logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

5 edycja kalendarza Tinta i przyjaciele

  PR 18.12.2020, przeczytano 398 razy
ilustracjastrzałka

Właśnie otrzymaliśmy świeżo wydrukowane kalendarze z drukarni Tinta z Działdowa. Musimy się z Wami podzielić jego efektem, gdyż zapiera po raz kolejny dech w piersi. Jest to już piąta edycja wspólnego kalendarza pt: " Tinta i przyajciele". Kalandarz powstaje przy udziale kilku zaprzyjaźnionych firm, w tym: #DrukarniTinta, firmy #Koenig&Bauer, #Zeller+Gmelin, #Weilburger, #Multifol, #Merck. W tym roku nasz projekt wsparły dwie dodatkowe firmy: #Europapier, #Stamp.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/5-edycja-kalendarza-tinta-i-przyjaciele,389632,artykul.html

Kalendarz przdstawia "Polskę z lotu ptaka" z majestatycznymi krajobrazami i genialnie dobranymi uszlachetnieniami. Uzyskane na offsetowej maszynie arkuszowej Koenig & Bauer w Drukarni Tinta - efekty zimnego matu, głębokiego połysku, ziarnistej hybrydy oraz dołożone efekty z folii metalicznej potęgują wspaniały efekt.

Poprzednia edycja uzyskała między innymi nagrodę Złotego Gryfa 2020.

Nas jako producenta maszyny drukującej niezmiernie cieszy fakt, że Drukarnia Tinta posiadła  ogromną wiedzę i doświadczenie w uzyskiwaniu tak genialnych efektów na swojej dwulakierowej Rapidzie.

Źródło: Koenig & Bauer (CEE) Sp. z o.o.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

20 kwietnia: webinarium przybliżające rynek Web 2 Print
Będzie się ono skupiać na doświadczeniach dwóch wiodących europejskich firm poligraficznych w zakresie implementacji druku w technologii web-2-pack oraz w zakresie wdrażania do druku w technologii web-2-pack w ich działaniach produkcyjnych. Zaczynając od przygotowania do druku, a skończywszy na finishingu.
Api Folie Polska podsumowuje 1. kwartał 2021
Pierwsze trzy miesiące 2021 roku były dla firmy API Folie Polska przede wszystkim okresem wewnętrznej reorganizacji, mającej usprawnić codzienne działania. W strukturach przedsiębiorstwa powołane zostało nowe stanowisko – Customer Service Manager. W gestii piastującej je osoby znalazł się kompleksowy nadzór nad obsługą wszystkich klientów API Folie Polska,...
Drukexpress.pl z cyfrowym systemem broszurującym Duplo
Chcąc przyspieszyć terminy realizacji zleceń i w jeszcze większym stopniu wykorzystać potencjał tkwiący w technologii cyfrowej, firma Drukexpress.pl zdecydowała się na inwestycję w system broszurujący Duplo150. Obecnie ta drukarnia cyfrowa odnotowuje systematyczne wzrosty zleceń, w których wykorzystuje nowo zakupioną linię broszurującą.
Otwarcie nowego Centrum Pokazowego Konica Minolta we Wrocławiu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów z zachodnich i południowo-zachodnich stron Polski, Konica Minolta Business Solutions otwiera we Wrocławiu nowoczesne Centrum Pokazowe. Lokalizacja nie jest przypadkowa - Wrocław stał się uznanym w Europie ośrodkiem rozwoju nowoczesnych technologii, a Digital Innovation Square doskonale wpisuje się w wizerunek miasta.
Mazowieckie Zakłady Graficzne: ponad milion etykiet dziennie z nową maszyną Mark Andy Performance Series P7
W 1. kwartale ub.r. w Mazowieckich Zakładach Graficznych (MZGraf) zrealizowana została strategiczna inwestycja w kontekście dalszego rozwoju tego istniejącego od ponad 30 lat przedsiębiorstwa poligraficznego. Park sprzętowy drukarni w części związanej z techniką fleksograficzną został wzbogacony o nową 17-calową maszynę Performance Series P7 firmy Mark Andy. Została ona...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764