logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

500 m2 grafiki na A380: Emirates fetują współpracę z AC Milan

  PR 11.03.2016, przeczytano 1359 razy

Dla uczczenia współpracy, linie Emirates i klub AC Milan zaprezentowały grafikę  przedstawiającą zawodników włoskiego zespołu, która ozdobiła samolot A380 obsługujący połączenie Dubaj–Mediolan–Nowy Jork JFK.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/500-m2-grafiki-na-a380%3A-emirates-fetuja-wspolprace-z-ac-milan,27796,artykul.html

Samolot „AC Milan A380” (A6EET) po raz pierwszy odbył lot oznaczony numerem EK0205, lądując na lotnisku Mediolan-Malpensa w środę 9 marca. Na grafice o powierzchni ponad 500 metrów kwadratowych, która zdobi największy samolot pasażerski na świecie, widoczni są piłkarze AC Milan: Riccardo Montolivo, Mario Balotelli, Carlos Bacca, Keisuke Honda, Alessio Romagnoli i Mattia De Sciglio.

Jako marka globalna, która łączy ludzi i ich pasje, nieustannie poszukujemy sposobów, aby zbliżyć kibiców do ich ulubionych drużyn. Linie Emirates od niemal dziesięciu lat z dumą sponsorują AC Milan i cieszymy się, że możemy pochwalić się tą współpracą z ludźmi na całym świecie. Mamy nadzieję, że A380 w barwach AC Milan spodoba się zarówno kibicom piłkarskim, jak i miłośnikom lotnictwa – powiedział Boutros Boutros, starszy wiceprezes Emirates ds. komunikacji korporacyjnej, marketingu i marki.

Kontynuujemy współpracę sponsorską AC Milan i Emirates; to dwie marki o zasięgu międzynarodowym, które mają miliony fanów i klientów na całym świecie. Ich relacje opierają się na wspólnych wartościach, takich jak styl, elegancja i innowacyjność. Oznaczenie A380 Emirates wizerunkiem naszych zawodników stworzy mocniejszą więź między klubem a jego kibicami, a także między przewoźnikiem a pasażerami. Jestem dumna i dziękuję liniom Emirates, że kolejny raz nas wspierają – powiedziała Barbara Berlusconi, wiceprezes AC Milan.

Z Mediolanu, włoskiej stolicy handlu, „AC Milan A380” wyruszył bezpośrednio do portu Nowy Jork-JFK. Samolot ten będzie wykonywał loty do 37 miast obsługiwanych obecnie przez A380 Emirates na całym świecie.

Źródło: Emirates

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

To się nieźle wjebali z tym AC Milan :). Trza było brać Juve ;).

Najnowsze w tym dziale

Gifts Journal Flesz – czerwiec 2021
Kolejny miesiąc za nami, a to oznacza że czas na kolejne wydanie Gifts Journal Flesza. Co można znaleźć w czerwcowym wydaniu Flesza:
Targi Remaextra we wrześniu – Gifts Journal Flesz – maj 2021
We Fleszu magazynu Gifts Journal prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w majowym wydaniu Flesza:
Gifts Journal Flesz - kwiecień 2021
W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w kwietniowym wydaniu Flesza:
Gifts Journal Flesz - marzec 2021
W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w marcowym wydaniu Flesza:
Gifts Journal Flesz – grudzień 2020
W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764