logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

50. Edycja Standout. Warsaw Home 2017: Głosowanie

   19.10.2017, przeczytano 1754 razy
ilustracjastrzałka

8 października br. zakończyły się Warsaw Home 2017, międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz, które odbywają się w PTAK Warsaw Expo. Wydarzenie zostało stworzone z myślą o producentach i importerach z branży meblowo-dekoracyjnej. W tegorocznej edycji Warsaw Home udział wzięło ponad 400 firm. I to jest niekwestionowany sukces organizatorów. W ciągu roku ilość wystawców powiększyła się czterokrotnie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/50.-edycja-standout.-warsaw-home-2017%3A-glosowanie,34173,artykul.html

Ponieważ niezwykle ważne dla firm prezentujących się na targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony - portal Exspace.pl wspiera wystawców organizując StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja marek i oferty produktowej wystawców największych imprez wystawienniczych w Polsce i w Europie jeszcze długo po targach. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie są jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.

ilustracjastrzałka
ilustracjastrzałka
ilustracjastrzałka

Do finału 50 edycji StandOUT. Warsaw Home 2017 architekci współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili 63 firmy uczestniczące w targach Warsaw Home 2017. Na portalu Exspace w Galerii StandOUT. Warsaw Home 2017 zamieszczone są prezentacje stoisk i oferty produktowej finalistów. W wyznaczonym czasie (10.09-24.10.17 r.) odbywa się głosowanie. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5]. Laureatów poznamy dnia 25 października br.:


Zapraszamy do wzięcia udziału poprzez głosowanie i wyrażanie opinii !
W czterdziestu dziewięciu edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 117 000 głosów. Konkurs realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy.

Źródło: Exspace.pl

Dodatkowe informacje:

Patronat medialny nad 50. Edycją StandOUT. objęły: Miesięcznik "BIZNES meble.pl”, HOMESQUARE - Portal poświęcony wzornictwu, architekturze, aranżacji wnętrz i ogrodów, Agencja Public Relations OKK, Magazif o wnętrzach, produktach i projektantach i Portal polskiej reklamy wizualnej Signs.pl.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Projekt portalu Gazeta.pl, BNP Paribas, Mastercard i agencji VMLY&R Poland został nagrodzony w tegorocznej edycji konkursu Golden Drum. Ostatni „Twój Weekend” zdobył Grand Prix w kategorii Print oraz Srebrne Bębny w kategoriach Social Good i Content. To kolejne międzynarodowe wyróżnienia dla tego projektu.
Podczas gali Effie Europe Awards w Brukseli nagrodzono projekt Ogilvy, Carat Polska oraz iProspect - "Jaki kolor ma powietrze w Twoim domu?", realizowany dla Philips.
Helios i Papa Diego z nagrodami PRCH Retail Awards
Ogólnopolska sieć kin Helios i restauracyjny koncept Papa Diego otrzymały złotą i srebrną nagrodę w 10. edycji prestiżowego, branżowego konkursu PRCH Retail Awards, organizowanego przez Polską Radę Centrów Handlowych. Do konkursu zgłoszono aż 116 obiektów i sieci oraz prowadzonych przez nie projektów marketingowych z całego kraju.
Szut Szut Studio z nagrodą za produkcję dla Urzędu Lotnictwa Cywilnego
Wyprodukowana przez dom produkcyjny SZUT SZUT STUDIO kampania dla Urzędu Lotnictwa Cywilnego otrzymała dwie nagrody na 14. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Turystycznych, Dokumentów i Reportaży TV oraz Filmów Korporacyjnych.
4 x Performance Marketing Diamonds dla Bluerank
Tytuł Agencji Roku, Grand Prix za kampanię SEO dla DOZ, główne nagrody za kampanie paid social media dla Promedica24 i SEO Emergency Quest dla DOZ. Tegoroczny konkurs Performance Marketing Diamonds, którego rozstrzygnięcie odbyło się 17 października w Warszawie należał do Bluerank.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764