laminacji i wykończenia, części zamienne do maszyn, akcesoria do przygotowania aplikacji oraz systemy do ekspozycji wydruków. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa i informacji dla firm działających w branży reklamowej.

Naszej firmie zaufały już setki drukarni i agencji w Polsce oraz międzynarodowi producenci, liderzy w swoich branżach. 4Printers jest oficjalnym dystrybutorem:
MTEX – plotery do bezpośredniego druku na tkaninach
GANDY Digital - urządzenia do druku
MEEVO – profesjonalne, automatyczne trymery do przycinania tkanin
SEAL Graphics – laminatory i laminaty do wydruków wielkoformatowych
DAIGE Inc. – ręczne laminatory płynne Ez-Glide
NUTEC – atramenty solventowe
A.Berger – tkaniny poliestrowe do druku sublimacyjnego, bezpośredniego, UV, lateks
G+Otto Friedrich – tkaniny poliestrowe do druku sublimacyjnego, bezpośredniego, UV, lateks
Oferujemy także urządzenia i atramenty do druku wielkoformatowego pracujące w technologii solwent i UV oraz trybach rolowym i flatbed, producentów takich jak Roland, Mimaki, Mutoh, Jeti, Matan. Naszym Klientom dostarczamy urządzenia nowe oraz używane, dostępne w komisie na stronie internetowej.

4Printers to przede wszystkim bardzo szeroka oferta części zamiennych i akcesoriów do postprodukcji:
Akcesoria do aplikacji i montażu reklam
Części zamienne do laminatorów SEAL GRAPHICS
Głowice i części zamienne do ploterów
Systemy wystawiennicze
Laminaty rolowe i płynne

Zapraszamy do sklepu internetowego: www.sklep.4printers.pl

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kampania „Polskie – kupuję to!”
Kampania społeczna PGE Polskiej Grupy Energetycznej „Polskie – kupuję to!” zachęca Polaków do kupowania krajowych produktów i usług. Akcję zainicjowali pracownicy PGE, a Grupa zdecydowała się ją wesprzeć i nadać jej ogólnopolski wymiar.
Bohaterami kampanii będą nowe smartfony oparte na ekosystemie marki, Huawei Mobile Services, a obok nich – oferty specjalne dla użytkowników aplikacji pobranych z Huawei AppGallery, dedykowane smartfonom z HMS. Kampania obejmie promocję w telewizji i w radiu, a także działania digital i PR.
Poczta Polska: 5 milionów znaczków dla kampanii społecznej PKP PLK - Bezpieczny przejazd
Poczta Polska wprowadziła do obiegu nowy znaczek Bezpieczny Przejazd – „Szlaban na ryzyko!”. Operator pocztowy emisją 5 milionów znaczków wspiera przesłanie kampanii społecznej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. na rzecz ograniczania wypadków na przejazdach kolejowo-drogowych.  Kampania prowadzona jest już 15 lat.
Znani polscy twórcy piszą o prawach człowieka z okazji 30-lecia Amnesty International w Polsce
Premierą opowiadania Sylwii Chutnik o młodych osobach LGBTI Amnesty International rozpoczyna obchody 30-lecia swojej działalności w Polsce. W ramach kampanii “Wierzymy w wolność” w kolejnych miesiącach opublikuje teksty Martyny Bundy, Remigiusza Grzeli, Ingi Iwasiów, Wojciecha Kuczoka, Michała Olszewskiego, Wojciecha Tochmana oraz Ludwiki Włodek.
Jak koronawirus zmienił zwyczaje zakupowe Polaków?
Koronawirus zmienił wiele aspektów naszego codziennego życia. Jak potwierdza badanie Mindshare Polska epidemia wpłynęła także na zwyczaje zakupowe Polaków. Największe spadki obecnie odnotowuje się w kategoriach produktów nieżywnościowych, m.in. odzieży, obuwia i paliwa. Z kolei w sektorze FMCG obserwuje się zwiększone zapotrzebowanie na artykuły, będące...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764